Konsulting biznesowy. Multimilioner przed trzydziestką, zaczynając od zera [OFERTA]

Szkolenie sprzedażowe

Szkolenie sprzedażowe

Jak zamówić konsulting biznesowy:

+48 790-768-482
[email protected]

Podejrzewam, że już mnie znasz. Jeśli jeszcze nie, to bez zbędnego przedłużania:

W spółce akcyjnej notowanej na giełdzie papierów wartościowych (GPW) w Warszawie stworzyłem istną maszynę do zarabiania pieniędzy. Rezultat? Najszybszy milioner w historii firmy:

doradca konsultant milioner
Uroczyste wręczenie- status milionera

Wygrałem dodatkowo po drodze kilka konkursów i nagród:

doradztwo biznesowe
Liczne wygrane

Dodatkowo otrzymałem za to awans dyrektorski:

Dyrektor Spółki Akcyjnej
Dyrektor Spółki Akcyjnej

Dyrektor w spółce akcyjne przed trzydziestką?

W dodatku zaczynając totalnie od zera multimilioner?

Brzmi świetnie.

Więc:

Uznałem że pora rozwinąć moje prywatne przedsięwzięcia, które były odsunięte na bok.

Obecnie posiadam 3 firmy: marketingową, doradczą i z branży fit.

NIEZAWODNY KONSULTING BIZNESOWY

PRZYŚPIESZ SWÓJ ROZWÓJ
W KOLEJNE 90 DNI

Dowiedz się jak prosty trick DLA BIZNESU daje Ci możliwość rozwinąć swoją firmę i nauczyć się nowych umiejętności. Wyobrażasz sobie, co wszystkie inne mogą dla Ciebie zrobić? Albo całe szkolenia biznesowe coaching kariery?

Zadzwoń Lub Napisz Teraz Aby
Zamówić Konsulting biznesowy

+48 790-768-482
[email protected]

Drogi twórco biznesu,

Wyobraź sobie, jak by to było podwoić sprzedaż w ciągu najbliższych kilku miesięcy … jednocześnie wydając te same (lub nawet mniejsze) pieniądze na marketing? Mając tylko najlepsze szkolenia biznesowe. Przy tym rozwiązując wszystkie swoje problemy?

Zyski wzrosłyby gwałtownie … mógłbyś zwiększyć swój bonus … czułbyś się bezpieczny, że Twoja firma jest na dobrej drodze … nie musiałbyś spędzać weekendów martwiąc się o wzrost… wreszcie byłbyś w stanie „wyłączyć się” i rzeczywiście cieszyć z owoców swojej ciężkiej pracy. To daje Ci coaching.

Więc zadaj sobie pytanie … Czy masz już dosyć wydawania ciężko zarobionych pieniędzy na kampanie reklamowe, które kosztują Cię zbyt dużo? Czy masz dość tak zwanych „guru” i „ekspertów”, którzy oferują więcej wymówek niż wyników?

Czy masz dosyć problemów i chcesz wieść życie o jakim zawsze marzyłeś?

Może nie masz pomysłu jak nauczyć się konkretnych i przydatnych umiejętności jakie oferuje rozwój osobisty i szkolenia biznesowe? Powstrzymaj stres i frustrację, próbując odgadnąć, jak rozwinąć swój biznes i zastosuj sprawdzone, sprawdzone w walce strategie i taktyki, aby działały.

Nasze strategie doradztwa biznesowego i coaching wygenerowały dla nas i naszych klientów olbrzymie zyski ze sprzedaży.

To nie są miliony z jednej konkretnej niszy. Wręcz przeciwnie, udało nam się wdrożyć te strategie w wielu różnych branżach. Korzystanie z tych metod rozwojowych, pozwala pomóc setkom firm zmienić swoje narzędzia i zmiażdżyć konkurencję w drobny mak, wprowadzając już nawet podstawowy konsulting biznesowy.

Wielu z nich odnotowało sprzedaż ponad dwukrotnie, nie wydając ani grosza więcej na marketing. Wystarczyły odpowiednie szkolenia biznesowe i coaching.

Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. W rzeczywistości jesteśmy tak pewni, że możemy Ci pomóc, a nawet zagwarantujemy rezultaty – jeśli nie osiągniemy naszego KPI, przestaniesz płacić, dopóki to zrobimy!

Żadna inna firma konsultingowa nie odważy się tego zrobić, ponieważ będą musieli zwolnić wszystkich pracowników i szybko wyjść z biznesu! Tak naprawdę, zapytaj jednego, czy zagwarantuje wyniki i zobacz, jak się wymigują.

