Jak zadbać o swoje finanse?
Jak zadbać o własne finanse? (potężna wiedza)
25 września, 2018
Psychologia sportu
Psychologia sportu [ciekawe informacje] Zobacz to:
20 listopada, 2018

Jak zwiększyć sprzedaż w internecie i zarabiać więcej [nowe dane]

Sprzedaż w internecie

Sprzedaż w internecie

Szkolenia biznesowe, coaching zaktualizowane przez Rafał Szrajnert dnia Lipiec 31, 2019

Sprzedaż w internecie to temat szeroki.

Tylko się nie bój.

Nic straconego, zaraz otrzymasz proste wskazówki, które możesz zacząć używać zaraz po przeczytaniu tego tekstu.

Jest to raptem kilka zasad, ale po ich wprowadzeniu będziesz się cieszył większym ruchem na swoim rachunku bankowym. Sprzedaż w internecie może być bardzo przyjemna, jeśli zastosujesz poniższe wskazówki:

Jak zwiększyć sprzedaż i zarabiać więcej w internecie?
Oto 18 sprawdzonych metodWłasny sklepMasz swoją stronę lub/i sklep internetowy. Zastanawiasz się jak możesz zwiększyć sprzedaż w internecie i konwersję. Interesuje Cię zarabianie w internecie. Czasy w których żyjemy oferują olbrzymie możliwości sprzedaży internetowej i rozwoju online.

E commmerce- skuteczna sprzedaż.Zarabiać można znacznie łatwiej głównie dlatego, że docierasz do większej liczby osób niż w przypadku tradycyjnego stacjonarnego sklepu. Bez znaczenia czym handlujesz… ubrania, buty dla dzieci czy elektronika, a może zdrowe jedzenie? Myślisz że robisz wszystko dobrze? Czy jesteś w pełni zadowolony z obecnej sytuacji? Jeśli nie czytaj dalej.

Bez znaczenia czy robisz to sam czy masz już firmę zatrudniająca osoby, które Ci w tym pomagają. Poniższe wskazówki są dla Ciebie.

Schemat1. Stwórz plan marketingowy aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Weź kartkę i długopis i spisz to w, czym czujesz się dobrze, jeśli mowa o marketingu internetowym. Może lubisz pisać posty na blogu, robić video, zdjęcia na Instagramie czy newslettery. Skup się na tym co przychodzi Ci łatwo tak, aby stworzyć dobrą jakość dla klientów i czytelników. Jeśli z czymś nie czujesz się pewnie, zatrudnij fachowców aby poprowadzili to za Ciebie. JEst to jedna z podtawowych technik zwięksania sprzedaży w internecie.

2. Stwórz automatyczny e-mailing aby zwiększyć sprzedaż w internecie

W obecnych czasach e-mail marketing jest czymś czym jeszcze 20 lat temu było wysyłanie katalogów reklamowych pocztą. Dodatkowo dla obecnego klienta możesz personalizować ofertę. Jeśli masz sklep zoologiczny on-line i jeden z klientów kupuje regularnie karmę dla kota możesz wysłać mu wiadomość z promocjami na zabawki dla tych zwierzaków. Używaj tej kampanii, aby być z klientami wciąż w kontakcie i sprzedawać on-line.

3. Social media, czyli media społecznościowe. Miej je na uwadze aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Pokazuj siebie na wszystkich mediach społecznościowych. Pisz posty i dyskutuj z czytelnikami. Niestety jest to czasochłonne zajęcie, żeby móc się skupić na rozwijaniu biznesu, zleć to zadanie innym.4. Personalizuj aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Skup się na swoim użytkowniku i kliencie. Tak jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli ktoś kupuje co miesiąc karmę dla kotów w Twoim sklepie nie wysyłaj mu ofert jedzenia dla papug. Zaproponuj raczej dodatki dla kotów.

5. Stwórz pouczającą jakość, aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Niech to, o czym piszesz uczy innych. Dzielenie się wiedzą pomaga w budowaniu autorytetu. Stajesz się wtedy znawcą branży, a jeśli dodatkowo jakość artykułów i wskazówek jest bardzo dobra to czytelnicy wracają do Ciebie.7. Automatyzuj aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Wszędzie tam gdzie możesz automatyzuj proces lub wynajmij kogoś do zrobienia tego za Ciebie. Dzięki tej strategii masz więcej czasu na dodatkowy rozwój.

