Jak pokonać lęk, strach, niepokój
Jak pokonać lęk? Co to jest strach i niepokój?
22 września, 2018
zwiększenie produktywnośći
Jak być produktywnym? [przeczytaj akapit o…]
24 września, 2018

Jak się zmotywować? (potężna technika) WOW!

motywacja -Techniki motywacji i motywacja

Techniki motywacji i motywacja

Nie wiesz jak się zmotywować?

Czy próbowałeś niezliczonych metod zarządzania czasem, w efekcie kończysz tworzenie niekończących się list, zamiast faktycznie robić rzeczy?

Mam na to sposób. Czytaj dalej:

JAK SIĘ ZMOTYWOWAĆ?

Dowiedz się jak się zmotywować, a to czego nauczysz się czytając ten artykuł :

-Dowiesz się, dlaczego prokrastynujesz i nie robisz wszystkiego
-Odkryjesz, jak zmienić swoje podejście i podjąć dobre decyzje
-3 pytania, aby znaleźć to co Cię motywuje
-System zarządzania czasem zwiększający produktywność
-Dostęp do narzędzi niezbędnych do zmotywowania sięnawyk, motywacja, rytuał

Jak zmotywować dziewczynę? Chłopaka? Jak mieć płaski brzuch? Albo nabrać trochę motywacji do pracy. Poznaj metody działania i ćwiczenia.Czy zdarza się, że masz problemy z motywowaniem się? Nie jesteś wtedy produktywny? Chyba tak skoro szukasz odpowiedzi i czytasz ten artykuł. Ile razy próbowałeś już coś zrobić? Masz już dosyć uczucia,że robisz rzeczy w ostatniej chwili? Czujesz brak motywacji do rozpoczęcia zadań, nie mówiąc już o zakończeniu? Takie zwlekanie, według badań może powodować w ludziach lęk.

Problem z wieloma systemami zarządzania motywacją polega na tym, że zajmują się pytaniem "Co muszę zrobić?", zamiast skupiać się na zrozumieniu, czego chcesz - czego tak naprawdę potrzebujesz. Powiem Ci, jak się zmotywować dzięki zasobom o których nie wiedziałeś, że je masz. Poznaj SSM, System Skutecznej Motywacji, tak zwana motywacja absolutna.

Oto jak przestać zwlekać:

Motywacja do działania, rodzaje, definicja, psychologia

DLACZEGO ĆWICZENIA SSM, ABY SKUTECZNIE SIĘ ZMOTYWOWAĆ?

Dla wielu z nas chroniczne zwlekanie sprawia, że zbyt często wydaje się, iż życie staje się szalonym kursem przeszkód zarządzania czasem. Nie ma czasu na zatrzymanie się i refleksję. Zawsze odkładamy na ostatnią chwilę. Najwyraźniej nie jest to sposób, aby przestać zwlekać.

Zamiast myśleć o życiu jako systemie próbując zarządzać motywacją do działania, pomyśl o tym, czego potrzebujesz, aby stworzyć satysfakcjonujące życie, takie, w którym możesz się rozwijać i realizować plan. SSM działa jako system myślenia, pozwalając Ci dotrzeć do sedna,do tego czego chcesz, a następnie czerpać z tego korzyści.

Aby uzyskać motywację, zwróć uwagę na to, czego tak naprawdę chcesz w życiu. Gdy to zrobisz wszystko staje się dostępne, aby te cele stały się rzeczywistością nie tylko motywacja do życia, motywacja do ćwiczeń, czy spełniania innych celów). Możesz także myśleć o SSM jako zorientowanym na wyniki / zorientowanym na cel / doskonalenie się -masowym planie działania.Motywacja do działania, rodzaje, definicja, psychologia

TRZY PYTANIA, ABY ZNALEŹĆ MOTYWACJĘ- jak się zmotywować

Pierwszy krok w kierunku odzyskania koncentracji i osiągnięcia swojej wizji? Zadaj sobie poniższe trzy pytania w opisanej konkretnej kolejności. Kolejność jest kluczowa, ponieważ jeśli nie wiesz, czego chcesz, dlaczego tego chcesz, a następnie wpłynie to na plan, jak do niego dotrzeć, to działanie nie wytrzyma wyzwań życia.

1) Czego naprawdę chcę? W jaki sposób do tego dążysz? Jaki jest konkretny, określony wynik? Im bardziej precyzyjne możesz ustalić te informacje, tym silniejszy będzie Twój plan. Weź różnicę między "Chcę schudnąć" i "Chcę stracić 10 kilogramów". W pierwszym przypadku nigdy nie dowiesz się, kiedy to osiągniesz. Drugi można zmierzyć, stając na wadze.

2) Jaki jest mój cel? Jakie są moje powody? Dlaczego to nie jest tylko "powinien", ale "musi"? Przywiązanie emocjonalne do celu sprawia, że ​​to, co będziesz robić, będzie nie tylko zrównoważone, ale i potężne.

Możesz wzmocnić swoją siłę, myśląc o słowach motywujących, które popychają Cię do pożądanego rezultatu. Zmieniając słowa, których konsekwentnie używasz do opisywania emocji możesz natychmiast zmienić sposób myślenia, jak się czujesz i jak żyjesz. Używanie słów motywujących zmienia Twoją biochemię i poziom energii, dając Ci w rezultacie większy rozpęd.

