Coach Łódź, Coaching w Łodzi „Zmień swoje życie TERAZ!” – Doradztwo i mentoring biznesowy

Marketing internetowy
Czym jest Marketing internetowy -CZAS NA REZULTATY! (kompendium e-marketingu)
13 sierpnia, 2018
Komunikacja interpersonalna
Efektywna komunikacja interpersonalna- skuteczny Plan Jak Komunikować (szkolenie)
14 września, 2018

Coach Łódź, Coaching w Łodzi „Zmień swoje życie TERAZ!” – Doradztwo i mentoring biznesowy

Coaching online

Coaching online

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

WITAJ,
WIEM ŻE SZUKASZ
POMOCY I ODPOWIEDZI WIĘC SKORZYSTAJ Z NICH

ZAMÓW SESJĘ
Coach w Łodzi (coaching):

Czy chcesz poprawić swoje życie, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz odkryć to razem i znaleźć najlepsze rozwiązania, które będą działać dla Ciebie i Twojego stylu życia?


Jak rozwinąć firmę?


Sesje osobiste coachingu (Łódź w biurze, bądź Skype) są idealne dla tych, którzy są zaangażowani w pracę nad ulepszaniem i odkrywanie, jakie zmiany są potrzebne. Można do tego dodać bardzo popularny ostatnio coaching online.

coaching łódź

Z konsekwentnym wysiłkiem i kontynuacją wspólnie pomogę Ci stworzyć życie, którego chcesz doświadczać.
Tematy, z którymi często pracuję obejmują, ale nie są ograniczone do;
-poprawa poczucia własnej wartości / pewności siebie,
-poprawa relacji z rodziną / przyjaciółmi / bliskimi itd.,
-zwiększenie motywacji / inspiracji, budowanie zdrowych nawyków i rzucanie niezdrowych,
-bycie zdrowszym fizycznie,
-zmiana kariery,
-nauka radzenia sobie / akceptowania trudnych emocji lub zmian w życiu.

Jeśli chcesz poprawić jakiś aspekt swojego życia, musisz być gotów zrobić dwie rzeczy:

Dokonaj przydatnej zmiany
Bądź zgodny z tą zmianą

Aby móc wykonać te dwie rzeczy, konieczne może być nauczenie się nowych sposobów myślenia, ćwiczenie nowych zachowań, korzystanie z nowych narzędzi i chęć opuszczenia swojej strefy komfortu. Najprawdopodobniej będziesz musiał stworzyć nowe pomocne nawyki i trzymać się ich. Będziesz chciał regularnie przypominać sobie, kim chcesz być i jak chcesz się czuć! Aby doświadczyć innego życia, musisz być inny niż zawsze. Coaching może Ci to dać!

Czy jesteś na to gotowy?

Jeśli naprawdę chcesz się zmienić i jesteś gotów zrobić to, czego potrzeba, aby mieć fantastyczne życie, to jestem coachem dla Ciebie! Wspólnie sprawimy, że to co chcesz stanie się rzeczywistością.

Dlaczego warto pracować ze mną?

Ponieważ mam wiedzę i doświadczenie, aby Ci pomóc.
Wielu z moich klientów miało niską samoocenę, lęk, depresję i walczyli z nałogami. Cierpieli. Doszli do punktu, w którym wiedzieli, że nie chcą już tak się czuć i że wybory, które podejmowali, nigdy nie dadzą mi życia, jakiego pragnęli. Ważne abyś podjął najlepszą decyzję w swoim życiu. Zdecyduj, że zrobisz, co w Twojej mocy, aby się zmienić. Niech zacznie się to od silnego pragnienia, by czuć się szczęśliwszym. Wymaga to determinacji, wytrwałości i ciężkiej pracy, ale zrobisz to! Poproś o pomoc i odwróć swoje życie! W końcu będziesz żył wieloma cudownymi rzeczami, o których tylko do tej pory marzyłeś. Bardzo chciałbym Ci pokazać, jak możesz zrobić to samo, jeśli jesteś naprawdę gotów na transformację!

Moja osobista podróż, w połączeniu z siedmioletnim doświadczeniem jako przedsiębiorca-coach, a teraz cztery lata również jako trener, dało mi wiedzę i doświadczenie, które pomogły w tworzeniu tego, czego chcesz.

Jestem trenerem, coachem (life coaching), ponieważ chcę zainspirować tych, którzy chcą poprawić swoje życie. Chcę pomóc ludziom zmienić ich perspektywy i znaleźć twórcze rozwiązania wszystkiego, przez co przechodzą. Widzenie cudownych zmian ma miejsce w życiu tych, którym pomagam, jest ponadto niezwykle satysfakcjonujące.


