Sprzedaż metodą spin
Sprzedaż metodą SPIN [nowe dane]
10 grudnia, 2018
Pewność siebie
JAK ZWIĘKSZYĆ PEWNOŚĆ SIEBIE? (9 przykładów + kurs pewności siebie)
12 marca, 2019

COACHING ONLINE [najlepszy coach w PL]

Coaching online

Coaching online

Szkolenia biznesowe, coaching zaktualizowane przez Rafał Szrajnert dnia Lipiec 31, 2019

Coaching online, coaching business, fitness, welness, life coaching i inne

WITAJ

MAM NA IMIĘ RAFAŁ SZRAJNERT

I JESTEM TWOIM COACHEM ON-LINE

Szybkie efekty - realizacja celów - utrata problemów - polepszone zdrowie - wzrost siły wewnętrznej - wzrost zadowolenia z życia


Zdobądź motywację, wskazówki, wsparcie i odpowiedzialność, aby stworzyć idealne życie. Coaching online.

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i jakie wyzwania stoją przed Tobą teraz, nasz internetowy program coachingowy zapewnia Ci wskazówki krok po kroku, osobiste wsparcie, rozliczalność i zasoby, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz. W najszybszy możliwy sposób.

Już nie musisz walczyć samemu! Coaching online potrafi zdziałać cuda.

Nauczysz się:

 1. Mieć pracę, którą kochasz
 2. Poprawisz relacje osobiste i zawodowe
 3. Wejdziesz na ścieżkę niezależności finansowej
 4. Pracujesz mniej jednocześnie masz więcej pieniędzy
 5. Przestaniesz walczyć i zaczniesz cieszyć się życiem
 6. Masz więcej czasu na cieszenie się życiem i rodziną
 7. Znajdziesz miłość swojego życia (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)
 8. I wiele więcej!Będziesz:

 • uzyskasz szybkie wyniki z zadaniami i planem który od nas dostaniesz
 • będziesz zmotywowany do cotygodniowych spotkań networkingowych
 • uczysz się szybciej nowych rzeczy
 • zyskasz nowe spostrzeżenia dzięki pełnym treści spotkaniom online
 • pozostaniesz skoncentrowany i na dobrej drodze dzięki formularzowi który dostaniesz
 • będziesz inspirowany do zmiany życia
 • Wszystko to i wiele więcej jest dostępnych w programie coaching on-lineNie tylko damy Ci plan krok po kroku, aby stworzyć idealne życie , dostaniesz się tam dużo, DUŻO szybciej, coaching online to wspaniałe narzędzie do pracy.

Coaching przez skype

Bardzo wygodna forma jako usługa coaching online, doskonały dla ludzi zapracowanych lub nie mogących przyjechać na indywidualne spotkania.Oferta coachingowa
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotycząca life i business. Praca, marzenia, dom, rodzina i biznes.

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele? Coaching online, business coaching, wellness coaching, a może life coaching?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online, lub coaching Łódź:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPo wdrożeniu programu coachingowego Rafała zorganizowałem finanse, obliczyłem moją wartość netto, zwolniłem doradcę finansowego, wyrzuciłem górę śmieci, odnowiłem mieszkanie, zatrudniłem niezawodną sprzątaczkę, podniosłem umiejętności obsługi komputera i w nowej firmie zarabiam 30 000 PLN w roku więcej niż w starej pracy!

Marcin R.
Z setki uczestników obejmujących wszystkie zakątki Polski...
... dowiedzieliśmy się, że większość ludzi chce tych samych rzeczy:

Ludzie chcą mieć znaczącą karierę lub pracę, która zapewnia wygodne życie dla siebie i swojej rodziny.
Ludzie chcą kochać i być kochani poprzez głębokie i intymne relacje.
Ludzie chcą być szczęśliwi i mieć poczucie celu.
Ludzie chcą być finansowo wolni i bezpieczni i mieć poczucie, że nie muszą się martwić o pieniądze.
Oczywiście opracowaliśmy internetowy program szkoleniowy, aby zaspokoić wszystkie te potrzeby.

Więc czy jesteś ...

