5 krotnie większe zyski? Jak konsulting generuje przychody i zarobki. Manager strategiczny i biznesowy?

Jak wygrać kłótnię?
Jak wygrać kłótnię i spór? Argument i negocjacje żeby się nie kłócić
6 czerwca, 2018
Doradztwo biznesowe
Doradztwo Biznesowe dla Firm
22 czerwca, 2018

5 krotnie większe zyski? Jak konsulting generuje przychody i zarobki. Manager strategiczny i biznesowy?

Konsulting

Konsulting

Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Konsulting pomógł wielu firmom rozwinąć się ponad poziom, na którym są obecnie. Jest to doskonała metoda, aby rozpocząć rozbudowę przedsiębiorstwa i usunąć wreszcie trapiące Cię problemy. Poniżej wyjaśnię, jak konsulting może pomóc również Tobie (i zdradzę pewien trik).  1. Kim jest konsultant.
  2. Konsulting - rodzaje.
  3. Konsulting - kto go potrzebuje?
  4. Najlepsza oferta w Twoim życiu!  Kim jest konsultant

  Konsultant jest profesjonalistą (to nie menedżer), który zapewnia fachowe doradztwo w określonej dziedzinie, takiej jak bezpieczeństwo, zarządzanie, edukacja, rachunkowość, prawo, zasoby ludzkie, marketing, finanse, inżynieria, nauka lub dowolna z wielu innych wyspecjalizowanych dziedzin.

  Rafał Szrajnert jest osobą, która świadczy usługi konsultingowe z dziedzin: rozwój biznesu, relacje, psychologia osiągnięć, szkolenia sprzedażowe, szkolenia biznesowe dla firm, motywacja, doradztwo personalne i zawodowe, a także coaching.
  Skontaktuj się
  +48 790-768-482
  info@rafalszrajnert.pl  Konsulting staje się coraz szerszą gałęzią biznesu, obejmującą takie role jak konsultanci ds. zarządzania, doradcy ds. rekrutacji i doradcy biznesowi, aby wymienić tylko kilku.
  Niezależnie jednak od tego, jak się na to patrzy, konsulting to urozmaicony zawód, a projekty i klienci nieustannie się zmieniają. To może być piękno tej dziedziny, ale także wyzwanie dla wielu konsultantów.wiki  Konsulting rodzaje

  Konsulting Strategiczny to tworzenie i wdrażanie strategii, restrukturyzacja firm, zarządzanie ryzykiem i audyt wewnętrzny. Charakteryzuje go ponadto wiedza na temat strategii przedsiębiorstwa.  Konsulting Operacyjny polega na polepszeniu działalności firmy w celu jak najszybszego jej wzrostu i poprawy wyników. Składa się z poprawy i wdrożenia nowych rozwiązań w obszarach uzgodnionych z klientem.

  Poniżej lista wyjaśniająca czym są i dlaczego są takie ważne (praktyczne przykłady z prawdziwych sytuacji):

  Szkolenia biznesowe dla firm
  Szkolenia umiejętności miękkie
  Szkolenia sprzedażowe
  Doradztwo biznesowe
  Mentoring
  Coaching
  Strategia błękitnego oceanu
  Jak rozwinąć firmę
  Szkolenie NLP


  Branża konsultingowa. Kto potrzebuje konsultingu?

  Konsulting jest najczęściej stosowany, gdy firma potrzebuje zewnętrznej, eksperckiej opinii dotyczącej decyzji biznesowej. Na przykład firma, która chce sprzedać swoje produkty za granicą, może poszukiwać konsultanta znającego praktyki biznesowe w kraju docelowym. Konsultant powie firmie, jakie praktyki należy stosować, czego oczekiwać od klientów i jak radzić sobie z zagranicznymi przepisami.
  Jeśli nie osiągasz poziomu sprzedaży, który zaplanowałeś, kiedy wyznaczałeś budżet na ten rok, jeśli Twoje marże są niskie, lub jeśli przegrywasz walkę ze swoimi konkurentami, wtedy potrzebujesz naszej pomocy.


  Najlepsza oferta w Twoim życiu!

  Chciałbyś żebym osobiście
  Podwoił, Potroił, lub Nawet
  Powiększył Czterokrotnie, albo i Więcej Twój Biznes
  ...Za Darmo?

  Jest to szalony pomysł,
  Prosto z mojego biurka, gdy piszę ten tekst
  W roku 2018


  Drogi Przyjacielu/Przyjaciółko,

  Właśnie poszukuję "wymarzonego" klienta, któremu mogę zapewnić olbrzymie zyski.