Pomogę Ci odkryć, do czego jesteś zdolny. Twoje życie należy do Ciebie.

Nikt nie może tego zrobić na siłę, ale coaching pozwoli wydobyć umiejętności i doświadczenie, które poprowadzi Cię właściwą drogą. Pracując razem, krok po kroku, zaczniesz dostrzegać i odczuwać zmiany, których pragniesz.
Oferuję te specjalne sesje,coaching Łódź, bądź skype/telefon. Chcę, abyś zobaczył, jak korzystne i szybkie mogą być zmiany. Chcę, żebyś poczuł radość płynącą z odkrywania Twojego potencjału i uczucia, że jesteś mocny.

Czego możesz się spodziewać podczas sesji z trenerem, coach życia (coach łódź):
-współczujące słuchanie i rozumienie
-zachęta i pozytywne opinie
-identyfikacja wzorców ograniczających poprzez samopoznanie
-pomocna zmiana Twojej perspektywy
-otwarte podejście wolne od osądu
-definiowanie konstruktywnych i kreatywnych rozwiązań Twoich problemów / celów
-coaching życia dopasowany do CIEBIE!


Co ludzie mówią o pracy ze mną? (Słowa od kilku moich zadowolonych klientów)

„Rafał pokazał mi uzdrawiającą, konstruktywną moc KOCHAJĄC SIĘ, aby chwalić się za wszystkie dobre rzeczy, które robię (tak małe i nieistotne, że mogą się wydawać błahe), docenić to, co mam, aby radzić sobie z moimi stratami (Rafał dał mi informacje na temat aspektów mojego życia, których nikt wcześniej mi nie dawał, co zmieniło cierpienie i to, co wydawało się wieczną żałobą za uzdrowienie, przebaczenie i wdzięczność), aby poradzić sobie z odrzuceniem i wydostać się z mojej strefy komfortu. I aby ten pogląd stał się nawykiem, codziennym nawykiem o każdej porze dnia. -Anna M.

Dzięki wszystkim tym wskazówkom i treningom, Rafał wzmocnił mnie. Ma ten szczególny talent, aby dotrzeć do sedna problematycznych obszarów, z którymi miałem do czynienia i dał mi bardzo bogaty wkład i sposoby radzenia sobie z nimi oraz sprawił, że zrozumiałem, dlaczego czasami łapałem się na pułapkę; pokazuje, że zawsze jest lepszy sposób, aby zobaczyć rzeczy, zmienić spojrzenie, poczuć się lepiej i lepiej. -Robert K.

– Nauczyłem się kochać siebie, co naprawiło tak wiele lęków w moim życiu: znacznie lepiej radzę sobie z odrzuceniem, dzięki temu znajduję lepszych i bliższych przyjaciół i bardziej cierpliwie znajduję partnera.
– Mogę łatwiej wprowadzać ograniczenia. Teraz chwalę siebie za moje sukcesy i szanuję siebie za każdą małą rzecz, którą robię dobrze; Nie boję się samotności i doceniam i jestem wdzięczny za to, co mam, duchowo i materialnie.
– Nauczyłem się akceptować moje straty i rozumiem, dlaczego tak bardzo mnie raniło to w przeszłości. Nie cierpię już.
– Nauczyłem się, jak wyjść z mojej strefy komfortu i teraz wiem, jak to zmienić.
– Czuję, że chcę teraz poznać więcej ludzi i jestem bardziej towarzyski.
A wszystko to przypomina magię! Jestem bardzo wdzięczny za te nauki Rafała. Pierwszy raz skorzystałem z takiej pomcy i efekt był piorunujący, wpisałem wyszuja ogłoszenie coach łódź i od razu umówiłem się na coaching z Rafałem.
Chciałbym, aby ludzie, którzy chcą się zmienić i poprawić swoje życie, mieli okazję poznać Rafała. Wnosi wielką wartość do społeczności dzięki potężnemu, przemieniającemu przekazowi. „- Krzysztof K.


