Doradca biznesowy-BIZNESMEN

DOKTORANT, BIZNESMEN, KONSULTANT i DORADCA BIZNESOWY

Chcesz zdobywać więcej niższym nakładem?


Jesteś we właściwym miejscu.

Rafał Szrajnert

Chcesz działające strategie, które możesz użyć już dziś?

Więc zapisz się do newslettera

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!

Rafał Szrajnert szkolenia youtube

DOKTORANT, BIZNESMEN, KONSULTANT BIZNESOWY

Rafał Szrajnert- Doradca biznesowy

O mnie Link do kanału YouTube
To biznesmen, doktorant i absolwent studiów magisterskich na wydziale Prawa i Administracji, uzupełnionych studiami podyplomowymi z Audytu wewnętrznego i Rachunkowości.

Swój pierwszy milion zarobił przed 30-stką zaczynając od zera, z prowizji, tworząc skuteczny system sprzedaży w Spółce Akcyjnej. Największej firmie z danej branży w kraju, co przyniosło mu awans dyrektorski. Rzekłbyś prawdziwy biznesmen prawda?

Wszystko było wtedy dokładnie zaplanowane i rozpisane. To jak zwiększać sprzedaż indywidualną i grupową, aby jak najszybciej osiągnąć najwyższe wyniki.

Skutkiem było osiągniecie statusu milionera najszybciej w całej branży, a w samej spółce pracowało kilka tysięcy pracowników. W pierwszym roku stał się najlepszym managerem, a w drugim najlepszym agentem. Ustanowiony został wtedy nowy rekord jak dotąd nie pobity. To właśnie umiejętności doradcze pozwoliły mu zajść tak szybko na sam szczyt jako biznesmen. Warto skonsultować swoje cele i plany rozwojowe.

Wszystko ma swoją strukturę, jeśli posiada się odpowiednio przygotowany plan, osiągnięcie wyników jest tylko kwestią czasu i powtarzalności.

Zdolność Rafała, do tworzenia wzrostu zysków w firmach, bogactwa i sukcesu, przez odkrywanie nieuświadomionych zasobów, przeoczonych możliwości i niedocenionych ofert, przykuło uwagę przedsiębiorców, managerów w Polskich przedsiębiorstwach i ekspertów. Klienci Rafała pochodzą z największych firm jak i z małych przedsiębiorstw. Ale wszyscy mają jedną rzecz wspólną- każdy z nich odniósł olbrzymią korzyść z pracy z Rafałem. Klienci przyznają, że wysiłki Rafała i pomysły zaprowadziły ich ku milionowym zyskom.

Rafał zidentyfikował wzorce które ograniczają wzrost. Jest jednym z niewielu ludzi, którzy znają wszystkie metody marketingowe stosowane w każdej branży. Potrafi pokazać, które (w Twojej firmie) powinny być zastąpione przez inne, lepsze i skuteczniejsze.

Rafał pokazuje swoim klientom jak skutecznie używać metod rozwojowych, nawet z innych branż, oraz jak zaadoptować je do konkretnego, Twojego biznesu. Właśnie to da Ci przewagę nad konkurencją.

Rafał jest rozpoznawany jako unikatowy autorytet w dziedzinie rozwoju firm i biznesów. Maksymalizuje ich aktywa i zyski. Prowadzi liczne szkolenia, mentoring, coaching, doradztwo i spotkania biznesowe.

Rafał pomógł ponad setce firm zrealizować ich cele biznesowe. Kilka z nich poza granicami Polski. Szkoli również innych doradców.

Jako lider z energią i wizją, Rafał demonstruje krytyczne zdolności aby stymulować poprzez innowacyjne myślenie i egzekucję. Polepszeniu zawsze ulegają działy: marketingu, zarządzania, innowacji i strategii. Rozumie jak skupić się na dźwigni w organizacji, jednocześnie minimalizując straty. Rozumie cel implikacji, korelację, aplikację, możliwości i okazje w każdej sytuacji i z każdej perspektywy.

Dostrzega przeoczone okazje, ukryte aktywa i nie pracujące efektywnie działy i części biznesu, których nikt inny nie potrafi dostrzec. Jego ogromne doświadczenie, sugerowane rozwiązania do każdego typu problemu, a także osąd prawdziwej sytuacji stawiają Twoją firmę w pięknej sytuacji do wzrostu. Wszystkie wymienione są nieocenionymi aspektami aby tchnąć nowe życie w organizację i rozpocząć nową wizję, którą będzie podążać Twoja firma, a której śladem obecnie nie idzie.