  Jeśli to właśnie Ty nim jesteś, to osobiście będę z Tobą pracował jeden-na-jeden, żeby pomóc Ci powiększyć o absolutne maksimum Twoje zyski przez kolejne 12 miesięcy.

  Nic Za To Nie Płacisz, Dokładnie Tak.  Oto dlaczego.

  Pierwszą rzeczą jaką mam zamiar dla Ciebie zrobić w ramach programu "konsulting za darmo" jest pomoc w stworzeniu planu strategicznego, który przyniesie natychmiastowe zyski.

  Nie ma za to żadnych opłat i zabiera to nam około 45-60 minut.

  (Po tym jak wykonuję to przez wiele lat non stop, mam już doskonałe rezultaty w wprowadzaniu szybkich zmian).

  Tak czy inaczej, w ramach programu konsulting za darmo wykonam większość ciężkiej pracy dla Ciebie... mówiąc Ci dokładnie co wysłać, jak wypozycjonować swoją ofertę i jak zwiększyć szybko zarobki ze wszystkich potencjalnych kanałów sprzedaży.

  Konsulting to potężne narzędzie. Na koniec wstępnej sesji wydarzy się jedna z trzech rzeczy:

  1. Pokochasz nowy plan i zdecydujesz zaimplementować go samemu. Jeśli tak się stanie, to będę życzył Ci dużo szczęścia i zapytam czy możemy pozostać w kontakcie, żebyś dał mi znać jak wszystko się układa.

  2.Pokochasz plan i zapytasz, aby zostać moim klientem. Dzięki temu będę mógł pomóc Ci wykonać, zmaksymalizować i uzyskać olbrzymie zyski tak szybko jak to tylko możliwe.

  Jeśli tak się stanie, to dosłownie wystrzelimy w kosmos... i to jest moja obietnica. Każdy z moich klientów osiąga rezultaty. Dosłownie.Każdy. Zawsze. Wszędzie.

  3. To jest raczej nieprawdopodobne, ale jeśli jeśli poczujesz się jakbyś stracił czas, wyślę Ci mój kurs za darmo! Jaki tylko wybierzesz. Bez zbędnych pytań. Twój czas jest najcenniejszym aktywem jaki posiadasz, oczywiście szanuję to.

  To jest na prawdę takie proste i nie ma tu żadnego haczyka.  Pomyśl o tym.

  "Najgorsze" co może się przytrafić to dostaniesz mój bardzo wartościowy i merytoryczny kurs za darmo, za to że "straciłeś" 45-60 minut swojego czasu.

  Najlepsze co może się stać, to konsulting który poprzez naszą wspólną pracę jeden-na-jeden podniesie Twoją sprzedaż i zyski kilkukrotnie.

  Dlatego Właśnie To Jest
  Praktycznie Rzecz zbliżona do DARMOWYCH PIENIĘDZY
  Jakie Możesz Otrzymać.  Działa to tak:

  Po pierwsze, telefonicznie jeden na jeden, prowadzimy konsulting wstępny i przebrniemy przez Twój biznes.

  Spojrzę dogłębnie na to co masz, co robisz i to co chcesz osiągnąć w przyszłości.

  Jak już zbierzemy te "niezbędne materiały", pomogę Ci stworzyć plan strategiczny w praktyce i działaniu, żeby ekspresowo podnieść Twoje zyski (dosłownie wystrzelić).

  Istnieje wiele sposobów w jakie mogę to zrobić. Na przykład, mogę pokazać Ci jak możesz zmienić swoją ofertę aby przyciągać klienta, jak stworzyć powracające źródła przychodów (bez zwiększania nakładów czasu), jak znajdować nowych klientów z niszy o której nawet nie wiedziałeś, że jest to możliwe . Opowiem Ci także o sposobach jak reaktywować byłych klientów .

  A jeśli posiadasz listę prospektów, możemy stworzyć szybką kampanię promocyjną, którą możesz rozpocząć w ciągu kilku dni... przez co mieć przyśpieszony napływ gotówki.

  I tak jak powiedziałem, nie ma tu żadnych opłat.  Dlaczego więc to robię?  istnieją dwa powody:

  Po pierwsze, ja to kocham. To jest to co robię najlepiej i sprawia to, że jestem szczęśliwy, kiedy widzę, że inna osoba osiąga sukces finansowy (i wszystko inne co z nim związane) jako rezultat pomocy jaką im dałem.