3) Co muszę zrobić? Jaki jest mój plan działania? To musi być coś więcej niż tylko jedna lub dwie rzeczy. Wymyśl kilka pomysłów. Jakie są wszystkie możliwości? Później zdecydujesz, który z nich ma największą moc (ale im więcej masz możliwości, tym lepiej).Motywacja do działania, rodzaje, definicja, psychologia

ROZPOCZNIJ SWÓJ PLAN SSM i zdobądź narzędzia jak się zmotywować!

KROK 1: WIEDZ CO MASZ- ZAPISZ TO WSZYSTKO

Ludzie nie są stworzeni, by wszystko trzymać w głowach. Możemy śledzić tylko od pięciu do dziewięciu rzeczy naraz. Poważnie, to wszystkie co jest w stanie zapamiętać w danej chwili nas mózg. Starając się trzymać wszystko w głowie sprawiasz, że stres będzie dotrzymywał Ci kroku.

Ale jest na to rozwiązanie.

Czy kiedykolwiek miałeś duży projekt, ale nie miałeś pojęcia, od czego zacząć? Są szanse, że odszedłeś i zrobiłeś coś innego, najzwyczajniej w świecie odkładając to. Ale często nie osiągamy celów, ponieważ jesteśmy przytłoczeni wszystkim, co należy zrobić, nie dlatego, że brakuje nam umiejętności.

Jak powstrzymać prokrastynację? Jak się zmotywować? Zapisz, co musisz zrobić, czy to rzeczy, które naprawdę chcesz, czy sytuacje wymagające Twojej uwagi. Napisz wszystko, co musisz zrobić. Wszystko. To jest pierwszy etap dzielenia.

KROK 2: ROZPOCZNIJ DZIELENIE

Dzielenie może dużo zmienić jeśli chcesz się zmotywować. Pogrupuj rzeczy w kilka podobnych kategorii, tworząc grupy które Twój mózg będzie próbował zrozumieć. W ten sposób mogą być skutecznie wykorzystane do osiągnięcia pożądanego rezultatu bez stresu i bezczynności. Dzielenie pozwala także poznać kolejność, w której zamierzasz wykonywać zadania, ponieważ już wcześniej zdecydowałeś, co jest najważniejsze.

Fakt: kiedy większość ludzi się uczy, mają tendencję do pamiętania rzeczy, które pojawiają się w grupach po trzy rzeczy. Wszystko powyżej trzech często staje się zbyt dużą ilością dla mózgu, abyśmy mogli łatwo zapamiętać. Innymi słowy, większość ludzi jest przytłoczona po trzech kawałkach informacji.

Spójrz na listę tego co musisz wykonać na ten tydzień i zacznij wyszukiwać to, co mają ze sobą wspólnego. Zacznij dzielić elementy, które należą do tej samej kategorii. Może jest grupa w której znajdują się sprawy rodzinne, kariera, czy dokumentacja?

KROK 3: UTWÓRZ BLOKI SSM

Wybierz obszar, który najbardziej Cię interesuje i utwórz blok SSM dla tego obszaru. Oto jak zacząć:

Nazwij swój blok kategorią i wybierz wyniki, które chcesz osiągnąć. Będziemy trzymać się przykładu utraty wagi.

Teraz zapisz cel tego wyniku - dlaczego jest to dla Ciebie tak ważne? Oto, gdzie możesz umieścić swoje przekonujące powody z powyższych pytań. Ponownie, te powody są kluczem do uzyskania motywacji.

Na koniec utwórz sekwencję działań priorytetowych, które doprowadzą do Twojego wyniku.

Gratulacje - Zrobiłeś swój pierwszy podstawowy blok. Kontynuuj z innymi pożądanymi wynikami, aby utworzyć więcej bloków.

Ciekawi Cię, jak zamienić bloki SSM w elementy akcji i zacząć uzyskiwać wyniki? Wykorzystaj priorytety, czas trwania i dźwignię, aby jeszcze bardziej rozbudować swoje bloki SSM. Rozumiejąc, czego pragniesz i czego potrzebujesz, będziesz w stanie pokonać pokusę zwlekania. I bądź mniej zestresowany. Wyrób sobie nawyk, aby robić tego rodzaju formę działania co tydzień.

Zamiast wydawać energię myśląc o tym, jak powstrzymać odwlekanie, odkryjesz, że nawet najbardziej przerażające zadania stają się łatwe do opanowania, ponieważ wiesz, co Cię motywuje.

motywacja do działania

Dzięki wiedzy jak skutecznie się zmotywować będziesz mógł pozytywnie wpływać na ludzi wokół siebie. Jak każda z umiejętności miękkich, po odpowiedniej liczbie treningów może być nauczona i łatwo używana.

GOTOWY ABY NAUCZYĆ SIĘ MOTYWOWAĆ KIEDY TYLKO CHCESZ? Dowiedz się jak się zmotywować najszybciej!
Dzięki coachingowi poznasz najskuteczniejsze metody jak się motywować

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW- zyskaj wiele motywacji do ćwiczeń, treningu, jak mieć płaski brzuch, lub wykonać więcej w pracy:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPS. Dostałeś sprawdzone narzędzia i wiedzę jak się motywować i pracować z dużą energią. Skoro już wszystko masz to ruszaj!

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!

Udostępnij!