Rafał Szrajnert

O mnie
Jest przedsiębiorcą i absolwentem studiów magisterskich na wydziale Prawa i Administracji, uzupełnionych studiami podyplomowymi z Audytu wewnętrznego i Rachunkowości. Swój pierwszy milion zarobił z prowizji, tworząc skuteczny system sprzedaży w Spółce Akcyjnej. Największej firmie z danej branży w kraju, co przyniosło mu awans dyrektorski.
Wszystko było wtedy dokładnie zaplanowane i rozpisane. To jak zwiększać sprzedaż indywidualną i grupową, aby jak najszybciej osiągnąć najwyższe wyniki. Skutkiem było osiągniecie statusu milionera najszybciej w całej branży, a w samej spółce pracowało kilka tysięcy pracowników. W pierwszym roku stał się najlepszym managerem, a w drugim najlepszym agentem. Ustanowiony został wtedy nowy rekord jak dotąd nie pobity. To właśnie umiejętności doradcze pozwoliły mu zajść tak szybko na sam szczyt. Warto skonsultować swoje cele i plany rozwojowe. Wszystko ma swoją strukturę, jeśli posiada się odpowiednio przygotowany plan, osiągnięcie wyników jest tylko kwestią czasu i powtarzalności.

Praca

Co robię obecnie.
Współtworzy spółkę IT PREMIUM DIGITAL zajmującą się reklamą, programowaniem i pozycjonowaniem SEO w google.
Inwestuje w nieruchomości w centralnej Polsce. Rynek wtórny jak i pierwotny.
Posiada certyfikaty z psychologii i prowadzenia firmy.
Od zawsze interesował się sportem. Jako nastolatek brał udział w Mistrzostwach Polski w kulturystyce. Obecnie uprawia sporty siłowe, jogę i mieszane sztuki walki MMA.

Rozwój

Kiedy wszystko przyśpieszyło
Zawsze miał wielkie marzenia. Bardzo wcześnie zaczął wyznaczać sobie konkretne cele i realizować je, co sprawiało mu ogromną satysfakcję. Z czasem plany stawały się coraz ambitniejsze, ale jednocześnie na ścieżce kariery zaczęły piętrzyć się także poważniejsze przeszkody, z którymi musiał się zmierzyć. Początkowo sukcesy przeplatały się z porażkami, jednak dzięki nabytemu doświadczeniu nauczył się skutecznie walczyć i wygrywać z problemami.
Bardzo dużo czasu poświęcił poszerzaniu swojej wiedzy i samodoskonaleniu, zarówno poprzez lekturę wartościowych książek, jak i uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Szybko jednak stało się jasne, że najcenniejszych informacji nie zdobędzie wertując strony książek czy biorąc udział w seminariach. Wiedzę, która najbardziej pomogła w procesie doskonalenia swoich umiejętności, zdobył otaczając się ludźmi, którzy potrafili zaintrygować swoją osobowością oraz zainspirować i zmotywować do ciężkiej pracy. Dzięki nim rozumiał, że osiągania wyników w biznesie i życiu osobistym można się nauczyć. Powtórzę… można się nauczyć. Wymaga to determinacji i silnej woli, ponieważ trzeba stawić czoła rozmaitym trudnościom i sprostać wielu obowiązkom, jest jednak istotniejszy aspekt, ważniejszy niż ciężka praca. Praca musi być „mądra”. Trzeba wiedzieć jak rozmawiać z innym osobami, jak się motywować, jak planować cele i je realizować. Kilkanaście lat temu oprócz IQ, czyli inteligencji logiczno-matematycznej, pojawiły się inne terminy, między innymi inteligencja emocjonalna. To ona determinuje wiele cech lidera. Powyższe cechy są niezbędne w pracy doradcy firmy, konsultanta biznesowego, czy coacha.

Podziel się z innymi!

Jeśli chcesz dostawać ciekawe informacje,
zapisz się na listę email.