Szkolenia Biznesowe

Szkolenie sprzedażowe
Szkolenia Sprzedażowe, Szkolenia ze Sprzedaży (przykłady, cena)
3 kwietnia, 2024
Komunikacja interpersonalna
Efektywna komunikacja interpersonalna- skuteczny Plan Jak Komunikować (szkolenie)
3 kwietnia, 2024

Szkolenia Biznesowe

Szkolenia biznesowe dla firm

Szkolenia biznesowe dla firm

konsulting doradztwo szkolenie kurs

Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Według danych statystycznych osoby uczęszczające na szkolenia biznesowe notują większe przyrosty zarobków. Natomiast w przypadku starupów, szkolenia dla firm oferują im większy wskaźnik przetrwania. Nie korzystając z nich rzadko który jest w stanie funkcjonować dłużej jak 2 lata.

  Co to Szkolenia Biznesowe?

  Zawartość strony

  Szkolenia biznesowe to specjalne szkolenia, które służą do uczenia pracowników i menedżerów nowych umiejętności, narzędzi i strategii, które mogą im pomóc w osiągnięciu lepszych wyników w pracy.

  Popularne szkolenia biznesowe obejmują zarządzanie projektami, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie czasem, zarządzanie ryzykiem, sprzedaż, marketingu i wiele innych.

  Poprzez szkolenia biznesowe firmy chcą zapewnić swoim pracownikom lepszy poziom wiedzy i umiejętności, aby mogli osiągać lepsze wyniki w pracy.

  Zaufali mi najlepsi:

  moi klienci i partnerzy

  Dołącz do nas NA DARMOWYM WIDEO

  Wpisz Swój Najlepszy Adres Email, Ponieważ Na Niego Dostaniesz Link.

  Szkolenia Biznesowe dla firm

  Szkolenia biznesowe dla firm
  Szkolenia biznesowe dla firm

  Drogi przyjacielu/ przyjaciółko,

  Jak zapewne wiesz mam na imię Rafał Szrajnert.

  Przez ostatnie kilka lat dokonałem wielu interesujących odkryć, które pomogły mi w najgorszym przypadku PODWOIĆ rezultaty.

  Przedsiębiorcy, którzy zastosowali je u siebie są również bardzo zadowoleni, gdyż po wstępnym okresie nauki tych reguł nagle zauważyli, że łatwiej jest prowadzić firmę i zespół, co daje im więcej czasu.

  Dokonałem tego wszystkie bez żadnych książkowych metod, których uczyłem się na studiach i studiach podyplomowych z audytu, rachunkowości i zarządzania. Są to po prostu przestarzałe zasady, które nie oferują Ci spektakularnych osiągnięć.

  Faktem jest to, że po kilku latach odnoszenia sukcesów zacząłem uczyć ich innych. Są to tak potężne metody, że szkoda by było zostawiać wszystko tylko dla siebie.

  Szkolenia Biznesowe zapewnią Tobie poznanie kompetencji biznesowych, poszerzenie wiedzy i umiejętności osób zatrudnionych w Twojej firmie, lub zespole. Jeśli tak jak kiedyś ja jesteś solopreneur, czyli chcesz rozwijać się samodzielnie, niech nie zwiedzie Cię nazwa. Ponieważ szkolenia biznesowe, to rzeczywiście szkolenia dla Ciebie. Szkolenia oferują całą, wymaganą wiedzę, jak tworzyć siebie jako markę i jak tworzyć swoją firmę.

  Metody których Cię nauczę staną się Twoimi nawykami. Po pewnym czasie nie będziesz musiał nawet myśleć, aby je stosować. Dlatego szkolenia firmowe, które przeprowadzam cieszą się wśród firm tak dobrą reputacją.

  Dzięki nim, mniejszym nakładem zwiększysz swoje rezultaty. Marketing przestanie wysysać z Ciebie co miesiąc dodatkowy budżet, a optymalizacja procesów i pracy zatrudnionych osób zweryfikuje niepotrzebne wydatki.

  Szkolenia biznesowe są dla Ciebie, tylko jeśli masz chęć poznania najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych i organizacji pracy. Ma to na celu wzmocnienie własnego wizerunku w przedsiębiorstwie. Korzystając z tego typu szkoleń poszerzasz samoświadomość i dostarczasz skutecznych rozwiązań do działania zarówno w charakterze pracownika jak i właściciela firmy.