Średniakiem zmieniający karierę,

nowym emeryt, który chce dopracować swoje życie,

studentem, który właśnie ukończył studia i chce rozpocząć szybką ścieżkę kariery,

a może przedsiębiorca, który chce założyć firmę lub rozwinąć firmę

... jeśli chcesz osiągnąć swoje zawodowe i osobiste cele i stworzyć idealne życie, na pewno trafiłeś we właściwe miejsce.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej inwestycji, zwrócę Ci pieniądze. Oczywiście, zawsze możesz anulować swoje członkostwo w dowolnym momencie, daj nam znać.

Już dziś dołącz do naszego internetowego programu coachingu życia

Zacznij już dzisiaj za jedyne 299 PLN i uzyskaj dostęp do WSZYSTKIEGO, czego potrzebujesz, aby osiągnąć cele osobiste i zawodowe. Na co czekasz?

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plOSIĄGNIĘCIE WYDAJNOŚCI DZIĘKI COACHINGOWI ONLINE- life coaching i business coachingUmiejętności i przegląd programu:

Coaching dla ulepszenia jest sercem efektywnego zarządzania wydajnością. To stanowi podstawę ciągłego dialogu pomiędzy menedżerem, a pracownikiem i jest najlepszym narzędziem do dyspozycji menedżera dla zapewnienia wydajności i rozwoju umiejętności pracownika na dłuższą metę.

Coaching "dla efektów" to skłonienie ludzi do zmian i poprawy w długim okresie czasu. Ludzie zmieniają swoje zachowanie tylko wtedy, gdy widzą powód do zmiany, kiedy zrozumie, że zmiana leży w ich najlepszym interesie. Natomiast kiedy tego nie widzą zmiana jest barierą w osiąganiu celów, które ich zdaniem są ważne. Z tego powodu jest jednym z najtrudniejszych stylów menedżerskich, których wymaga efektywny coaching, zaangażowanie i promesę od pracownika w celu poprawy wydajności.

Coaching nastawiony na wyniki zaczyna się od jasnego zrozumienia luki między faktycznymi i pożądanymi celami. Kiedy ta luka zostanie wyjaśniona, pojawia się naturalne napięcie stworzone przez trenera do zarządzania zobowiązaniem do zmian. Wsparcie coacha, deklaracja celu i plan działania zostały zebrane, aby doprowadzić do pożądanych zmian.Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plCoaching online to niedyrektywne podejście do zmian. Zamiast po prostu mówienie pracownikowi, co należy zmienić, odpowiedni coaching obejmuje słuchanie i udzielanie informacji zwrotnych, angażowanie pomysłów pracowników i motywowanie do zmian, oraz zapewnianie wsparcia dla poprawy bez wkraczania do wykonywania pracy pracownika.

Menedżerowie, którzy dobrze coachują, inwestują długoterminowo.

Wynik?

Skuteczny coaching to większa komunikacja i wydajność pracowników którzy rozwijają swoje umiejętności, aby lepiej radzić sobie z bieżącymi zadaniami i lepiej przygotować się do przyszłych zadań i możliwości awansu.

KTO POWINIEN UCZESTNICZYĆ W COACHINGU ONLINE? Czy coaching online jest dla Ciebie?

Przełożeni, kierownicy i dyrektorzy, którzy zarządzają, a także osoby które chciałyby objąć taką posadę.

Cel naszego coachingu on-line:

"Zapewnienie dobrej jakości coacha, odpowiednio przygotowanego i wrażliwy na problemy indywidualne i firmowe, mogacy zapewnić równowagę ciśnienia i wsparcia, aby zainicjować i utrzymać znaczącą poprawę "

Dążenie do szybkiej i ciągłej poprawy,
Nakładanie odpowiednich oczekiwań,
Wspieranie strategii zapewniających sukces.Coaching online, jest prowadzony na odległość i prezentuje szczególne wyzwania i możliwości. Dostarcza ćwiczeń i przykładów do przygotowania, aby osiągnąć cel.

Aby sprostać tym wyzwaniom i wykorzystać możliwości dostępne przez internet, oraz aby uzyskać informacje na temat swojego rozwoju, odwiedź naszą zakładkę kontakt i zadzwoń.

