Coach Łódź, Coaching w Łodzi „Zmień swoje życie TERAZ!” – Doradztwo i mentoring biznesowy [coaching Łódź]

Jak kontrolować emocje?
Jak kontrolować emocje? Chcesz zapanować i radzić sobie z nimi?
12 grudnia, 2022
Rozpad związku
To oznacza Koniec związku i jego rozpad [zakończenie] Zrób TEST i zobacz gdzie na prawdę jesteś.
12 grudnia, 2022

Coach Łódź, Coaching w Łodzi „Zmień swoje życie TERAZ!” – Doradztwo i mentoring biznesowy [coaching Łódź]

Coaching online

Coaching online

Coaching

WITAJ,
WIEM ŻE SZUKASZ
POMOCY I ODPOWIEDZI WIĘC SKORZYSTAJ Z NICH

ZAMÓW SESJĘ Coachingową

Coach w Łodzi (coaching Łódź)

Czy chcesz poprawić swoje życie, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz odkryć to razem i znaleźć najlepsze rozwiązania, które będą działać dla Ciebie i Twojego stylu życia?


Jak rozwinąć firmę?


Sesje osobiste coachingu (Łódź w biurze, bądź Skype) są idealne dla tych, którzy są zaangażowani w pracę nad ulepszaniem i odkrywanie, jakie zmiany są potrzebne. Można do tego dodać bardzo popularny ostatnio coaching online.

coaching łódź

Z konsekwentnym wysiłkiem i kontynuacją wspólnie pomogę Ci stworzyć życie, którego chcesz doświadczać.
Tematy, z którymi często pracuję obejmują, ale nie są ograniczone do;

 • poprawa poczucia własnej wartości / pewności siebie,
 • poprawa relacji z rodziną / przyjaciółmi / bliskimi itd.,
 • zwiększenie motywacji / inspiracji, budowanie zdrowych nawyków i rzucanie niezdrowych,
 • bycie zdrowszym fizycznie,
 • zmiana kariery,
 • nauka radzenia sobie / akceptowania trudnych emocji lub zmian w życiu.


Jeśli chcesz poprawić jakiś aspekt swojego życia, musisz być gotów zrobić dwie rzeczy:

 • Dokonaj przydatnej zmiany
 • Bądź zgodny z tą zmianą

Aby móc wykonać te dwie rzeczy, konieczne może być nauczenie się nowych sposobów myślenia, ćwiczenie nowych zachowań, korzystanie z nowych narzędzi i chęć opuszczenia swojej strefy komfortu. Najprawdopodobniej będziesz musiał stworzyć nowe pomocne nawyki i trzymać się ich. Będziesz chciał regularnie przypominać sobie, kim chcesz być i jak chcesz się czuć! Aby doświadczyć innego życia, musisz być inny niż zawsze. Coaching może Ci to dać!

Czy jesteś na to gotowy?

Jeśli naprawdę chcesz się zmienić i jesteś gotów zrobić to, czego potrzeba, aby mieć fantastyczne życie, to jestem coachem dla Ciebie! Wspólnie sprawimy, że to co chcesz stanie się rzeczywistością.

konsulting doradztwo szkolenie kurs

Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dlaczego warto pracować ze mną?

  Ponieważ mam wiedzę i doświadczenie, aby Ci pomóc.

  Wielu z moich klientów miało niską samoocenę, lęk, depresję i walczyli z nałogami. Cierpieli. Doszli do punktu, w którym wiedzieli, że nie chcą już tak się czuć i że wybory, które podejmowali, nigdy nie dadzą mi życia, jakiego pragnęli. Ważne abyś podjął najlepszą decyzję w swoim życiu. Zdecyduj, że zrobisz, co w Twojej mocy, aby się zmienić. Niech zacznie się to od silnego pragnienia, by czuć się szczęśliwszym. Wymaga to determinacji, wytrwałości i ciężkiej pracy, ale zrobisz to! Poproś o pomoc i odwróć swoje życie! W końcu będziesz żył wieloma cudownymi rzeczami, o których tylko do tej pory marzyłeś. Bardzo chciałbym Ci pokazać, jak możesz zrobić to samo, jeśli jesteś naprawdę gotów na transformację!

  Moja osobista podróż, w połączeniu z siedmioletnim doświadczeniem jako przedsiębiorca-coach, a teraz cztery lata również jako trener, dało mi wiedzę i doświadczenie, które pomogły w tworzeniu tego, czego chcesz.

  Jestem trenerem, coachem (life coaching), ponieważ chcę zainspirować tych, którzy chcą poprawić swoje życie. Chcę pomóc ludziom zmienić ich perspektywy i znaleźć twórcze rozwiązania wszystkiego, przez co przechodzą. Widzenie cudownych zmian ma miejsce w życiu tych, którym pomagam, jest ponadto niezwykle satysfakcjonujące.

  Pomogę Ci odkryć, do czego jesteś zdolny. Twoje życie należy do Ciebie.

  Nikt nie może tego zrobić na siłę, ale coaching pozwoli wydobyć umiejętności i doświadczenie, które poprowadzi Cię właściwą drogą. Pracując razem, krok po kroku, zaczniesz dostrzegać i odczuwać zmiany, których pragniesz.
  Oferuję te specjalne sesje,coaching Łódź, bądź skype/telefon. Chcę, abyś zobaczył, jak korzystne i szybkie mogą być zmiany. Chcę, żebyś poczuł radość płynącą z odkrywania Twojego potencjału i uczucia, że jesteś mocny.