  Szkolenia biznesowe tematy

  Przykładowe tematy szkoleń biznesowych:

  1. Zrozumienie celów i strategii biznesowych.
  2. Budowanie kultury organizacyjnej i współpracy.
  3. Zarządzanie zmianami i innowacjami.
  4. Rozwój umiejętności zarządzania i przywództwa.
  5. Zrozumienie rynku i prowadzenie działań marketingowych.
  6. Zarządzanie kosztami i zyskami.
  7. Zarządzanie relacjami z klientami.
  8. Zrozumienie rozwoju technologii i wykorzystywanie jej w biznesie.
  9. Zarządzanie projektami i tworzenie harmonogramów.
  10. Opracowywanie i monitorowanie celów biznesowych.

  Szkolenia dla biznesu to wyjątkowy sposób dla Ciebie na zapewnienie pracownikom doskonalenia umiejętności i zwiększania wydajności poprzez koncentrację na rozwoju zawodowym. Wiesz, że inni pracodawcy wykorzystują szkolenia, aby aklimatyzować nowych pracowników, uczyć obecnych nowych zdolności i awansować na stanowiska wymagające różnych umiejętności?

  Szkolenie biznesowe może być specyficzne, lub ogólne. Wiele największych przedsiębiorstw przedsiębiorstw ma całe działy poświęcone szkoleniom i rozwojowi swoich pracowników. Wiele firm uważa, że kluczowe jest zapewnienie szkoleń biznesowych i rozwoju, aby pracownicy mogli konkurować na nieustannie zmieniających się i ewoluujących rynkach.

  Jednym z obszarów szkoleń biznesowych w prawie każdym przedsiębiorstwie są szkolenia komunikacji i sprzedaży. Otoczenie biznesowe wymaga, aby pracownicy byli na bieżąco ze zmianami i postępami. Szkolenia firmowe są więc stałą częścią budżetu najszybciej rozwijających się firm.

  REKLAMA

  Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

  szkolenie facebook

  Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

  Koniec reklamy.

  Poniżej lista wyjaśniająca czym są i dlaczego są takie ważne (praktyczne przykłady z prawdziwych sytuacji):

  Niezależnie od tego, czy jest to jednodniowe szkolenie biznesowe, warsztat szkoleniowy w zakresie zarządzania, sześciomiesięczny program przywództwa, czy długoterminowy projekt zmiany, z przyjemnością przyjmujemy możliwość pomocy w rozwijaniu kadry zarządzającej i zwiększaniu zaangażowania pracowników.Skontaktuj się już teraz.

  Szkolenia biznesowe online

  Wiesz, że bardzo popularnym szkoleniem biznesowym w firmach jest szkolenie w zakresie przywództwa? Każdy manager powinien być liderem z powodu tego jaką osobą jest, a nie tylko z powodu objętego stanowiska. Tylko wtedy uda mu się rozwinąć swój team i firmę. Firmy potrzebują silnych liderów. Oferując kursy i szkolenia dla obecnych pracowników, będziesz w stanie budować silne zespoły w ramach organizacji.

  Szkolenia dla właścicieli firm

  Szkolenia dla właścicieli firm mogą obejmować szereg tematów, w tym zarządzanie kapitałem ludzkim, strategię biznesową, finansowanie, prawo gospodarcze, marketing, rozwój produktu, sprzedaż i inne.

  Przedsiębiorcy mają też możliwość skorzystania z doradztwa biznesowego, które może pomóc im zdefiniować cele biznesowe, zidentyfikować możliwości biznesowe i utworzyć spójny plan.

  Przedsiębiorcy mogą także wybrać szkolenia, które pomogą im doskonalić swoje umiejętności menedżerskie, w tym zarządzanie czasem, zarządzanie zespołem, zarządzanie zmianą i zarządzanie kryzysowe.

  W przypadku szkoleń technicznych dla właścicieli firm, istnieje wiele opcji, w tym szkolenia dotyczące programowania, tworzenia stron internetowych, obsługi komputerów, programowania aplikacji mobilnych i tworzenia oprogramowania.

  Szkolenia biznesowe opinie

  Firmy bez wewnętrznego działu szkoleniowego często zatrudniają specjalistów do prowadzenia seminariów i szkoleń dla pracowników na miejscu.