Niektóre usługi: Szkolenia Biznesowe, Coaching, Konsulting, Doradztwo, Motywacja, Szkolenia miękkie dla firm, Sprzedaż, Biznes, Rozwój osobisty

Zadzwoń Lub Napisz Teraz Aby
Zamówić Konsulting biznesowy

+48 790-768-482
[email protected]

Coaching menedżerski, coaching kryzysowy, konsulting biznesowy

Oto jak to działa. Najpierw przeanalizujemy Twoją firmę, prześwietlimy konkurencję, przeanalizujemy Twój rynek docelowy, procesy sprzedaży i Twoje cele.

Następnie, w oparciu o to, co nam powiesz, opracujemy niestandardowy plan rozwoju specjalnie dla Ciebie … za darmo. Doradztwo biznesowe i konsulting w najlepszym wydaniu. Dokładny plan na szkolenia biznesowe!

Wszystko, o czym rozmawiamy, jest specjalnie dostosowane do Twojego biznesu, po tym jak zapytamy Cię o proces sprzedaży, cele sprzedaży i strategię budowania marki. Nie ma za to żadnych opłat i nie ma tu żadnego haczyka.

Robimy to, ponieważ wiele osób, które przechodzą ten proces, jest pod wrażeniem i zostaje naszym klientem.

Pamiętaj, że to nie jest rozmowa sprzedażowa. Zwykle naliczamy 2000 PLN za tego typu kompleksową analizę biznesową i planowanie.

Będziesz rozmawiał z jednym z naszych wysoko wykwalifikowanych strategów, którzy opracują plan dostosowany do Twojej firmy, aby zmaksymalizować liczbę potencjalnych klientów i sprzedaży. Nie musisz zobowiązać się do skorzystania z naszych usług.

dlaczego wybrać

RAFAŁ SZRAJNERT- SZKOLENIA BIZNESOWE, DORADZTWO, KONSULTING, COACHING

W RAFAŁ SZRAJNERT- SZKOLENIA BIZNESOWE, DORADZTWO, KONSULTING, COACHING rozumiemy, że biznes to walka i przetrwają tylko najsilniejsi.

Zrobimy wszystko, aby pomóc zmiażdżyć konkurencję w drobny pył. Właśnie dlatego nie chodzi tylko o pusty ruch.

Nie ma znaczenia, ile osób odwiedza Twoją stronę, jeśli żadna z nich nie zamieni się w gotówkę w banku.

Po prostu wyrzucasz wszystkie ciężko zarobione pieniądze. Poświęcamy czas, aby naprawdę zrozumieć Twoją firmę i Twoich klientów oferując Ci najlepszy coaching na rynku.

Sprawdzamy ją pod każdym kątem i gromadzimy informacje od osób z pierwszej linii działalności. Zazwyczaj są to przedstawiciele handlowi lub BOK (biuro obsługi klienta) – aby dokładnie zrozumieć, czego oczekują kupujący.

Następnie współpracujemy z Tobą, aby zbudować skuteczną strategię marketingową, która będzie przyciągać klientów do Twojego biznesu. Tworzymy najlepszy coaching.

Ale to nie wszystko. Zapewnimy także, że skonfigurujesz system, który zapewnia niezawodny, stały przypływ potencjalnych klientów i sprzedaży w każdym miesiącu, dzięki czemu możesz poświęcić mniej czasu na pracę w firmie i skupienie się na swoich marzeniach. Innymi słowy, mniej zgadywania, mniej niepokoju i więcej czasu na radowanie się życiem i czasem z rodziną. Dzięki temu że skorzystałeś z oferty typu najlepsze szkolenia coachingowe.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ PO 30-MINUTOWĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ STRATEGICZNĄ I UZYSKAJ DOSTOSOWANĄ POD SIEBIE STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ O WARTOŚCI 2000 PLN

OSTRZEŻENIE: zanim zgłosisz się na bezpłatną sesję ustalania strategii, musisz zrozumieć, że jest to tylko dla osób poważnie zainteresowanych rozwinięciem firmy, która zapewni jej długoterminowy sukces.

Wykonamy najcięższą pracę, ale aby naprawdę zwiększyć sprzedaż, potrzebujemy Twojego zaangażowania i poświęcenia. Jeśli nie jesteś na to gotowy, nie trać naszego czasu.

Ale jeśli jesteś gotowy, aby wynieść swój biznes w przestrzeń i wystrzelić swoje zyski zamów teraz BEZPŁATNĄ sesję strategiczną i szkolenia biznesowe.

Przy okazji polecamy szybko zarezerwować swoje miejsce, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc dostępnych na darmowe sesje każdego miesiąca i szybko się zapełniają.

Nie wspominając o tym, że nasza konkurencja NIE jest szczęśliwa, że rozdajemy te sesje za darmo, zasypują nas wiadomościami, aby tego nie robić. Zamów teraz, zanim zaczniemy znowu wyceniać sesje strategiczne.

Podziel się ze znajomymi!
mgr Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego , a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *