Spełnienie marzeń, czy WEWNĘTRZNE… Czy można czuć się spełnionym gdy osiągasz sukces? [Wymaganie]

Zdrowy tryb życia
Jak prowadzić zdrowy tryb życia [12 zasad zdrowego stylu]
17 września, 2018
Jak wpływać na ludzi
Jak wpływać na ludzi. 10 sprawdzonych metod! Praktyka wpływu społecznego [wywieranie wpływu i perswazja]
18 września, 2018

Spełnienie marzeń, czy WEWNĘTRZNE… Czy można czuć się spełnionym gdy osiągasz sukces? [Wymaganie]

Spełnienie

Spełnienie

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook AdsSpełnienie często jest celem samym w sobie.

Poczucie niezadowolenia po ukończeniu głównego celu zdarza się wielu z nas.

Dlaczego?


Spełnienie


SKORO OSIĄGNĄŁEM SUKCES – DLACZEGO NIE CZUJĘ SIĘ SPEŁNIONY I ZADOWOLONY?Co otrzymasz z tego artykułu:

-Trzy siły , które prowadzą do ostatecznego spełnienia
-Dlaczego osiągnięcie i spełnienie są niezbędne do szczęśliwego życia
-Wpływ jaki spełnienie ma na Twoje życie

GDY OSIĄGAMY SPEŁNIENIE TO TAK NA PRAWDĘ ONO NAM UCIEKASkupiamy się bardzo długo na wyniku, ale gdy nadejdzie, myślimy: „Czy to jest to?”, „Dlaczego nie czuję spełnienia?”

Widzisz… Zamiast czuć się spełnionymi, czując radość, szczęście i podekscytowanie, zaczynamy wątpić. Dlaczego spełnienie nie może być normą? Dlaczego to osiągnięcie nie wystarczy? Kiedy w pełni zrozumiemy, jak czuć się spełnionym?


OD CZEGO ZALEŻY SPEŁNIENIE?Tutaj musimy podzielić naukę o zadowoleniu na dwa główne filary. Pierwszy to OSIĄGNIĘCIA, a drugi to PIELĘGNOWANIE SPEŁNIENIA. Dlaczego piszę o osiągnięciach? Cóż, aby czuć się spełnionym musisz najpierw coś osiągnąć. Coś co postanowiłeś i było Twoim marzeniem lub celem. Spełnienie to nie jest uczucie, którego doświadczamy tylko dzięki egzystencji. „Urodziłem się i chodzę po ziemi, więc czuję się spełniony”- ehhh, serio?
Dobrze, że się już ze mną zgadzasz. Drugi filar to PIELĘGNACJA. Musisz poznać strukturę i jak zadowolenie się tworzy. Jest to kluczem do stworzenia trwałego szczęścia.

OSIĄGNIĘCIA


Pomyśl o tym jako o formule sukcesu. Opanowanie osiągnięć oznacza, że ​​możesz spełnić swoje marzenia i uczynić je prawdziwymi. Aby stworzyć dobry plan działania musisz poznać 3 kluczowe zasady. W końcu uczenie się, jak czuć się spełnionym, jest trudne, jeśli niczego nie osiągnąłeś.ZASADA 1: SKUPIENIE


Aby coś się stało, musisz się zaangażować w 100%. Wyznaczasz sobie cel którego się trzymasz i nie zbaczasz z kursu. Pamiętaj, że to na czym się skupiasz, tam płynie Twoja energia. Musisz mieć pragnienie i głód, aby zacząć. Bez tego nie będziesz w stanie przejść procesu do końca.

ZASADA2: OGROMNA AKCJA, REGUŁA 10X


Ta zasada mówi, że zaczynasz tak jak każdy inny, ale liczba Twoich działań znacząco przewyższa konkurencję. Jeśli Twoje obecne podejście nie działa, zmień je, ale podejmuj cały czas OGROMNĄ LICZBĘ DZIAŁAŃ. Pomyśl o dzieciach uczących się chodzić. Próbują tak długo, aż nie nauczą się stać i poruszać o własnych siłach. Widziałeś kiedyś dziecko, które gdy upada to zniechęca się i mówi, że już nie chce? Zamiast tego dzieci próbują i próbują, dopóki nie zorientują się, że chodzą, a potem biegną. Nikt nigdy nie mówi do dzieci: „Słuchaj, chodzenie jest po prostu zbyt trudne. Po prostu przestań.”ZASADA3: WIEDZA


Aby działać skutecznie, musisz wiedzieć jak to robić. Nie sztuką jest strzelać z karabinu na oślep, lecz sztuką jest przymierzyć raz, a celnie.