  Po drugie, w ten sposób przyciągam najlepszych klientów.

  Oto jak to działa:

  Załóżmy że jesteś szczęśliwy i chcesz, żebym wykonywał dla Ciebie takie plany cały czas, będziesz wtedy prawdopodobnie kontynuował ze mną pracę przez długi czas, nawet kilka lat, tylko abym je tworzył i implementował.

  W tym przypadku mogę Cię zaprosić do grona moich wiernych klientów, nastawionych na konsulting.

  Moja "opłata" to 5,000 pln netto miesięcznie... ale jeśli o tym pomyślisz, to na prawdę nic nie kosztuje.

  Dlaczego?

  Ponieważ oczekuję, że zarobisz znacznie więcej niż 5000 pln i to jż w pierwszym miesiącu... a jeśli cały czas będziemy razem współpracować przez kolejne 12 miesięcy, jestem pewien że mogę przynajmniej podwoić Twój biznes... i minimalnie.

  Właściwie, mogę dać Ci plan jak zarobić więcej niż te 5,000 pln podczas naszej pierwszej rozmowy, która jest za darmo!

  Więc przekonasz się jaką wartość mogę Ci ofiarować. I to bez wydawania ani grosza.

  A poza tym. Jesli nie będziesz chciał zostać moim klientem, to nie musisz się o to martwić. Nie otrzymasz z mojej strony żadnych presji sprzedażowych, nigdy.

  Właściwie, to jest moja "OLBRZYMIA OBIETNICA" dla Ciebie".

  Zobaczysz Że Nasz Rozmowa Będzie Szalenie
  Wartościowa Albo Dostaniesz Mój Kurs Natychmiast
  Żeby Zrekompensować Twój Czas.

  Posłuchaj, oczywiście zdajesz sobie sprawę, że to jest świetna oferta, której prawdopodobnie nie zobaczysz nigdy od innego "internetowego guru" na świecie.

  Pomyśl o tym.

  Osobiście generuję plan zysków dla Ciebie - za darmo - i płacisz mi pózniej jeśli ( i tylko jeśli) zdecydujesz pracować razem w dłuższym terminie.

  Wystarczy, że mnie poinformujesz. Bez zbędnych pytań.

  Kto jeszcze by to zrobił?  NIKT.Sprawdziłem.

  Ale pasuje mi taki układ, ponieważ konsulting przeprowadzony przez mnie daje moim klientom zawsze doskonałe rezultaty.

  Kropka.

  Poza tym, jestem najlepszym konsultantem i dlatego tyle zarabiam. To dokładne powody dlaczego.

  Konsulting przeprowadzony przeze mnie działa, wiem że jeśli pracowalibyśmy razem, zarobisz sporo.

  Pomyśl o tym:

  W ostatnich latach wygenerowałem ponad 35 milionów łącznie w sprzedaży dla siebie i swoich klientów. Poniżej przykłady ze spółki akcyjnej, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

  konsulting

  konsulting firma

  Te wyniki mówią same za siebie. Dlatego właśnie współpracuję z najlepszymi markami i mam ostre kryteria (ale możliwe do spełnienia) abyśmy mogli w ogóle współpracować.

  1. Musisz posiadać już ugruntowany biznes.Wtedy konsulting będzie Ci bardzo potrzebny.

  Ta oferta jest dla ludzi, którzy mają już firmę i po prostu chcą rozwinąć się znacznie szybciej i iść dalej.

  Powinieneś zarabiać minimum sześciocyfrowe kwoty w roku.

  I dodatkowo, nie pracuję dla totalnych początkujących, chcących "zarobić miliony w kilka dni".

  Żadnych kombinatorów.

  2. Musisz mieć stały napływ leadów, bądź klientów, lub posiadasz bazy.

  To znaczy, że masz ruch i pracujących sprzedawców.

  Masz ogłoszenia, marketing, promujesz firmę i sprzedajesz.

  Nie musisz "być wszędzie", albo być "olbrzymim" graczem... po prostu musisz coś robić na swoim rynku.

  3. Musisz mieć dobry produkt i reputację.

  Wszystko co zrobimy, nie tylko przyniesie Ci większą sprzedaż i zyski, ale zrobimy to w sposób który stworzy Ci potężną prezencję i rozpoznawalność na rynku.

  Właśnie dlatego musisz być godny zaufania.

  4. Konsulting to wykonywanie zaleceń konsultanta. Dlatego MUSISZ podążać za moimi wytycznymi. (Nie martw się, nie będzie to nic dziwnego).

