fbpx

COACHING ONLINE

Coaching online

WITAJ

MAM NA IMIĘ RAFAŁ SZRAJNERT

I JESTEM TWOIM COACHEM ON-LINE

Szybkie efekty - realizacja celów - utrata problemów - polepszone zdrowie - wzrost siły wewnętrznej - wzrost zadowolenia z życia


Zdobądź motywację, wskazówki, wsparcie i odpowiedzialność, aby stworzyć idealne życie. Coaching online.

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i jakie wyzwania stoją przed Tobą teraz, nasz internetowy program coachingowy zapewnia Ci wskazówki krok po kroku, osobiste wsparcie, rozliczalność i zasoby, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz. W najszybszy możliwy sposób.

Już nie musisz walczyć samemu! Coaching online potrafi zdziałać cuda.

Nauczysz się:

 1. Mieć pracę, którą kochasz
 2. Poprawisz relacje osobiste i zawodowe
 3. Wejdziesz na ścieżkę niezależności finansowej
 4. Pracujesz mniej jednocześnie masz więcej pieniędzy
 5. Przestaniesz walczyć i zaczniesz cieszyć się życiem
 6. Masz więcej czasu na cieszenie się życiem i rodziną
 7. Znajdziesz miłość swojego życia (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)
 8. I wiele więcej!


Będziesz:
 • uzyskasz szybkie wyniki z zadaniami i planem który od nas dostaniesz
 • będziesz zmotywowany do cotygodniowych spotkań networkingowych
 • uczysz się szybciej nowych rzeczy
 • zyskasz nowe spostrzeżenia dzięki pełnym treści spotkaniom online
 • pozostaniesz skoncentrowany i na dobrej drodze dzięki formularzowi który dostaniesz
 • będziesz inspirowany do zmiany życia
 • Wszystko to i wiele więcej jest dostępnych w programie coaching on-line


Nie tylko damy Ci plan krok po kroku, aby stworzyć idealne życie , dostaniesz się tam dużo, DUŻO szybciej .

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online, lub coaching Łódź:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPo wdrożeniu programu coachingowego Rafała zorganizowałem finanse, obliczyłem moją wartość netto, zwolniłem doradcę finansowego, wyrzuciłem górę śmieci, odnowiłem mieszkanie, zatrudniłem niezawodną sprzątaczkę, podniosłem umiejętności obsługi komputera i w nowej firmie zarabiam 30 000 PLN w roku więcej niż w starej pracy!

Marcin R.
Z setki uczestników obejmujących wszystkie zakątki Polski...
... dowiedzieliśmy się, że większość ludzi chce tych samych rzeczy:

Ludzie chcą mieć znaczącą karierę lub pracę, która zapewnia wygodne życie dla siebie i swojej rodziny.
Ludzie chcą kochać i być kochani poprzez głębokie i intymne relacje.
Ludzie chcą być szczęśliwi i mieć poczucie celu.
Ludzie chcą być finansowo wolni i bezpieczni i mieć poczucie, że nie muszą się martwić o pieniądze.
Oczywiście opracowaliśmy internetowy program szkoleniowy, aby zaspokoić wszystkie te potrzeby.

Więc czy jesteś ...

Średniakiem zmieniający karierę,

nowym emeryt, który chce dopracować swoje życie,

studentem, który właśnie ukończył studia i chce rozpocząć szybką ścieżkę kariery,

a może przedsiębiorca, który chce założyć firmę lub rozwinąć firmę

... jeśli chcesz osiągnąć swoje zawodowe i osobiste cele i stworzyć idealne życie, na pewno trafiłeś we właściwe miejsce.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej inwestycji, zwrócę Ci pieniądze. Oczywiście, zawsze możesz anulować swoje członkostwo w dowolnym momencie, daj nam znać.