Weź kogoś, kto osiągnął to, czego chcesz – czy Twoim celem jest zarobienie 5 milionów dolarów w branży komputerowej, czy chcesz schudnąć – to nie ma znaczenia. Dowiedz się, jak innym się udało. Co robili. Coach i mentorzy pomagają nam uczyć się szybciej i bardziej efektywnie. Podążaj za udanymi modelami, a wyniki osiągniesz tygodnie, miesiące, a nawet dziesięciolecia szybciej, niż próbowałbyś samodzielnie. D dodatku zawsze istnieje kolejne ryzyko, że po określonej liczbie nieudanych prób porzucisz dane zadanie, czy firmę i cały ten czas, wysiłek i pieniądze pójdą na marne. Posiadając dobrego coacha i mentora eliminujesz to ryzyko praktycznie do zera.

TWORZENIE BOGATEGO I PEŁNEGO ŻYCIA

Jednak osiągnięcia i sukces to jedno. Teraz pozostał nam drugi element układanki, czyli nauka spełnienia, jako jednej z potrzeb. Jest wielu ludzi, którzy odnoszą niewiarygodne sukcesy, ale pozostają niezadowoleni. Wygląda na to, że nie wiedzą, jak czuć się spełnionym, kiedykolwiek. Nazwij to prawem znajomości – im bardziej przywykniesz do czegoś, tym mniej to doceniasz. Więc im częściej oswajasz się z myślą o braku spełnienia i zadowolenia, tym bardziej się do tego przyzwyczajasz. Jest to pułapka, nie pozwól na to! Twoje życie nie musi pozostać w tym stanie.

PIELĘGNOWANIE SPEŁNIENIA


Aby żyć pełnym życiem, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko sukcesu. Musisz żyć i doceniać to co udało Ci się zdobyć. A życie wymaga spełnienia, a nie tylko osiągnięcia. Spełnienie polega na znalezieniu tego, co czyni Cię szczęśliwym, co daje Ci radość.

Jakie powinno być nasze podejście do zrozumienia uczucia i sztuki spełnienia?

Zamień oczekiwania na uznanie. Zamiast oczekiwać czegoś – wpaść w pułapkę – doceń to co już zrobiłeś. Umysł sam w sobie nie sprawi, że będziesz szczęśliwy. Nie w ten sposób jesteśmy zaprogramowani. Musisz się nauczyć sztuki spełnienia. Natura nauczyła nas abyśmy szukali błędów.

Więc zacznij zwracać na to uwagę. I tak już wiele dokonałeś bo znasz strukturę naszego zachowania. Od tego do sukcesu, czyli nauki spełnienia pozostało już niewiele. Będziesz mógł prawdziwie świętować, zamiast czuć się pustym.

Co dalej?Opanuj naukę o osiągnięciach, doskonaleniu i sztuce spełnienia, a otrzymasz narzędzia do trwałego życia w szczęściu, które wzbogaca nie tylko Ciebie, ale i bliskich. Zaplanuj swoje życie według zasad i zdrowego trybu, który tworzysz i nad którym będziesz masz kontrolę!
Oferujemy skuteczne sesje coachingu
+48 790-768-482 info@rafalszrajnert.pl


PS. Mam nadzieję, że wyniosłeś wiele z tego artykułu i wiesz już czym jest spełnienie. Twórz zdrowe nawyki i nie pozwól już nigdy więcej, aby lęk czy niezadowolenie po zakończeniu zadania zasiało w Tobie zwątpienie. Do zobaczenia wkrótce.
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
Pobierz: Darmowy Raport