„Rafał jest jak najlepszy przyjaciel, jakiego nigdy nie miałaś. Opisywanie jego umiejętności jest trudne do ujęcia w słowa. Jest w nim energia i autentyczność, która jest nie do opisania. Jest niezwykle wnikliwy i sprawi, że od samego początku poczujesz się swobodnie. Nie dajcie się zwieść kiedy jest uprzejmy, on ma dość doświadczenia. Poleciłabym go najważniejszym osobom w moim życiu w mgnieniu oka. Gwarantuję, że nie pożałujesz swojej sesji. „- Maria K.
Chcesz lepszego życia? Czy jesteś zdecydowany poprawić?
Jeśli jesteś zaangażowany i gotowy do zmiany? Mam dla Ciebie tę specjalną ofertę!
„Zmień swoje życie TERAZ!”
Oferta coaching Łódź bądź inne miasta,

Cotygodniowe lub dwutygodniowe sesje Life Coaching w Łodzi, lub:

Sesje Skype / Telefon

Ewentualnie sesje w Twoim miejscu

Jeśli masz problemy w konkretnych sytuacjach, możemy ćwiczyć w realnych warunkach
Czy zdecydujesz się zainwestować w siebie?
Czy chcesz najpierw odbyć sesję próbną? Nie ma problemu! Cieszę się, że mogę zaoferować ci 50% zniżki na pierwszą sesję coaching w mieście Łódź lub Skype/telefon.

Znasz kogoś, kto może skorzystać z tej oferty? Podziel się nim i okaż troskę.

Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą wkrótce,

Rafał Szrajnert, coach
Oferta coaching (łódź)


PS. Poniżej znajdziesz dokładne dziedziny coachingu w których mogę Ci pomóc:


Zamów swój coachingCoach Łódź i inne miasta
+48 790-768-482 info@rafalszrajnert.pl


1. COACHING KARIERY
2. COACHING DLA LIDERÓW (LEADERSHIP COACH)
3. DORADZTWO BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
4. COACHING DLA COACHÓW
5. LIFE COACHING
6. PROBLEM COACHING
coaching łódź

1. COACHING KARIERY


Z kim pracuję?


Moja praktyka coachingu kariery oferuje kilka różnych pakietów coachingowych. Skierowana jest zarówno do kobiet i mężczyzn, którzy: zmieniają pracę; ponownie wchodzą na rynek pracy; należą do kadry decyzyjnej; menedżerowie średniego szczebla; kadry zarządzającej, którzy chcą zostać przedsiębiorcami; kadry kierowniczej lub przedsiębiorców, którzy chcą pracować poprzez rozwój kariery, rozwijać zdolności przywódcze i przyspieszyć ich awans; nowe podmioty wchodzące na rynek pracy. Dyrektorzy generalni i starsi menedżerowie, którzy chcą prywatnego doradcy, aby zbadał problemy w bezpiecznej przestrzeni. Przedsiębiorców, którzy chcą skalować rentowny rozwój przedsięwzięć. Profesjonalni wolontariusze, którzy chcą wrócić do płatnej pracy. Członkowie rady, którzy chcą rozwijać swoje przywództwo; ludzie stoją przed wyzwaniami różnorodności w pracy. Osoby stojące w obliczu wyzwań związanych z wynagrodzeniem lub płacą. Każdy, kto czuje się zablokowany lub niespełniony w swojej karierze.

Jakie usługi oferuję?


Oto kilka usług coachingowych, które oferuję:
Stworzenie wizji możliwej kariery zawodowej
Opracowanie strategii wywiadów informacyjnych, aby dowiedzieć się więcej i ocenić możliwości
Tworzenie marki osobistej i profesjonalnej, osobiście i online- personal brand
Rozwijanie swojego zaplecza (online i CV, rozmowy rekrutacyjne, LinkedIn i SEO, przekonujące i oryginalne odpowiedzi na często zadawane pytania)
Wywiady
Określanie, co czyni Cię niezastąpionym dla klientów i organizacji
Maksymalizacja Twojej strefy rozwoju
Opracowanie swojego przyszłego planu kariery
Włączanie wartości do strategii pracy
Maksymalizacja wartościowej strategii (wynagrodzenie, wyrównanie, widoczność, uznanie)
Równoważenie efektywności osobistej i zawodowej (work-life balance)
Rozwijanie platformy współpracy i zdolności przywódczych
Inne problemy związane z karierą, które chcesz wspierać

coaching łódź


2. COACHING DLA LIDERÓW (LEADERSHIP COACH)


Z kim pracuję?