  Szkolenie w zakresie przywództwa może obejmować takie obszary, jak zarządzanie spotkaniem, prezentacje oraz wpływanie i inspirowanie pracowników. Bez motywacji Twój zespół nigdzie nie zajedzie. Szkolenie w zakresie przywództwa jest świetnym sposobem na przejście pracowników na stanowiska kierownicze i przełamanie podstawowych ról w firmie. Niektóre firmy wymagają nawet szkolenia w zakresie przywództwa przed awansowaniem pracowników na bardziej zarządcze stanowiska.

  Inne obszary szkolenia korporacyjnego obejmują sprzedaż, zarządzanie czasem, organizację, komunikację, obsługę klienta, różnorodność i umiejętności interpersonalne. Szkolenia biznesowe różnią się w zależności od przedsiębiorstwa i są w dużej mierze zależne od branży. Na przykład firmy w obszarach takich jak handel detaliczny będą oferować więcej szkoleń w zakresie obsługi klienta i sprzedaży.

  Zanim jednak opowiem Ci o sekretach, muszę wyznać, że uwielbiam książki biznesowe.

  Przeczytałem , je chyba wszystkie.

  Wypróbowałem już tyle metod i odbyłem chyba wszystkie szkolenia biznesowe godne uwagi, że mógłbym otrzymać oficjalny rekord!

  Oto do jakich wniosków doszedłem:

  Każde szkolenie biznesowe miało „dobre cechy” – i pewne cechy, które były dla mnie bezużyteczne.
  Niektóre techniki sprawiły nawet, że odnosiłem GORSZE rezultaty.
  Tak, dobrze to przeczytałeś. Niektóre z technik, których się nauczyłem i wypróbowałem, spowodowały spadek. Aż ciężko to sobie wyobrazić.

  Było tam sporo wiedzy, która była tylko wiedzą, ale nie przynosiła realnych rezultatów biznesowych. Po prostu szkolenie biznesu i tyle. Brakowało tam kluczowego czynnika.

  Czym był ten kluczowy czynnik, który sprawiłby że szkolenia biznesowe szkolenia marketingowe mogły dać tak ogromne rezultaty?

  Otóż szkolenia biznesowe powinny być zorganizowane tak, aby nauczyć konkretnych umiejętności, technik i metod, razem z systemem ewaluacji. Powinny działać na takie zasadzie, że podczas pracy, masz checklistę tego czego się nauczyłeś, i punk po punkcie wykonujesz odpowiednie kroki i osiągasz zamierzone rezultaty.

  To jest właśnie działający model. Niestety inne szkolenia dla biznesu oferują tylko suchą teorię, a gdy się kończą, wszyscy zapominają o czym były. W przypadku szkolenia dla biznesu, które przeprowadzam, każdy dostaje odpowiedni skrypt, którego wystarczy przestrzegać. Każdy osiąga wtedy GWARANTOWANE REZULTATY. Rozwijanie biznesu nigdy nie było łatwiejsze.

  Nie zrozum mnie tutaj źle, nie wszystkie szkolenia biznesowe były złe.

  Z każdego czegoś się nauczyłem, ale brakowało mi dokładnego planu jak mam postępować, żeby osiągać takie rezultaty jakie chcę.

  Po prostu było w nich wiele „brakujących składników układanki”.

  Jestem pewien, że sam się ze mną zgadzasz, gdy czytasz te słowa.

  Pewnego dnia, może około 10 lat temu, czytałem książkę Stephena Covey’a. Natknąłem się wtedy na cytat, który utkwił mi w pamięci.

  Jego przesłaniem było: Zarządzanie sobą jest ukierunkowywaniem siebie na wyniki w oparciu o posiadaną wiedzę, możliwości i założone cele.

  Długo nad tym myślałem, zrozumiałem, że nie mamy wpływu na wiele czynników zewnętrznych, ale mamy wpływ na to jak odbieramy świat i co robimy na podstawie posiadanej wiedzy. Dotarło do mnie, że muszę stworzyć szkolenia biznesowe, które innym dadzą przejrzyste zasady, które będą mogli wykonywać.

  Niestety praktycznie cała branża szkoleniowa nie oferowała takiego wglądu w specyfikę. Opowiadali o zasadach kontrolowania czynników zewnętrznych, co jest oczywistym błędem.

  Dla przykładu termin \”zarządzanie czasem\”. Zastanów sie nad tym przez chwilę.
  Sam termin zakłada, że możesz zarządzać czasem.

