Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca) – przykłady, definicja

Zarządzanie przedsiębiorstwem
Ciekawe historie, dlaczego mózg tak je lubi? Jak opowiadać? (przykłady, definicja)
16 lutego, 2023
sangwinik
Sangwinik – kto to? Co robi? (przykłady, definicja)
16 lutego, 2023

Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca) – przykłady, definicja

Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca)
Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca)

Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca)

Czasem najlepszą umiejętnością jest to aby powstrzymać się od robienia kilku rzeczy. Od robieni niepotrzebnych rzeczy.

Pierwsze co się dzieje to rozwijamy umiejętność do poziomu kiedy staje się dla nas łatwa.

Później szlifujemy poszczególne elementy poprzez ciągła praktykę. Wybieramy jeden element i łoimy rzemiosło.

Obejrzyj film z youtube pt. Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca):

Zaufali mi najlepsi:

moi klienci i partnerzy

Dołącz do nas NA DARMOWYM WIDEO

Wpisz Swój Najlepszy Adres Email, Ponieważ Na Niego Dostaniesz Link.

To co jest bardzo ważne to bycie konsekwentnym. Nie przeskakujemy z kwiatka na kwiatek, coś się bardziej świeci to tak idziemy, nie szukamy co chwilę nowych możliwości.

Zobacz jak to wygląda w biznesie. Jeśli wchodzisz gdzieś i zaczynasz totalnie od zera to 2 lata robisz, robisz i robisz i po tym czasie dopiero zaczynają Ciebie rozpoznawać w branży.

Samemu dostaję codziennie na facebooku masę zaproszeń do różnych stron firmowych. Już nawet nie sprawdzam co się dzieje ale scenariusz wygląda tak.

Ktoś szuka kolejnej złotej możliwości żeby osiągnąć sukces. Najara się, zakłada stronę na fb, zaprasza znajomych, po tygodniu nie ma zleceń i strona zostaje do momentu aż nie zrobi kolejnej z jakimś następnym „gamechangerem”.

Nie wiem czy oglądaliście kiedyś taki film woman in red, czyli kobieta w czerwonej sukience. Ale kolejne okazje są właśnie jak ta tytułowa kobieta w czerwonej sukience. I każda z tych okazji wydaje się coraz bardziej kusząca. Poprzednia się nie udała, to teraz to musi wypalić.

Trochę jak gra w kasynie gdzie przegrywasz i każdy kolejny rzut w ruletce musi być tym jedyny który odmieni Ci życie.

Każdy biznes jest bardziej i bardziej atrakcyjny.

I spotyka to wielu z nas. Sam miałem kiedyś z tym problemy gdy chciałem chwytać przysłowiowe dziesięć srok za ogon.

W języku angielskim moi się na to „Shiny object syndorme”.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Koniec reklamy.

Porównajmy to do przykładu firmy.

Wiem że co chwilę coś wygląda super, ale dopóki nie osiągniesz mistrzostwa w jednej dziedzinie, czyli nie masz ułożonej już działalności tak że wszystko działa to nie możesz rozpoczynać kolejnej.

Wiem że jesteś inny 😉 ale… chociaż spójrz na swoich znajomych i zobacz czy w ich przypadku to działa…

Nie? Cóż nie dziwi mnie to.

A teraz spójrz na tych którzy osiągają sukces.

Robią jedną rzecz. Są mistrzami w jednym i dopiero jak to już mają opanowane w 100% uczą się czegoś innego lub inwestują w inną firmę.

Podam Ci dla przykładu jak to było u mnie kiedy na początku otwierałem swoją agencję marketingową, a w sumie zaczynaliśmy jako agencja seo. Pozycjonowanie stron to był właśnie ten główny core biznesu. Dopiero jak mieliśmy to opanowane dodaliśmy kolejne usługi, facebook ads, google ads itd.

Na początku wygląda to tak, zaczynasz coś czytać, uczyć się albo robić i po 2 godzinach mówisz „ale to proste”. To w pełni zrozumiałe bo w szybkim czasie zdobywasz masę wiedzy co powoduje ten efekt WOW. Ale im dalej w las tym ciemniej… jest coraz trudniej.. nie udaje się raz… drugi… trzeci. Wszystko za sprawą praktyki.

Skoro czytasz wpis pt. Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca), to te wpisy mogą także Ciebie zainteresować:

Social media i media społecznościowe:

Praca agencji:

Kursy i szkolenia:

Jak raz wejdziesz do ringu to po pierwszej walce nauczysz się więcej niż przez rok treningów 🙂

To tak jak Mike Tyson kiedyś powiedział, każdy ma perfekcyjny plan dopóki nie dostanie pięścią w twarz.

Tutaj takie nawiązanie do sportu, ale w łatwy sposób obrazuje to czy chcesz się nauczyć każdej innej umiejętności czy rozwinąć biznes marzeń.

Zastanów się co by sportowcy osiągali gdyby nie trenowali 5 czy 10 lat od wieku junior żeby osiągnąć sukcesy, a gdyby co 2 miesiące zmieniali dyscyplinę.

