Szkolenia
Czerwiec 22, 2018
Doradztwo Biznesowe
Czerwiec 22, 2018
Pokaż wszystkie

Konsulting

  1. Kim jest konsultant.
  2. Konsulting - rodzaje.
  3. Konsulting - kto go potrzebuje?
  4. Najlepsza oferta w Twoim życiu!


Kim jest konsultant

Konsultant jest profesjonalistą, który zapewnia fachowe doradztwo w określonej dziedzinie, takiej jak bezpieczeństwo, zarządzanie, edukacja, rachunkowość, prawo, zasoby ludzkie, marketing, finanse, inżynieria, nauka lub dowolna z wielu innych wyspecjalizowanych dziedzin.

Rafał Szrajnert jest osobą, która świadczy usługi konsultingowe z dziedzin: rozwój biznesu, relacje, psychologia osiągnięć, szkolenia sprzedażowe, szkolenia biznesowe dla firm, motywacja, doradztwo personalne i zawodowe, a także coaching.
Skontaktuj się
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.pl



Konsulting staje się coraz szerszą gałęzią biznesu, obejmującą takie role jak konsultanci ds. zarządzania, doradcy ds. rekrutacji i doradcy biznesowi, aby wymienić tylko kilku.
Niezależnie jednak od tego, jak się na to patrzy, konsulting to urozmaicony zawód, a projekty i klienci nieustannie się zmieniają. To może być piękno tej dziedziny, ale także wyzwanie dla wielu konsultantów.wiki



Konsulting - rodzaje

Konsulting Strategiczny to tworzenie i wdrażanie strategii, restrukturyzacja firm, zarządzanie ryzykiem i audyt wewnętrzny. Charakteryzuje go ponadto wiedza na temat strategii przedsiębiorstwa.

Konsulting Operacyjny polega na polepszeniu działalności firmy w celu jak najszybszego jej wzrostu i poprawy wyników. Składa się z poprawy i wdrożenia nowych rozwiązań w obszarach uzgodnionych z klientem.

Kto potrzebuje konsultingu?

Konsulting jest najczęściej stosowany, gdy firma potrzebuje zewnętrznej, eksperckiej opinii dotyczącej decyzji biznesowej. Na przykład firma, która chce sprzedać swoje produkty za granicą, może poszukiwać konsultanta znającego praktyki biznesowe w kraju docelowym. Konsultant powie firmie, jakie praktyki należy stosować, czego oczekiwać od klientów i jak radzić sobie z zagranicznymi przepisami.
Jeśli nie osiągasz poziomu sprzedaży, który zaplanowałeś, kiedy wyznaczałeś budżet na ten rok, jeśli Twoje marże są niskie, lub jeśli przegrywasz walkę ze swoimi konkurentami, wtedy potrzebujesz naszej pomocy.


Najlepsza oferta w Twoim życiu!

Chciałbyś żebym osobiście
Podwoił, Potroił, lub Nawet
Powiększył Czterokrotnie, albo i Więcej Twój Biznes
...Za Darmo?

Jest to szalony pomysł,
Prosto z mojego biurka, gdy piszę ten tekst
W roku 2018


Drogi Przyjacielu/Przyjaciółko,

Właśnie poszukuję "wymarzonego" klienta, któremu mogę zapewnić olbrzymie zyski.

Jeśli to właśnie Ty nim jesteś, to osobiście będę z Tobą pracował jeden-na-jeden, żeby pomóc Ci powiększyć o absolutne maksimum Twoje zyski przez kolejne 12 miesięcy.

Nic Za To Nie Płacisz, Dokładnie Tak.



Oto dlaczego.

Pierwszą rzeczą jaką mam zamiar dla Ciebie zrobić w ramach programu "konsulting za darmo" jest pomoc w stworzeniu planu strategicznego, który przyniesie natychmiastowe zyski.

Nie ma za to żadnych opłat i zabiera to nam około 45-60 minut.

(Po tym jak wykonuję to przez wiele lat non stop, mam już doskonałe rezultaty w wprowadzaniu szybkich zmian).

Tak czy inaczej, w ramach programu konsulting za darmo wykonam większość ciężkiej pracy dla Ciebie... mówiąc Ci dokładnie co wysłać, jak wypozycjonować swoją ofertę i jak zwiększyć szybko zarobki ze wszystkich potencjalnych kanałów sprzedaży.

Konsulting to potężne narzędzie. Na koniec wstępnej sesji wydarzy się jedna z trzech rzeczy:

1. Pokochasz nowy plan i zdecydujesz zaimplementować go samemu. Jeśli tak się stanie, to będę życzył Ci dużo szczęścia i zapytam czy możemy pozostać w kontakcie, żebyś dał mi znać jak wszystko się układa.