  Ale oczywiście NIE MOŻESZ nim zarządzać.

  Czas płynie, bez względu czy coś z nim robisz… czy nie.

  Wszyscy mamy taką samą liczbę czasu w trakcie dnia… i średnio, taką samą liczbę czasu w naszym życiu.

  To nie czas musi być zarządzany, to MY musimy zarządzać sobą.
  Pomyśl o tym jeszcze raz.

  Jeśli powiem, \”zarządzaj czasem lepiej\” to o czym pomyślisz najpierw?

  O robieniu listy do wykonania, dodawaniu punktów do kalendarza, umawianiu spotkań, itp.

  Ale jeśli powiem \”zarządzaj sobą lepiej\” to o czym teraz pomyślisz?

  Właśnie, myślisz o tym jak zrobić ważne rzeczy, których nie robisz.

  Czyli wracamy do sedna, musisz zarządzać sobą lepiej, a nie zewnętrznymi czynnikami, na które nie masz wpływu.
  Problemem było jednak caly czas to , że nikt nie uczył tego, jak to ZROBIĆ!

  Żadne z tych szkoleń nie uczyło KONKRETNYCH KROKÓW, które należy wykonać, żeby zarabiać więcej i napędzać obroty w firmie.

  Dlatego właśnie, w mojej głowie pojawił się pomysł na szkolenia dla firm, a także profesjonalne szkolenia dla firm, które zakładały konkretne kroki do osiągnięcia celu.

  Najpopularniejsze szkolenia dla pracowników:

  Jak „złamałem kod” osiągając MASYWNE rezultaty w zarabianiu i uczeniu najlepszych technik…

  Kilka lat temu zdałem sobie sprawę, że sytuacja w której się znajduję jest dosyć interesująca…

  Osiągałem dobre wyniki biznesowe i OKAZJE do zarobku pojawiały się same.

  Byłem bardzo zapracowany, dodatkowo rozwijając kolejne gałęzie. Pracowałem już 60-80 godzin tygodniowo, poświęcając się całkowicie firmie.

  Mój dzień wyglądał mniej więcej tak…

  Wstawałem i od razu siadałem do skrzynki email. Później przez kilka godzin rozmawiałem przez telefon z klientami i prospektami. Było mi coraz trudniej, pracy przybywało, a ja nie miałem odpowiednich metod jak to wszystko ustawić. Brakowało mi już nawet czasu. Zanim zdążyłem wszystko rozplanować, dzwonił telefon i znowu odrywał mnie od pracy.

  I tak w kółko.

  Po pewnym czasie zacząłem przeczuwać, że nie rozwijam się tak szybko jakbym mógł. Brzmi znajomo?

  Co gorsze, stało się to praktycznie moim nawykiem!

  I ten proces pracowania coraz więcej, z powodu nie znania odpowiednich narzędzi, odbycia szkolenia biznesowego i szkolenia dla firmy i jej rozwoju zapędził mnie w kozi róg.

  Miałem przez to mniej czasu dla siebie, zrezygnowałem ze zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Często nawet pomijałem posiłki, po prostu byłem tak zapracowany, że nie myślałem o jedzeniu. Później pojawiały się napady głodu, ponieważ przy ciężkiej pracy spada szybko poziom glukozy i mózg pracuje gorzej.

  A co jesz kiedy jesteś bardzo głodny? Dokładnie. Fast food.I to wiele.Wiedziałem, że muszę coś z tym zrobić.

  Pracowałem bardzo dużo… ale nie wykorzystywałem pełni potencjału!

  Mimo to odnosiłem super rezultaty w branży i znało mnie sporo osób, dzięki temu poznawałem innych przedsiębiorców i skrupulatnie analizowałem ich podejście i metody do pracy.

  Starannie wybrałem tych, którzy najlepiej zarządzali przedsiębiorstwami, przeprowadziłem z nimi wywiady i spędziłem dużo czasu. Przypominam, że sam z sukcesami prowadziłem swoją działalność i miałem kilka konkretnych zasad, których stosowanie przynosiło zamierzone rezultaty. To wszystko połączyłem z wiedzą akademicką i modelami, a także dodałem szkolenia biznesowe, i szkolenia dla firm, na które w przeszłości uczęszczałem.

