DOKTORANT, BIZNESMEN, KONSULTANT i DORADCA BIZNESOWY

Chcesz zdobywać więcej niższym nakładem?


Jesteś we właściwym miejscu.

Rafał Szrajnert

Chcesz działające strategie, które możesz użyć już dziś?

Więc zapisz się do newslettera

Dołącz do nas NA DARMOWYM WIDEO

Wpisz Swój Najlepszy Adres Email, Ponieważ Na Niego Dostaniesz Link.

Rafał Szrajnert szkolenia youtube

DOKTORANT, BIZNESMEN, KONSULTANT BIZNESOWY

Rafał Szrajnert- Doradca biznesowy

O mnie Link do kanału YouTube
To biznesmen, doktorant i absolwent studiów magisterskich na wydziale Prawa i Administracji, uzupełnionych studiami podyplomowymi z Audytu wewnętrznego i Rachunkowości.

Swój pierwszy milion zarobił przed 30-stką zaczynając od zera, z prowizji, tworząc skuteczny system sprzedaży w Spółce Akcyjnej. Największej firmie z danej branży w kraju, co przyniosło mu awans dyrektorski. Rzekłbyś prawdziwy biznesmen prawda?

Wszystko było wtedy dokładnie zaplanowane i rozpisane. To jak zwiększać sprzedaż indywidualną i grupową, aby jak najszybciej osiągnąć najwyższe wyniki.

Skutkiem było osiągniecie statusu milionera najszybciej w całej branży, a w samej spółce pracowało kilka tysięcy pracowników. W pierwszym roku stał się najlepszym managerem, a w drugim najlepszym agentem. Ustanowiony został wtedy nowy rekord jak dotąd nie pobity. To właśnie umiejętności doradcze pozwoliły mu zajść tak szybko na sam szczyt jako biznesmen. Warto skonsultować swoje cele i plany rozwojowe.

Wszystko ma swoją strukturę, jeśli posiada się odpowiednio przygotowany plan, osiągnięcie wyników jest tylko kwestią czasu i powtarzalności.

Zdolność Rafała, do tworzenia wzrostu zysków w firmach, bogactwa i sukcesu, przez odkrywanie nieuświadomionych zasobów, przeoczonych możliwości i niedocenionych ofert, przykuło uwagę przedsiębiorców, managerów w Polskich przedsiębiorstwach i ekspertów. Klienci Rafała pochodzą z największych firm jak i z małych przedsiębiorstw. Ale wszyscy mają jedną rzecz wspólną- każdy z nich odniósł olbrzymią korzyść z pracy z Rafałem. Klienci przyznają, że wysiłki Rafała i pomysły zaprowadziły ich ku milionowym zyskom.

Rafał zidentyfikował wzorce które ograniczają wzrost. Jest jednym z niewielu ludzi, którzy znają wszystkie metody marketingowe stosowane w każdej branży. Potrafi pokazać, które (w Twojej firmie) powinny być zastąpione przez inne, lepsze i skuteczniejsze.

Rafał pokazuje swoim klientom jak skutecznie używać metod rozwojowych, nawet z innych branż, oraz jak zaadoptować je do konkretnego, Twojego biznesu. Właśnie to da Ci przewagę nad konkurencją.

Rafał jest rozpoznawany jako unikatowy autorytet w dziedzinie rozwoju firm i biznesów. Maksymalizuje ich aktywa i zyski. Prowadzi liczne szkolenia, mentoring, coaching, doradztwo i spotkania biznesowe.

Rafał pomógł ponad setce firm zrealizować ich cele biznesowe. Kilka z nich poza granicami Polski. Szkoli również innych doradców.

Jako lider z energią i wizją, Rafał demonstruje krytyczne zdolności aby stymulować poprzez innowacyjne myślenie i egzekucję. Polepszeniu zawsze ulegają działy: marketingu, zarządzania, innowacji i strategii. Rozumie jak skupić się na dźwigni w organizacji, jednocześnie minimalizując straty. Rozumie cel implikacji, korelację, aplikację, możliwości i okazje w każdej sytuacji i z każdej perspektywy.