2.Pokochasz plan i zapytasz, aby zostać moim klientem. Dzięki temu będę mógł pomóc Ci wykonać, zmaksymalizować i uzyskać olbrzymie zyski tak szybko jak to tylko możliwe.

Jeśli tak się stanie, to dosłownie wystrzelimy w kosmos... i to jest moja obietnica. Każdy z moich klientów osiąga rezultaty. Dosłownie.Każdy. Zawsze. Wszędzie.

3. To jest raczej nieprawdopodobne, ale jeśli jeśli poczujesz się jakbyś stracił czas, wyślę Ci mój kurs za darmo! Jaki tylko wybierzesz. Bez zbędnych pytań. Twój czas jest najcenniejszym aktywem jaki posiadasz, oczywiście szanuję to.

To jest na prawdę takie proste i nie ma tu żadnego haczyka.

Pomyśl o tym.

"Najgorsze" co może się przytrafić to dostaniesz mój bardzo wartościowy i merytoryczny kurs za darmo, za to że "straciłeś" 45-60 minut swojego czasu.

Najlepsze co może się stać, to konsulting który poprzez naszą wspólną pracę jeden-na-jeden podniesie Twoją sprzedaż i zyski kilkukrotnie.

Dlatego Właśnie To Jest
Praktycznie Rzecz zbliżona do DARMOWYCH PIENIĘDZY
Jakie Możesz Otrzymać.



Działa to tak:

Po pierwsze, telefonicznie jeden na jeden, prowadzimy konsulting wstępny i przebrniemy przez Twój biznes.

Spojrzę dogłębnie na to co masz, co robisz i to co chcesz osiągnąć w przyszłości.

Jak już zbierzemy te "niezbędne materiały", pomogę Ci stworzyć plan strategiczny w praktyce i działaniu, żeby ekspresowo podnieść Twoje zyski (dosłownie wystrzelić).

Istnieje wiele sposobów w jakie mogę to zrobić. Na przykład, mogę pokazać Ci jak możesz zmienić swoją ofertę aby przyciągać klienta, jak stworzyć powracające źródła przychodów (bez zwiększania nakładów czasu), jak znajdować nowych klientów z niszy o której nawet nie wiedziałeś, że jest to możliwe . Opowiem Ci także o sposobach jak reaktywować byłych klientów .

A jeśli posiadasz listę prospektów, możemy stworzyć szybką kampanię promocyjną, którą możesz rozpocząć w ciągu kilku dni... przez co mieć przyśpieszony napływ gotówki.

I tak jak powiedziałem, nie ma tu żadnych opłat.

Dlaczego więc to robię?



istnieją dwa powody:

Po pierwsze, ja to kocham. To jest to co robię najlepiej i sprawia to, że jestem szczęśliwy, kiedy widzę, że inna osoba osiąga sukces finansowy (i wszystko inne co z nim związane) jako rezultat pomocy jaką im dałem.

Po drugie, w ten sposób przyciągam najlepszych klientów.

Oto jak to działa:

Załóżmy że jesteś szczęśliwy i chcesz, żebym wykonywał dla Ciebie takie plany cały czas, będziesz wtedy prawdopodobnie kontynuował ze mną pracę przez długi czas, nawet kilka lat, tylko abym je tworzył i implementował.

W tym przypadku mogę Cię zaprosić do grona moich wiernych klientów, nastawionych na konsulting.

Moja "opłata" to 5,000 pln netto miesięcznie... ale jeśli o tym pomyślisz, to na prawdę nic nie kosztuje.

Dlaczego?

Ponieważ oczekuję, że zarobisz znacznie więcej niż 5000 pln i to jż w pierwszym miesiącu... a jeśli cały czas będziemy razem współpracować przez kolejne 12 miesięcy, jestem pewien że mogę przynajmniej podwoić Twój biznes... i minimalnie.

Właściwie, mogę dać Ci plan jak zarobić więcej niż te 5,000 pln podczac naszej pierwszej rozmowy, która jest za darmo!

Więc przekonasz się jaką wartość mogę Ci ofiarować. I to bez wydawania ani grosza.

A poza tym. Jesli nie będziesz chciał zostać moim klientem, to nie musisz się o to martwić. Nie otrzymasz z mojej strony żadnych presji sprzedażowych, nigdy.

Właściwie, to jest moja "OLBRZYMIA OBIETNICA" dla Ciebie".

Podziel się z innymi!

Jeśli chcesz dostawać ciekawe informacje,
zapisz się na listę email.