  W ten sposób powstał Biznes Mix. Program mający ustanowić nową jakość, jako szkolenia dla firm. Program szkolenia dla firm od tej pory zawiera tylko działające metody i techniki. Pozwala szybko rozwijać biznes, bez zbędnej straty czasu.

  Dlaczego to się stało?

  Miałem już po prostu, tak jak i Ty dosyć tracenia swojego potencjału, tylko przez to że nikt wcześniej mnie czegoś nie nauczył. Niestety system edukacji i mentalność panująca w społeczeństwie nie wspiera tego co chcemy (zakładam również, że Ty też chcesz wiedzieć jak zarządzać lepiej firmą, jak zarabiać szybciej i radzić sobie z problemami, skoro czytasz ten artykuł).
  Szkolenie biznesowe i szkolenia dla firm
  Na szczęście, jedną z rzeczy których się kiedyś nauczyłem od Tony\’ego Robbinsa i Richarda Bandlera, było modelowanie. Czyli jeśli, ktoś robi coś, przy czym odnosi stale ten sam rezultat, to jest to powtarzalne. Robiąc to samo odnosimy ten sam rezultat. Jak mówi Tony:

  Success leaves clues„, czyli sukces zostawia wskazówki.

  Bacznie obserwując możesz je dostrzec. Dlatego dotarłem do najlepszych przedsiębiorców w branży i połączyłem wszystko w jedną spójną i szalenie skuteczną całość. Osoby mogą nawet nie wiedzieć na czym polega ich strategia, mogą wykonywać już coś tak długo i osiągać niebywałe rezultaty, dlatego trzymają się dalej zwycięskiej strategii. Moim zadaniem było, rozłożenie ich na czynniki pierwsze, tak żeby najpierw zastosować u siebie, a później u Ciebie i innych firm które korzystają z pakietu szkolenia biznesowe i szkolenia dla firm.

  Wszystko stało się tak proste, wystarczy przestrzegać planu i odhaczać poszczególne kroki.

  Więc to właśnie wtedy zacząłem wszystko od początku

  Jak już wspomniałem, odbyłem masę szkoleń dla firm i szkoleń biznesowych. Przeczytałem setki książek, ukończyłem studia podyplomowe, magisterskie i liczne kursy. W dodatku wśród znajomych miałem najlepszych przedsiębiorców w Polsce. Musiałem więc jakoś tę wiedzę uporządkować.

  I wszystko zaczęło się od początku. Tygodnie analiz, długie dni i jeszcze dłuższe nieprzespane noce. Wszystko po to, aby zakończyć ten wspaniały projekt. Cały czas miałem wizję końcową przed oczami.

  Tak właśnie powstały najskuteczniejsze obecnie szkolenia biznesowe w Polsce, jak i szkolenia dla firm, z których korzysta wiele firm i przedsiębiorców. Gwarancją są wyniki jakie osiągają, a większość klientów pochodzi z polecenia.

  Przedsiębiorcy rozmawiają i wymieniają się kontaktami, często dzwoni do mnie ktoś i mówi, że znajomy miał problem w swojej firmie i razem ze mną udało mu się go rozwiązać i prosi czy u niego również mogę przeprowadzić podobne szkolenie. Jest mi niezmiernie miło i wiem, że szkolenia dla firm, które przeprowadzam same sobie budują renomę.

  Jeśli kiedyś, powiedziałbyś mi że można lepiej zarządzać firmą i zarabiać więcej, pracując mniej to nie uwierzyłbym. MNIEJ PRACY I LEPSZE WYNIKI pomyślałbym, że oszalałeś.

  Ale teraz, finalnie kiedy udało mi się stworzyć cały system jakim są szkolenia dla firm i szkolenia biznesowe, wiem że to możliwe i każdy, absolutnie każdy może się tego nauczyć.

  Każda firma i przedsiębiorca boryka się z innymi problemami. To od Ciebie zależy nad czym chcesz ze mną pracować. Czy zależy Ci, aby:

  • Zwiększyć przychody
  • Usprawnić atmosferę i zmotywować pracowników
  • Przeprowadzić reorganizację
  • Zbudować nowy dział
  • Stworzyć skuteczną kampanię marketingową i ulepszyć obecny
  • Zbudować silną osobowość lidera u siebie, bądź swoich managerów, aby osiągali lepsze wyniki w zespole
  • Pracować z grupą. lub indywidualnie
  • I wiele innych niezbędnych składowych sukcesu firmy


  Jeśli chcesz zyskać jeden z tych, lub innych sposobów na natychmiastowy efekt, otrzymać GWARANCJĘ rezultatu to stwierdzisz, że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Skoro zależy Ci na skutecznym rozwiązaniu i nie chcesz spędzać kilku lat na szkolenia i edukację, oferuję Ci błyskawiczne rozwiązanie.