Moja praktyka coachingu przywództwa jest przystosowana do współpracy biorąc pod uwagę:
Osoby, które chcą rozwijać swoje zdolności w zakresie współpracy i przywództwa
Osoby, które borykają się z jakimkolwiek aspektem ich obowiązków związanych z zespołem lub kierownictwem
Osoby, które chcą wzmocnić swoją prezencję, by szerzyć swoje przesłanie, swoją misję i kultywować większą różnorodność w swoich zespołach
Zespoły zarządzające, które chcą opracować różne wzorce interakcji i narzędzia do rozwiązywania konfliktów lub nieefektywności
Zespoły zarządzające, które chcą stworzyć więzi łączące poprzez współtworzenie miejsca pracy lub rekolekcji ze spersonalizowanym programowaniem i działaniami w celu stworzenia lepszych relacji
Menedżerowie średniego szczebla, dyrektorzy generalni lub kadry kierownicze wyższego szczebla, którzy chcą szeroko wykorzystać swoją platformę współpracy i przywództwa i zmaksymalizować jej wpływ
Menedżerowie średniego szczebla, którzy czują się zablokowani w rozwoju w hierarchii w górę i osiągania swoich zawodowych celów
Dyrektorzy generalni i liderzy, którzy chcą zmaksymalizować swoje przesłanie i misję oraz stworzyć bardziej zróżnicowane i wpływowe zespoły

Jakie usługi oferuję?


Oto kilka usług coachingowych przywództwa, które oferuję:
Określanie swojej strefy wpływu jako lidera
Opracowanie tego, co czyni Cię niezastąpionym dla Twoich klientów i Twojej organizacji
Tworzenie marki osobistej i profesjonalnej, osobiście i online
Wyjaśnienie swojej misji jako lidera
Wzmocnienie misji jako lidera
Rozwijanie strategii zespołowej i przywództwa
Zarządzanie trudnymi decyzjami i strategią rozmów
Opracowanie swojego przyszłego planu kariery
Włączanie wartości do strategii pracy
Maksymalizacja wartościowej strategii (wynagrodzenie, wyrównanie zawartości pracy, widoczność, uznanie)
Rozwijanie talentów wokół Ciebie i zabezpieczanie ciekawych jednostek
Mieszanie i równoważenie efektywności osobistej i zawodowej
Ogarniając i kultywując różnorodność w pracy i w zespole
Inne kwestie związane z przywództwem lub wyzwaniami, na które chciałbyś wesprzeć

coach łódź

3. DORADZTWO BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW


Z kim pracuję?


Oferuję cztery różne możliwe pakiety coachingowe dla przedsiębiorców:
Coaching kariery
Trening przywództwa
Life Coaching
Usługi doradztwa biznesowego
Usługi doradztwa biznesowego są ukierunkowane na rozwiązanie problemów, które pojawią się w zakresie wizji, planowania, pozyskiwania zasobów, uruchamiania, finansowania i skalowania działalności od zera. Moje doświadczenie tutaj wywodzi się z rozpoczęcia moich własnych działalności gospodarczych jako przedsiębiorcy ORAZ z moich lat jako konsultanta zarządzania i dyrektora spółki akcyjnej.
Te usługi doradztwa biznesowego są skuteczne dla osób, które rozważają opuszczenie firmy w celu prowadzenia własnej działalności gospodarczej; ludzi z wizją firmy, którą chcą uruchomić coś więcej; ludzi aktywnie rozpoczynający działalność; ludzi, którzy prowadzą firmę i chcą ją skalować, aby ją sprzedać, IPO lub rozszerzyć.

Jakie usługi oferuję?


Oto kilka usług doradztwa biznesowego, które oferuję:
Tworzenie wizji dla Twojej firmy
Tworzenie oferty produktu / usługi i ocena unikalności
Testowanie rynku, Twoja wizja firmy i produktu / usługi
Pisząc biznesplan
Opracowanie strategii biznesowej
Tworzenie strategii marketingowej, promocyjnej, cenowej i mediów społecznościowych (będziemy współpracować z inną moją firmą, branża marketing)
Analizowanie konkurencji i znajdowanie zwycięstwa / wygranej
Ocena opcji finansowania i kompromisów
Kultywowanie negocjacji ze strategicznymi partnerami
Planowanie strategii wzrostu i skalowania
Tworzenie i wdrażanie planów rozwoju talentów i różnorodności
Inne problemy związane z działalnością gospodarczą, które identyfikujesz


4. COACHING DLA COACHÓW


Z kim pracuję?


Prowadzę coaching dla innych trenerów. To jedna trzecia mojej praktyki coachingowej.
Współpracuję ze wszystkimi typami trenerów: trenerami kariery; trenerzy wykonawczy; trenerzy życia; trenerów zdrowia i wellness; pisarze i trenerzy prezentacji; trenerzy biznesu.
Moja praktyka COACHING DLA COACHÓW pomaga trenerom/coachom w umacnianiu ich możliwości dla swoich usług; aby przekazać wiadomość swoim docelowym odbiorcom, ponownie przemyśleć kwestie, które rozwijają się w ich praktyce; wspierać je w trudnych przypadkach; aby pomóc im w kwestiach marketingowych, promocyjnych i biznesowych, które wymyślają dla nich jako trenerów i przedsiębiorców.
Jeśli jesteście coachami i / lub przedsiębiorcami, proszę odwołać się do mojej sekcji dotyczącej doradztwa biznesowego dla przedsiębiorców.
Trenuję innych trenerów w następujących formatach: indywidualny coaching jeden na jeden; coaching grupowy w sprawach ogólnych i inne.