Dostrzega przeoczone okazje, ukryte aktywa i nie pracujące efektywnie działy i części biznesu, których nikt inny nie potrafi dostrzec. Jego ogromne doświadczenie, sugerowane rozwiązania do każdego typu problemu, a także osąd prawdziwej sytuacji stawiają Twoją firmę w pięknej sytuacji do wzrostu. Wszystkie wymienione są nieocenionymi aspektami aby tchnąć nowe życie w organizację i rozpocząć nową wizję, którą będzie podążać Twoja firma, a której śladem obecnie nie idzie.

Dzięki temu że myśli "out of the box", czyli nieszablonowo i przygotowuje wiele potencjalnych scenariuszy, może znajdywać multum kreatywnych i skutecznych rozwiązań nawet najbardziej złożonych problemów. Wiele razy dokonywał skutecznych fuzji partnerskich i rozwijał firmy poza to, o czym myśleli właściciele.

Rafał odnosi ciągłe sukcesy w tym co robi dla innych. Z współpracy z nim wyszło wiele-set historii sukcesu, jak i milionowych zysków. Wyszkolił wiele działów konsultingowo-marketingowych w firmach, gdyż nie ogranicza się tylko do własnej pracy. Dzięki temu stał się rozpoznawanym mentorem, dumnym ze swych uczniów, którzy doskonale rozumieją już rynek.

Rafał poświecił się rozwijaniu firm i doradzaniu w rozwoju kariery. Wierzy mocno w etyczny biznes i etyczne praktyki. Rafał wita każdego kto chce zbudować własny biznes i karierę, podnieść swoje bogactwo i skupić się na rozwoju osobistym.

Rozwój - biznesmen w działaniu

Kiedy wszystko przyśpieszyło
Zawsze miał wielkie marzenia niczym przedsiębiorca i biznesmen. Bardzo wcześnie zaczął wyznaczać sobie konkretne cele i realizować je, co sprawiało mu ogromną satysfakcję.

Z czasem plany stawały się coraz ambitniejsze, ale jednocześnie na ścieżce kariery zaczęły piętrzyć się także poważniejsze przeszkody, z którymi musiał się zmierzyć. Początkowo sukcesy przeplatały się z porażkami, jednak dzięki nabytemu doświadczeniu nauczył się skutecznie walczyć i wygrywać z problemami.

Bardzo dużo czasu poświęcił poszerzaniu swojej wiedzy i samodoskonaleniu, zarówno poprzez lekturę wartościowych książek, jak i uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Szybko jednak stało się jasne, że najcenniejszych informacji nie zdobędzie wertując strony książek czy biorąc udział w seminariach.

Wiedzę, która najbardziej pomogła w procesie doskonalenia swoich umiejętności, zdobył otaczając się ludźmi, którzy potrafili zaintrygować swoją osobowością oraz zainspirować i zmotywować do ciężkiej pracy.

Dzięki nim rozumiał, że osiągania wyników w biznesie i życiu osobistym można się nauczyć. Powtórzę… można się nauczyć. Wymaga to determinacji i silnej woli, ponieważ trzeba stawić czoła rozmaitym trudnościom i sprostać wielu obowiązkom, jest jednak istotniejszy aspekt, ważniejszy niż ciężka praca.

Praca musi być „mądra”. Trzeba wiedzieć jak rozmawiać z innym osobami, jak się motywować, jak planować cele i je realizować. Kilkanaście lat temu oprócz IQ, czyli inteligencji logiczno-matematycznej, pojawiły się inne terminy, między innymi inteligencja emocjonalna. To ona determinuje wiele cech lidera.

Powyższe cechy są niezbędne w pracy doradcy firmy, konsultanta biznesowego, czy coacha.

Praca jako biznesmen i konsultant biznesowy

Co robię obecnie.
Współtworzy spółkę UniqueSEO-https://uniqueseo.pl/ zajmującą się reklamą, programowaniem i pozycjonowaniem SEO w google.

Swój pierwszy milion zarobił w Spółce Akcyjnej, zajmując się sprzedażą i szkoleniem agentów.

Inwestuje w nieruchomości w centralnej Polsce. Rynek wtórny jak i pierwotny.

Posiada certyfikaty z psychologii i prowadzenia firmy jako biznesmen i doradca biznesowy.

Od zawsze interesował się sportem. Jako nastolatek brał udział w Mistrzostwach Polski w kulturystyce. Obecnie uprawia sporty siłowe, jogę i mieszane sztuki walki MMA. Jako businessman cały czas się rozwija i pracuje aby polepszyć swoje mocne strony, jako właściciel, przyjaciel i współpracownik.