  Czego możesz się spodziewać podczas sesji z trenerem, coach życia (coach łódź):

  • współczujące słuchanie i rozumienie
  • zachęta i pozytywne opinie
  • identyfikacja wzorców ograniczających poprzez samopoznanie
  • pomocna zmiana Twojej perspektywy
  • otwarte podejście wolne od osądu
  • definiowanie konstruktywnych i kreatywnych rozwiązań Twoich problemów / celów
  • coaching życia dopasowany do CIEBIE!

  REKLAMA

  Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

  szkolenie facebook

  Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

  Koniec reklamy.

  Co ludzie mówią o pracy ze mną? (Słowa od kilku moich zadowolonych klientów)

  „Rafał pokazał mi uzdrawiającą, konstruktywną moc KOCHAJĄC SIĘ, aby chwalić się za wszystkie dobre rzeczy, które robię (tak małe i nieistotne, że mogą się wydawać błahe), docenić to, co mam, aby radzić sobie z moimi stratami (Rafał dał mi informacje na temat aspektów mojego życia, których nikt wcześniej mi nie dawał, co zmieniło cierpienie i to, co wydawało się wieczną żałobą za uzdrowienie, przebaczenie i wdzięczność), aby poradzić sobie z odrzuceniem i wydostać się z mojej strefy komfortu. I aby ten pogląd stał się nawykiem, codziennym nawykiem o każdej porze dnia. -Anna M.

  Dzięki wszystkim tym wskazówkom i treningom, Rafał wzmocnił mnie. Ma ten szczególny talent, aby dotrzeć do sedna problematycznych obszarów, z którymi miałem do czynienia i dał mi bardzo bogaty wkład i sposoby radzenia sobie z nimi oraz sprawił, że zrozumiałem, dlaczego czasami łapałem się na pułapkę; pokazuje, że zawsze jest lepszy sposób, aby zobaczyć rzeczy, zmienić spojrzenie, poczuć się lepiej i lepiej. -Robert K.

  – Nauczyłem się kochać siebie, co naprawiło tak wiele lęków w moim życiu: znacznie lepiej radzę sobie z odrzuceniem, dzięki temu znajduję lepszych i bliższych przyjaciół i bardziej cierpliwie znajduję partnera.
  – Mogę łatwiej wprowadzać ograniczenia. Teraz chwalę siebie za moje sukcesy i szanuję siebie za każdą małą rzecz, którą robię dobrze; Nie boję się samotności i doceniam i jestem wdzięczny za to, co mam, duchowo i materialnie.
  – Nauczyłem się akceptować moje straty i rozumiem, dlaczego tak bardzo mnie raniło to w przeszłości. Nie cierpię już.
  – Nauczyłem się, jak wyjść z mojej strefy komfortu i teraz wiem, jak to zmienić.
  – Czuję, że chcę teraz poznać więcej ludzi i jestem bardziej towarzyski.
  A wszystko to przypomina magię! Jestem bardzo wdzięczny za te nauki Rafała. Pierwszy raz skorzystałem z takiej pomcy i efekt był piorunujący, wpisałem wyszuja ogłoszenie coach łódź i od razu umówiłem się na coaching z Rafałem.
  Chciałbym, aby ludzie, którzy chcą się zmienić i poprawić swoje życie, mieli okazję poznać Rafała. Wnosi wielką wartość do społeczności dzięki potężnemu, przemieniającemu przekazowi. „- Krzysztof K.


  „Rafał jest jak najlepszy przyjaciel, jakiego nigdy nie miałaś. Opisywanie jego umiejętności jest trudne do ujęcia w słowa. Jest w nim energia i autentyczność, która jest nie do opisania. Jest niezwykle wnikliwy i sprawi, że od samego początku poczujesz się swobodnie. Nie dajcie się zwieść kiedy jest uprzejmy, on ma dość doświadczenia. Poleciłabym go najważniejszym osobom w moim życiu w mgnieniu oka. Gwarantuję, że nie pożałujesz swojej sesji. „- Maria K.

  Coaching Łódź, sesje

  To co mnie charakteryzuje to kompetencje z rozwoju osobistego. Niczym psycholog, mentoring w moim wykonaniu potrafi wydobyć potencjał rozwojowy. Chcesz sprawdzić jak rozwój personalny może wpłynąć na Twoje życie?

  Wiele osób określa się jako akredytowany coach ICF ACC- international coaching federation i mówią że mają certyfikat. Ale liczy się rezultat i referencje klientów.

  Coaching w Łodzi.

  Możesz skorzystać z usług profesjonalnych coachów, którzy oferują swoje usługi w Łodzi. Możesz znaleźć mnóstwo różnych trenerów mentalnych, którzy oferują różnego rodzaju usługi, od coachingu osobistego, po coaching biznesowy i kariery, a nawet coaching sportowy. Coach może pomóc Ci w rozwoju osobistym, w rozwiązywaniu problemów i w zdobywaniu nowych umiejętności. Coaching pomoże Ci odkryć swoje mocne strony i wykorzystać je w pracy, w życiu i w karierze zawodowej. Mentoring i trening mentalny są bardzo przydatnymi narzędziami, które mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i marzenia.

  doradztwo konsulting szkolenie sprzedaży biznes firma szkolenia online
  Sprawdź moją ofertę:
  Coach Łódź, Coaching w Łodzi "Zmień swoje życie TERAZ!" - Doradztwo i mentoring biznesowy [coaching Łódź] 1

  Co myślisz o moim nowym wpisie na blogu?

  A może masz pytanie dotyczące strategii lub techniki jak działać najlepiej?

  Tak czy inaczej, chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia.

  Więc śmiało, teraz udostępnij ten wpis na swoich social mediach i zobacz co inni mają do powiedzenia.

  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)