Jakie usługi oferuję?


Wizja Twojej praktyki coachingowej:
Dla autora / prelegenta / trenerów: którzy mają już praktykę coachingową, ale jest to oznaczanie i szukają sposobu na odmłodzenie go i sprawienie, by się rozwijało
Dla nowo certyfikowanych coachów: którzy próbują dowiedzieć się, jak rozpocząć praktykę coachingową, znaleźć swoich docelowych klientów, stworzyć niezbędną infrastrukturę, aby ją wspierać, i uzyskać początkowy marketing wprowadzony na rynek
Dla stałych coachów: którzy chcą rozwijać nowe formaty coachingu (takie jak wchodzenie online, wchodzenie na rynek globalny, uruchamianie nowych linii usług), wzmacnianie swojej praktyki i rozszerzanie zasięgu oraz maksymalizacja ich wpływu
Skalowanie praktyki coachingowej w celu uzyskania rentownego wzrostu:
Dla wszystkich rodzajów coachów na wszystkich etapach budowania ich praktyki, oferuję ukierunkowane porady, aby zmaksymalizować opłacalność i wzrost ich praktyki, jednocześnie zachowując misję służby i promując wzmocnienie pozycji swoich klientów.5. LIFE COACHING


Z kim pracuję?


Podczas wielu moich praktyk coachingowych współpracuję z klientami w zakresie wyzwań związanych z karierą i przywództwem, jestem również certyfikowanym trenerem programowania neurolingwistycznego.
Jako trener życia (life coaching) moje usługi są najbardziej skuteczne dla osób:
-które czują się zablokowane i niespełnione, ale nie są pewne, dlaczego
-które żyją „pewnego dnia w przyszłości, gdy … „(wypełnij puste miejsce)
-stoją przed rozwodem, separacją, chorobą lub osobistym wyzwaniem, które uważają za trudne
-które czują, że ich życiowe cele są czymś odległym od tego, co robią dzisiaj
-które czują „musi być więcej …”


Jakie usługi oferuję?


Oto kilka usług coachingowych, które oferuję:
Identyfikacja celu i misji w życiu
Wyjaśnienie, co czyni Cię wyjątkowym i niezastąpionym
Wzmacniając Twoje życie, skupione na twojej strefie wzrostu
Zrozumienie luki między miejscem, w którym jesteś dzisiaj a miejscem, w którym chciałbyś być, pod względem:
Twojej wyjątkowości
Twojej twórczej ekspresji
Twojej społecznej walidacji
Twoich relacji
Twojej wolności (czas, pieniądze, styl życia, podejmowanie decyzji)
Twoje zdrowie i dobre samopoczucie
oraz tworzenie konkretnych i praktycznych działań, które pozwolą Ci lepiej dostosować się do tych wymiarów i zmaksymalizować poczucie luki.

6. PROBLEM COACHING, coach kieruje pracę na rozwiązanie konkretnego problemu.


Z kim pracuję?


Coaching skierowany na problem odnosi się do godzinnej sesji, w której klient prosi mnie o odpowiedź na konkretny problem, problem lub wyzwanie, który mają.
Oferuję coaching w pakietach dostosowanych do potrzeb indywidualnych. Wierzę, że to idealny czas na początkowy pakiet coachingowy.
Oferuję coaching rozwiązujący problem tylko obecnym klientom lub byłym klientom, którzy chcą poznać konkretny temat lub innym trenerom, którzy się ze mną znają, lub poprosili mnie o ich wcześniejsze szkolenie.

Jakie usługi oferuję?


To na czym Ci zależy

coach łódź

Coaching Łódź, sesje

To co mnie charakteryzuje to kompetencje z rozwoju osobistego. Niczym psycholog, mentoring w moim wykonaniu potrafi wydobyć potencjał rozwojowy. Chcesz sprawdzić jak rozwój personalny może wpłynąć na Twoje życie?

Wiele osób określa się jako akredytowany coach ICF ACC- international coaching federation i mówią że mają certyfikat. Ale liczy się rezultat i referencje klientów.Zamów swój coaching. Coach Łódź i inne miasta (z dojazdem)
+48 790-768-482 info@rafalszrajnert.pl
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
Pobierz: Darmowy Raport