  Po prostu napisz, na czym najbardziej Ci zależy, co chciałbyś poprawić. Wyślę Ci krótki kwestionariusz, aby zbadać Twoje podstawowe potrzeby i stworzyć model wktóym obecnie operujesz, a w jakim docelowo chcesz działać. Wyobraź sobie efekt końcowy, gdy to co stwarza Ci teraz problem, już nim nie jest. Zycie prywatne i zawodowe staje się dużo łatwiejsze, prawda?

  Jakie konkretne narzędzia i metody są najczęściej przedstawiane na szkoleniach biznesowych, aby zwiększyć efektywność pracy?

  Narzędzia takie jak oprogramowanie do zarządzania projektami, techniki zarządzania czasem, metody analizy rynkowej, strategie marketingowe, jak również techniki budowania zespołu i liderstwa, są często omawiane na szkoleniach biznesowych. Te narzędzia i metody mają na celu nie tylko ułatwienie codziennej pracy, ale także zwiększenie innowacyjności, efektywności oraz poprawę relacji z klientami i w zespole.

  W jaki sposób małe i średnie przedsiębiorstwa mogą dostosować treści szkoleniowe do swoich specyficznych potrzeb biznesowych?

  Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą korzystać z szkoleń biznesowych poprzez wybór tych, które oferują moduły dostosowane do ich konkretnych potrzeb, lub poprzez zorganizowanie szkoleń dedykowanych, które są tworzone na specjalne zamówienie i koncentrują się na rozwiązaniu konkretnych problemów lub wyzwań, przed którymi stoi firma.

  Czy istnieją strategie zapewniające długoterminowe utrzymanie i zastosowanie wiedzy zdobytej na szkoleniach biznesowych w codziennej praktyce firmowej?

  Aby zapewnić długoterminowe utrzymanie i zastosowanie zdobytej wiedzy, firmy mogą wprowadzić regularne spotkania podsumowujące, na których pracownicy dzielą się wiedzą i doświadczeniami związanymi ze zastosowaniem nowych umiejętności w praktyce. Inną strategią jest implementacja systemów motywacyjnych, które nagradzają pracowników za efektywne wykorzystanie nowych narzędzi i metod w pracy. Ponadto, ważne jest stałe monitorowanie efektów szkoleń i dostosowywanie strategii biznesowych w oparciu o zdobytą wiedzę.

  Trener praktyk, menedżer prowadzący szkolenia otwarte i szkolenia online, wpływa na sposób realizacji szkoleń. Kursy biznesowe, na temat jak organizować rozwój osobisty u sienie w organizacji musi przeprowadzać firma szkoleniowa z odpowiednim doświadczeniem. Dlatego wprost polecamy swoje usługi! Cieszy nas pozytywna opinia setek uczestników szkoleń z zakresu firmowych zadań jakie nasza akademia ma dla Ciebie! Zaczynamy?

  Poniżej znajduje się adres e-mail i telefon. Napisz wiadomość, w temacie wpisując SZKOLENIA BIZNESOWE, lub SZKOLENIA DLA FIRM. Skontaktujemy się z Tobą
  +48 790-768-482 info@rafalszrajnert.pl
  Z wyrazami szacunku,Rafał Szrajnert
  PS. Jeśli otrzymałeś rekomendację od innego uczestnika w firmie w której Rafał Szrajnert przeprowadzał szkolenia biznesowe, albo szkolenia dla firm to prosimy o taką informację.

  doradztwo konsulting szkolenie sprzedaży biznes firma szkolenia online
  Sprawdź moją ofertę:
  Szkolenia Biznesowe 1

  Co myślisz o moim nowym wpisie na blogu?

  A może masz pytanie dotyczące strategii lub techniki jak działać najlepiej?

  Tak czy inaczej, chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia.

  Więc śmiało, teraz udostępnij ten wpis na swoich social mediach i zobacz co inni mają do powiedzenia.

  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)