8. Testy A/B aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Sprawdzaj ciągle swój proces sprzedaży i ulepszaj go. To w jaki sposób zaprojektowana jest strona, jaka jest na niej kolorystyka i oprawa ma bezpośredni wpływ na sprzedaż.

W modelu uproszczony wygląda to tak. Masz 2 reklamy lub na przykład 2 landing page. Po odpowiedniej liczbie prób czy wydatkach budżetowych sprawdzasz która przyniosła Ci lepszy efekt. Zostawiasz ją. Rezygnujesz z tej słabszej, a w jej miejsce tworzysz nową. I znowu sprawdzasz. Robisz tak cały czas, z różnymi reklamami, stronami, formularzami etc.

9. Optymalizuj na telefony aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Czasem wygląd strony na telefonie jest ważniejszy niż wygląd strony na komputerze. Musi być ona łatwa w nawigacji i przyjemna dla oka. Interfejs zakupowy ma sprzyjać użytkownikowi. Wiele zakupów odbywa się właśnie przez telefon, kiedy ktoś stoi na przykład w kolejce na poczcie. Spraw, aby było to łatwe. W innym przypadku użytkownik pójdzie do Twojej konkurencji. Spraw żeby kupowanie w internecie, a dokładnie u Ciebie było przyjemne.

10. Reklamy. Stosuj je mądrze aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Jeśli Twój biznes funkcjonuje na rynku lokalnym pamiętaj, aby właściwie określić geolokalizację reklam.

11. Zatrudnij copywritera, żeby Tworzył dla Ciebie długie artykuły, aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Długie artykuły sprzyjają temu, że użytkownik dłużej pozostaje na Twojej stronie czy kanale. Jest to później pozytywnie oceniane przez roboty wyszukiwarek, dzięki czemu łatwiej jest Cię odnaleźć w sieci.

12. Stwórz tożsamość, aby zwiększyć sprzedaż w internecie

Stwórz tożsamość i twarz swojej firmy. Niech Cię kojarzą. Może to być historia, lub postać.

13. Buduj autorytet, by móc zwiększyć sprzedaż w internecie

Jedną z lepszych form budowania autorytetu jest uczestnictwo w fachowych dyskusjach. Może to odbywać się na forum, blogu czy konferencji.

14. Tutoriale- jak zrobić…?

Tutoriale w stylu „jak zrobić…?” cieszą się dużą popularnością i na długo sprowadzają do Ciebie ruch. Jeśli sprzedajesz na przykład narzędzia ogrodnicze, zrób kilka tutoriali jak można łątwo użyć narzędzi podczas pracy.

15. Bądź na bieżąco ze swoją branżą

Jako pierwszy możesz wtedy powiadomić czytelników i klientów o zachodzących zmianach.

16. Twórz kontrowersję. Ona pomoże Ci zwiększyć sprzedaż w internecie

Twórz kontrowersyjne tematy, żeby wywołać konstruktywną debatę.

17. Używaj mądrze marketingu PPC aby zwiększyć sprzedaż w internecie

PPC- Pay Per Click, czyli płatność za kliknięcie może znacząco zmniejszyć koszty Twojej reklamy. Testuj żeby znaleźć idealne rozwiązanie.

18. Sprzedawaj na wielu platformach

Tutaj masz naprawdę wiele do wyboru. Korzystaj z możliwości jakie daje Ci internet. Sprzedawaj poprzez swój sklep, social media, instagram, facebook, sklepy internetowe podmiotów trzecich jak amazon, ebay allegro i masa masa innych.Jak zacząć?Jeśli nie wiesz jak zacząć zarabiać w internecie zgłoś się do firmy Unique SEO zajmującej się marketingiem internetowym. Prowadzą sprzedaż w internecie dla swoich klientów.

Wnioski, aby zwiększyć sprzedaż

W tym artykule chcieliśmy Ci przedstawić kilka ciekawych sposobów rozwoju marketingu online i sprzedaż internetową. Więcej pożytecznych porad znajdziesz w innych artykułach na blogu o rozwoju.

Twój ekspert ds. sprzedaży w internecie,

Rafał Szrajnert

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak zwiększyć sprzedaż w internecie?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPS. Skoro wiesz już jak zwiększyć sprzedaż w internecie to zacznij i ciesz się dodatkowymi zyskami które pozwolą Ci prowadzić firmę tak jak zawsze chciałeś!

Nasz serwis partnerski wykonuje SEO i pozycjonowanie.


REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!

Udostępnij!