Jeśli przeskakujesz z kwiatka na kwiatem, z okazji biznesowej na kolejną to tak na prawdę żadnej z nich nie dajesz szans.

Możesz być mistrzem w czym tylko zechcesz, anie nie we wszystkim jednocześnie.

Czyli najważniejsze jak można podsumować to o czym mówiłem:

 • musisz być wytrwały
 • cierpliwy
 • musisz nauczyć się mówienia „nie”
 • musisz być gotowy wykonywać i ćwiczyć dana czynność w kółko i w kółko
 • musisz być gotowy żeby poświęcić lata

Wchodzenie na wyższy poziom

Wchodzenie na wyższy poziom może odnosić się do wielu różnych dziedzin życia, ale ogólnie oznacza to osiąganie większej wiedzy, umiejętności, doświadczenia, rozwoju osobistego, lub sukcesu w danej dziedzinie. Oto kilka sposobów, w jakie możesz wejść na wyższy poziom w różnych dziedzinach:

 1. Edukacja – zdobycie wyższego wykształcenia, ukończenie kursów lub szkoleń, kontynuowanie nauki i poszerzanie swojej wiedzy.
 2. Kariera – zdobycie nowych umiejętności, awansowanie na wyższe stanowisko, objęcie bardziej odpowiedzialnej roli lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
 3. Hobby – pogłębianie wiedzy, umiejętności i doświadczenia w swoim hobby, startowanie w zawodach, uczestniczenie w warsztatach lub kursach.
 4. Zdrowie – podnoszenie swojej formy fizycznej, zdrowego stylu życia, zdobywanie wiedzy na temat diety i żywienia, medytacja, yoga i inne formy relaksacji.
 5. Relacje – rozwijanie więzi z rodziną i przyjaciółmi, zdobycie umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, nauka komunikacji i radzenia sobie ze stresem.
 6. Działalność społeczna – udział w wolontariacie, zaangażowanie się w organizacje społeczne, pomoc potrzebującym, działania na rzecz ochrony środowiska.

Wchodzenie na wyższy poziom wymaga wysiłku i poświęcenia, ale może przynieść wiele korzyści i satysfakcji. Ważne jest, aby wyznaczyć sobie cele i podjąć działania, które pomogą Ci osiągnąć poziom, na którym chcesz się znaleźć.

Jak ruszyć z miejsca?

Ruszenie z miejsca może być trudne, ale oto kilka kroków, które mogą pomóc Ci w rozpoczęciu działania:

 1. Wybierz cel – zastanów się, co chcesz osiągnąć i wyznacz sobie jasny cel. To pomoże Ci zrozumieć, dlaczego chcesz coś zmienić i co musisz zrobić, aby to osiągnąć.
 2. Określ plan działania – stwórz plan, który pomoże Ci osiągnąć cel. Upewnij się, że twój plan jest realistyczny i wykonalny, a każdy krok jest jasny i przejrzysty.
 3. Zacznij od małych kroków – zamiast skupiać się na ogromnym zadaniu, które wydaje się nieosiągalne, zacznij od małych kroków, które możesz zrobić każdego dnia. Każdy krok w stronę Twojego celu to krok w dobrą stronę.
 4. Poznaj swoje ograniczenia – zrozum swoje ograniczenia, takie jak brak czasu, wiedzy lub zasobów. Uwzględnij je w swoim planie działania, aby uniknąć frustracji i niepowodzeń.
 5. Szukaj wsparcia – znajdź ludzi, którzy Cię wspierają, aby pomogli Ci w osiągnięciu Twojego celu. Możesz poprosić o radę lub wsparcie, a także szukać motywacji i inspiracji.
 6. Pamiętaj o pozytywnym myśleniu – pozytywne myślenie i podejście do wyzwań może pomóc Ci w ruszeniu z miejsca i pokonaniu trudności. Skup się na swoich osiągnięciach i postępach, a nie na porażkach.

Ruszanie z miejsca wymaga wysiłku i determinacji, ale każdy krok w kierunku Twojego celu przynosi Ci bliżej jego osiągnięcia. Znajdź motywację i zacznij działać już dziś.

Powtórzę zdanie ze wstępu:

Czasem najlepszą umiejętnością jest to aby powstrzymać się od robienia kilku rzeczy. Od robieni niepotrzebnych rzeczy.

Co sądzisz o wpisie pt. Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca) ? Daj znać w komentarzu.

doradztwo konsulting szkolenie sprzedaży biznes firma szkolenia online
Sprawdź moją ofertę:
Wchodzenie na wyższy poziom (zdobywanie umiejętności i jak ruszyć z miejsca) - przykłady, definicja 1

Co myślisz o moim nowym wpisie na blogu?

A może masz pytanie dotyczące strategii lub techniki jak działać najlepiej?

Tak czy inaczej, chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia.

Więc śmiało, teraz udostępnij ten wpis na swoich social mediach i zobacz co inni mają do powiedzenia.

Dr/PhD Rafał Szrajnert
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)