Dzięki temu że myśli "out of the box", czyli nieszablonowo i przygotowuje wiele potencjalnych scenariuszy, może znajdywać multum kreatywnych i skutecznych rozwiązań nawet najbardziej złożonych problemów. Wiele razy dokonywał skutecznych fuzji partnerskich i rozwijał firmy poza to, o czym myśleli właściciele.

Rafał odnosi ciągłe sukcesy w tym co robi dla innych. Z współpracy z nim wyszło wiele-set historii sukcesu, jak i milionowych zysków. Wyszkolił wiele działów konsultingowo-marketingowych w firmach, gdyż nie ogranicza się tylko do własnej pracy. Dzięki temu stał się rozpoznawanym mentorem, dumnym ze swych uczniów, którzy doskonale rozumieją już rynek.

Rafał poświecił się rozwijaniu firm i doradzaniu w rozwoju kariery. Wierzy mocno w etyczny biznes i etyczne praktyki. Rafał wita każdego kto chce zbudować własny biznes i karierę, podnieść swoje bogactwo i skupić się na rozwoju osobistym.

Rozwój - biznesmen w działaniu

Kiedy wszystko przyśpieszyło
Zawsze miał wielkie marzenia niczym przedsiębiorca i biznesmen. Bardzo wcześnie zaczął wyznaczać sobie konkretne cele i realizować je, co sprawiało mu ogromną satysfakcję.

Z czasem plany stawały się coraz ambitniejsze, ale jednocześnie na ścieżce kariery zaczęły piętrzyć się także poważniejsze przeszkody, z którymi musiał się zmierzyć. Początkowo sukcesy przeplatały się z porażkami, jednak dzięki nabytemu doświadczeniu nauczył się skutecznie walczyć i wygrywać z problemami.

Bardzo dużo czasu poświęcił poszerzaniu swojej wiedzy i samodoskonaleniu, zarówno poprzez lekturę wartościowych książek, jak i uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Szybko jednak stało się jasne, że najcenniejszych informacji nie zdobędzie wertując strony książek czy biorąc udział w seminariach.

Wiedzę, która najbardziej pomogła w procesie doskonalenia swoich umiejętności, zdobył otaczając się ludźmi, którzy potrafili zaintrygować swoją osobowością oraz zainspirować i zmotywować do ciężkiej pracy.

Dzięki nim rozumiał, że osiągania wyników w biznesie i życiu osobistym można się nauczyć. Powtórzę… można się nauczyć. Wymaga to determinacji i silnej woli, ponieważ trzeba stawić czoła rozmaitym trudnościom i sprostać wielu obowiązkom, jest jednak istotniejszy aspekt, ważniejszy niż ciężka praca.

Praca musi być „mądra”. Trzeba wiedzieć jak rozmawiać z innym osobami, jak się motywować, jak planować cele i je realizować. Kilkanaście lat temu oprócz IQ, czyli inteligencji logiczno-matematycznej, pojawiły się inne terminy, między innymi inteligencja emocjonalna. To ona determinuje wiele cech lidera.

Powyższe cechy są niezbędne w pracy doradcy firmy, konsultanta biznesowego, czy coacha.

Praca jako biznesmen i konsultant biznesowy

Co robię obecnie.
Współtworzy spółkę UniqueSEO-https://uniqueseo.pl/ zajmującą się reklamą, programowaniem i pozycjonowaniem SEO w google.

Swój pierwszy milion zarobił w Spółce Akcyjnej, zajmując się sprzedażą i szkoleniem agentów.

Inwestuje w nieruchomości w centralnej Polsce. Rynek wtórny jak i pierwotny.

Posiada certyfikaty z psychologii i prowadzenia firmy jako biznesmen i doradca biznesowy.

Od zawsze interesował się sportem. Jako nastolatek brał udział w Mistrzostwach Polski w kulturystyce. Obecnie uprawia sporty siłowe, jogę i mieszane sztuki walki MMA. Jako businessman cały czas się rozwija i pracuje aby polepszyć swoje mocne strony, jako właściciel, przyjaciel i współpracownik.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!