  Na koniec, jeśli nie zaimplementujesz tego co Ci dałem, żaden z nas nie zarobi.

  Dokładnie! To są moje wszystkie wymagania.

  Teraz To Co Chcę Żebyś zrobił. A co w zamian może dać Ci najlepszy konsulting.  Jeśli spełniasz podane kryteria i chcesz porozmawiać ze mną osobiście o niewiarygodnych rezultatach, to z miłą chęcią poświęcę dla Ciebie trochę czasu.

  Oto jak działa proces:

  Po pierwsze, musisz wypełnić aplikację. Nie martw się, jest prosta i zajmuje mało czasu.

  Muszę tylko wiedzieć co sprzedajesz, złapać wyobrażenie co chcesz osiągnąć itp.

  Dodatkowo, muszę poprosić o "realny depozyt" w kwocie 500 zł.

  Nie martw się, nie obchodzą mnie te pieniądze.

  Używam ich tylko jaki "filtra", by trzymać wysysaczy czasu z dala od siebie.

  Odsyłam je zaraz po tym jak skończymy rozmowę (chyba, że staniesz sie moim klientem, wtedy mogę wystawić fakturę i doliczę to do wpłaty.

  Teraz To Co stanie się dalej. Konsulting ciąg dalszy...  Jak otrzymam "realny depozyt" i Twoją aplikację, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin.

  Nasza wstępna rozmowa potrwa 45-60 minut.

  To właśnie na tym etapie zaczynamy zwiększać obroty. Jasno ustalamy Twoje cele... i to jak masz je wykonać.

  Skrupulatnie przejrzę Twoje cele wynikające z konsultingu, itd. A w dodatku dostarczę Ci plan jak dać Ci pieniądze ekspresowo.

  Jeśli zobaczysz wartość w tym co dla Ciebie zrobiłem to zostaniesz moim klientem. Super! Nie mogę się już doczekać, żeby o tym porozmawiać.

  A jeśli nie staniesz się klientem, to również OK. Zwrócę Ci Twój depozyt od razu po odłożeniu słuchawki.

  A jeśli powiesz mi, że zmarnowałem Twój czas otrzymujesz szkolenie GRATIS.

  Więc dosłownie nie możesz przegrać.

  (A przy okazji- jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, żeby ktoś pomyślał, że jego czas został zmarnowany. To właśnie dlatego mogę dać Ci dużo zysków. DOSTARCZAM JE NA ZAWOŁANIE. Czy ktoś inny podjąłby takie ryzyko?)

  UWAGA - CZAS TO WAŻNY CZYNNIK  Ta możliwość ma pewne ograniczenia. Powyżej założonej liczby nie przyjmuję nowych klientów, z powodu ilości czasu jaką muszę poświęcić na analizę. Zależy mi tylko na najlepszych wynikach.

  Niestety fizycznie jest to dla mnie niemożliwe.

  I powinieneś zdać sobie z tego sprawę, że to co oferuję to wyjątkowa okazja.

  Więc mając to na uwadze rozważ, że wolne miejsca nie są dostępne cały czas. Zdarza się, że klient musi poczekać kilka-kilkanaście tygodni. Dlatego tak ważne dla Ciebie jest, żebyś szybko zareagował.

  Jeśli czujesz, że jest to warte dla Ciebie, kliknij poniżej, napisz email i porozmawiajmy.
  Skontaktuj się odnośnie oferty- konsulting
  +48 790-768-482
  info@rafalszrajnert.pl  Do porozmawiania wkrótce,

  Rafał Szrajnert

  PS. Wszystkie usługi, jako konsulting zawierają dodatkowo cenę VAT, co stanowi dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, generujące wartościowe koszty.

  Consultant pomaga w procesie projektowania i wdrażania. Przyjęło się że musi skończyć Uniwersytet Ekonomiczny, ale to nie jest prawda. Firmy konsultingowe takie jak np deloitte, pwc, kpmg zatrudniają management gospodarczy również po innych kierunkach. Pamiętaj consulting to manager jaki daje wgląd w proces doradczy, to ekspert i stojąca za nim kompetencja, żeby wspierać firmy.

  Wypełnij formularz i zobacz usługi konsultingowe cennik:
  Wypełnij formularz usługi konsultingowe cennik:

   REKLAMA

   Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

   szkolenie facebook

   Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

   Dr/PhD Rafał Szrajnert
   Dr/PhD Rafał Szrajnert
   Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

   Podaj imię i adres email, aby przejść dalej