Już dziś dołącz do naszego internetowego programu coachingu życia

Zacznij już dzisiaj za jedyne 299 PLN i uzyskaj dostęp do WSZYSTKIEGO, czego potrzebujesz, aby osiągnąć cele osobiste i zawodowe. Na co czekasz?

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plOSIĄGNIĘCIE WYDAJNOŚCI DZIĘKI COACHINGOWI ONLINEUmiejętności i przegląd programu:

Coaching dla ulepszenia jest sercem efektywnego zarządzania wydajnością. To stanowi podstawę ciągłego dialogu pomiędzy menedżerem, a pracownikiem i jest najlepszym narzędziem do dyspozycji menedżera dla zapewnienia wydajności i rozwoju umiejętności pracownika na dłuższą metę.

Coaching "dla efektów" to skłonienie ludzi do zmian i poprawy w długim okresie czasu. Ludzie zmieniają swoje zachowanie tylko wtedy, gdy widzą powód do zmiany, kiedy zrozumie, że zmiana leży w ich najlepszym interesie. Natomiast kiedy tego nie widzą zmiana jest barierą w osiąganiu celów, które ich zdaniem są ważne. Z tego powodu jest jednym z najtrudniejszych stylów menedżerskich, których wymaga efektywny coaching, zaangażowanie i promesę od pracownika w celu poprawy wydajności.

Coaching nastawiony na wyniki zaczyna się od jasnego zrozumienia luki między faktycznymi i pożądanymi celami. Kiedy ta luka zostanie wyjaśniona, pojawia się naturalne napięcie stworzone przez trenera do zarządzania zobowiązaniem do zmian. Wsparcie coacha, deklaracja celu i plan działania zostały zebrane, aby doprowadzić do pożądanych zmian.Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plCoaching online to niedyrektywne podejście do zmian. Zamiast po prostu mówienie pracownikowi, co należy zmienić, odpowiedni coaching obejmuje słuchanie i udzielanie informacji zwrotnych, angażowanie pomysłów pracowników i motywowanie do zmian, oraz zapewnianie wsparcia dla poprawy bez wkraczania do wykonywania pracy pracownika.

Menedżerowie, którzy dobrze coachują, inwestują długoterminowo.

Wynik?

Skuteczny coaching to większa komunikacja i wydajność pracowników którzy rozwijają swoje umiejętności, aby lepiej radzić sobie z bieżącymi zadaniami i lepiej przygotować się do przyszłych zadań i możliwości awansu.

KTO POWINIEN UCZESTNICZYĆ W COACHINGU ONLINE? Czy coaching online jest dla Ciebie?

Przełożeni, kierownicy i dyrektorzy, którzy zarządzają, a także osoby które chciałyby objąć taką posadę.

Cel naszego coachingu on-line:

"Zapewnienie dobrej jakości coacha, odpowiednio przygotowanego i wrażliwy na problemy indywidualne i firmowe, mogacy zapewnić równowagę ciśnienia i wsparcia, aby zainicjować i utrzymać znaczącą poprawę "

Dążenie do szybkiej i ciągłej poprawy,
Nakładanie odpowiednich oczekiwań,
Wspieranie strategii zapewniających sukces.Coaching online, jest prowadzony na odległość i prezentuje szczególne wyzwania i możliwości. Dostarcza ćwiczeń i przykładów do przygotowania, aby osiągnąć cel.

Aby sprostać tym wyzwaniom i wykorzystać możliwości dostępne przez internet, oraz aby uzyskać informacje na temat swojego rozwoju, odwiedź naszą zakładkę kontakt i zadzwoń.