Podczas gdy rzeczywiste sesje coachingu online zobowiązują się do planowania i przenoszenia strategii prowadzących do ulepszenia osiągnięć, to różnią się znacznie w programach coachingowych. Większość będzie postępować zgodnie z tą ogólną sekwencją:

-Oceń aktualny status w ramach praktyki opartej na dowodach

-Planuj wykorzystać mocne strony i wyeliminować luki

-Wykonaj plan

-Monitoruj wpływ strategii i śledź postępy w kierunku celów

-Popraw plan w świetle aktualnych informacji

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele? Coaching online jest dla Ciebie.
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPrzewodnik (coaching online) powinien być szeroko rozumiany. Aby się do tego odnosić stworzony powinien być cykl oceny-planu-wdrożenia-monitoring-rewizja, przez całą współpracę. Przewodnik jest zorganizowany według etapów cyklu, koncentrując się na coachingu on-line zmieniając rolę i obowiązki, gdy osoba się porusza poprzez proces ulepszania.

Termin coach był stosowany przez wiele lat do działalności sportowej. W kręgach edukacyjnych widzimy odniesienia do trenera instruktorskiego, trenera przywództwa, trener czytania, trenera zdolności kognitywnych, oceny i coacha danych, trenera doskonalenia szkoły, a dopiero wymieniliśmy kilka. Jest ich obecnie znacznie więcej.

Kiedy używamy tego terminu w każdym znaczeniu, domyślnie przypisujemy zestaw oczekiwań takich jak:

kim jest coach, kto jest coachowany, co może zrobić trener, i na pewno kim jest odbiorca, jak najlepiej rekrutować, wybierać i oceniać pracę coacha.

Ogólnie mówiąc termin coach online oznacza wysoko wykwalifikowaną osobę który jest zobowiązany do dostarczania niezbędnych "wskazówek i strategii" dostosowanych do sytuacji klienta, aby osiągnąć ostateczny cel podniesienia osiągnięć.

Podkreślając pożądany rezultat dobrego coachingu- mianowicie wzrost umiejętności do pożądanego poziomu.Ponieważ coach jest często wybierany i zatrudniany z agencji zewnętrznej, coach staje przed wyzwaniem spotkania oczekiwań określonych przez osobę zamawiającą i spełnienie potrzeby doskonalenia.Pokusa przejęcia i wypełnienia luki w umiejętnościach i wiedzy będzie trwałym wyzwanie coacha, będzie musiał oprzeć się pokusom niedostosowania planu do działania.

Czasami coach musi negocjować krótkoterminowo konflikty między konkurującymi celami, ale w długim okresie proces zmierza w kierunku tego samego długofalowego celu, wspiera wysokie osiągnięcia wszystkich uczniów. Efektywny coach utrzymuje koncentrację na ostatecznym celu i pomocy klientowi często rozpoznając krótkoterminowe blokady występujące na drodze do zmiany.

Jak opracowujemy plan dla zmian? Coaching online

Plan zmiany, coaching online, łączy dwa krytyczne pytania dotyczące poprawy proces: (1) "Gdzie teraz jesteśmy?" i (2) "Gdzie chcemy iść?"

Opracowanie planu dotarcia krótko- i długoterminowego dla celów i osiągnięć jest złożonym, wymagającym procesem, który opiera się na rzetelnych, jasnych odpowiedziach.

Opracowanie planu wspierającego zmianę składa się z kilku warstw decyzji. Trzeba zorganizować wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, wiele organizacji używa wariantu "modelu logicznego". To podejście oparte na modelu logicznym wymaga od planistów identyfikacji celów, nakłady / zasoby, strategie, wyniki, i kroki. Wyniki można rozróżnić jako krótkie i długoterminowe i są najbardziej użyteczne, gdy stwierdzono jako możliwe do zaobserwowania (i wymierne) wyniki strategii.

"Jeśli nie wiesz gdzie idziesz, możesz się udać gdzieś indziej. "


Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele? Coaching online może Ci się przydać.
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPS. Skoro wiesz już czym jest coaching on-line to zacznij wreszcie proces zmiany i ciesz się dodatkowymi zyskami które pozwolą Ci osiągnąć życie takie jak zawsze chciałeś! Coaching online jest dla Ciebie!
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!

Udostępnij!