Podczas gdy rzeczywiste sesje coachingu online zobowiązują się do planowania i przenoszenia strategii prowadzących do ulepszenia osiągnięć, to różnią się znacznie w programach coachingowych. Większość będzie postępować zgodnie z tą ogólną sekwencją:

-Oceń aktualny status w ramach praktyki opartej na dowodach

-Planuj wykorzystać mocne strony i wyeliminować luki

-Wykonaj plan

-Monitoruj wpływ strategii i śledź postępy w kierunku celów

-Popraw plan w świetle aktualnych informacji

Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele? Coaching online jest dla Ciebie.
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPrzewodnik (coaching online) powinien być szeroko rozumiany. Aby się do tego odnosić stworzony powinien być cykl oceny-planu-wdrożenia-monitoring-rewizja, przez całą współpracę. Przewodnik jest zorganizowany według etapów cyklu, koncentrując się na coachingu on-line zmieniając rolę i obowiązki, gdy osoba się porusza poprzez proces ulepszania.

Termin coach był stosowany przez wiele lat do działalności sportowej. W kręgach edukacyjnych widzimy odniesienia do trenera instruktorskiego, trenera przywództwa, trener czytania, trenera zdolności kognitywnych, oceny i coacha danych, trenera doskonalenia szkoły, a dopiero wymieniliśmy kilka. Jest ich obecnie znacznie więcej.

Kiedy używamy tego terminu w każdym znaczeniu, domyślnie przypisujemy zestaw oczekiwań takich jak:

kim jest coach, kto jest coachowany, co może zrobić trener, i na pewno kim jest odbiorca, jak najlepiej rekrutować, wybierać i oceniać pracę coacha.

Ogólnie mówiąc termin coach online oznacza wysoko wykwalifikowaną osobę który jest zobowiązany do dostarczania niezbędnych "wskazówek i strategii" dostosowanych do sytuacji klienta, aby osiągnąć ostateczny cel podniesienia osiągnięć.

Podkreślając pożądany rezultat dobrego coachingu- mianowicie wzrost umiejętności do pożądanego poziomu.Ponieważ coach jest często wybierany i zatrudniany z agencji zewnętrznej, coach staje przed wyzwaniem spotkania oczekiwań określonych przez osobę zamawiającą i spełnienie potrzeby doskonalenia.Pokusa przejęcia i wypełnienia luki w umiejętnościach i wiedzy będzie trwałym wyzwanie coacha, będzie musiał oprzeć się pokusom niedostosowania planu do działania.

Czasami coach musi negocjować krótkoterminowo konflikty między konkurującymi celami, ale w długim okresie proces zmierza w kierunku tego samego długofalowego celu, wspiera wysokie osiągnięcia wszystkich uczniów. Efektywny coach utrzymuje koncentrację na ostatecznym celu i pomocy klientowi często rozpoznając krótkoterminowe blokady występujące na drodze do zmiany.

Jak opracowujemy plan dla zmian?

Plan zmiany łączy dwa krytyczne pytania dotyczące poprawy proces: (1) "Gdzie teraz jesteśmy?" i (2) "Gdzie chcemy iść?"

Opracowanie planu dotarcia krótko- i długoterminowego dla celów i osiągnięć jest złożonym, wymagającym procesem, który opiera się na rzetelnych, jasnych odpowiedziach.

Opracowanie planu wspierającego zmianę składa się z kilku warstw decyzji. Trzeba zorganizować wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, wiele organizacji używa wariantu "modelu logicznego". To podejście oparte na modelu logicznym wymaga od planistów identyfikacji celów, nakłady / zasoby, strategie, wyniki, i kroki. Wyniki można rozróżnić jako krótkie i długoterminowe i są najbardziej użyteczne, gdy stwierdzono jako możliwe do zaobserwowania (i wymierne) wyniki strategii.

"Jeśli nie wiesz gdzie idziesz, możesz się udać gdzieś indziej. "


Szukasz bardziej szczegółowych zasad jak osiągnąć swoje cele?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW, coaching online:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPS. Skoro wiesz już czym jest coaching on-line to zacznij wreszcie proces zmiany i ciesz się dodatkowymi zyskami które pozwolą Ci osiągnąć życie takie jak zawsze chciałeś! Coaching online jest dla Ciebie!

Podziel się z innymi!

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce.