7 znaków że sukces jest dla Ciebie

W co inwestują bogaci
W co inwestują bogaci (inwestycyjny poradnik bogatego ojca)
21 października, 2021
Mocne i Słabe strony rozmowa o prace
Mocne i Słabe strony rozmowa o prace. Jak odpowiadać na pytania o wady i zalety (rekruter)
22 października, 2021

7 znaków że sukces jest dla Ciebie

Sukces jest dla Ciebie

Dzisiaj 7 znaków że sukces jest dla Ciebie. Jakie są szanse, że to zrobisz? Jak prawdopodobne jest, że odniesiesz sukces? Na co dzień z racji tego że mam agencję marketingową rozmawiam non stop z przedsiębiorcami , którzy mają świetne wyniki. Po tysiącach rozmów można łatwo dojść do wniosku, że pewne kwestie się pokrywają. Więc co tak na prawdę sprawiam że możesz odnieść sukces?

Zawsze fascynowała mnie mentalność ludzi, którzy odnieśli wielkie sukcesy, ich dyscyplina, koncentracja, determinacja w obliczu trudności. Co ich wyróżnia? To nie są teorie. To są znaki. Zobaczmy, ile masz tych znaków. Skomentuj poniżej. Znak numer jeden. Ludzie sukcesu mają świetne nawyki. Ludzie, którym nie powiodło się, mają kiepskie nawyki, takie jak palenie, picie alkoholu, zażywanie narkotyków, oglądanie zbyt dużo telewizji. Widzisz, ludzie sukcesu są tam, gdzie są dzisiaj, ze względu na swoje nawyki. Nawyki determinują 95% zachowania danej osoby. Wszystko, czym jesteś dzisiaj, wszystko, co osiągniesz w przyszłości, jest zdeterminowane jakością nawyków które tworzysz. Odkryłem, że najlepsi ludzie mają najlepsze nawyki. Widzisz, ludzie sukcesu to po prostu ci, którzy mają dobre nawyki. Udane nawyki to wstawanie rano, medytowanie, czytanie, regularne ćwiczenia. Ile masz tych nawyków?

Znak numer dwa. Ludzie sukcesu są niesamowicie zmotywowani. Jak bardzo czujesz się napędzony do działania? Teraz nie mówię o tym, że jesteś osobą która tylko pracuje i nawet z innymi nie rozmawia. Mówię o tym, że zmuszasz się do osiągania rezultatów. To Twoje osobiste motywacje zamieniają Twoje pomysły w działania i w wyniki. To Twoja osobista motywacja, która napędza Cię, gdy robi się ciężko. To twoje osobiste popędy pozwalają ci wrócić do siebie po rozczarowaniu, porażce. Więc jak bardzo czujesz się zmotywowany? Czy jesteś leniwy? Czy zwlekasz? Odkładasz rzeczy? Widzisz, przez pierwsze kilka lat mojej kariery szkodad mi było jechać na wakacje bo uważałem że stracę czas. Pracowałem 10, 12, 14 godzin każdego dnia przez wiele lat z rzędu. Czemu? Ponieważ byłem napędzany. Miałem cel i dzięki temu nawet nie czułem zmęczenia. Chciałem udowodnić innym ludziom, że się mylą. A dzisiaj napędza mnie moja misja.

Znak numer trzy. Ludzie sukcesu są pewni swoich umiejętności. Widzisz, dwaj najwięksi wrogowie sukcesu, numer jeden, zwątpienie w siebie i numer dwa, strach przed nieznanym. Walczymy z wątpliwościami. Martwimy się, czy jesteśmy na to gotowi? Czy jesteśmy wystarczająco dobrzy? Czy rzeczywiście mamy to, czego potrzeba, aby odnieść sukces? Zaufanie to nic innego jak wiara w siebie, a wiara w siebie to nic innego jak robienie rzeczy, w które kiedyś nie wierzyłeś, że możesz. Widzisz, pewność siebie pochodzi z kompetencji. Łatwo uwierzyć w siebie, kiedy wszyscy w ciebie wierzą. Nie o tym mówię. Mówię o wierze w siebie, kiedy nie jesteś gotowy, wierze w siebie, gdy nikt ci nie wierzy, wierze w siebie, gdy wszyscy w ciebie wątpią, że nie możesz tego zrobić, że nie możesz tego zrobić, że nie masz tego, czego potrzeba. To wtedy musisz rozwinąć niezachwianą pewność siebie, przekonanie, że możesz to zrobić. A pewność siebie to nie to samo co arogancja. Widzisz, arogancja to myślenie, że jesteś ponad wszystkimi innymi. Zaufanie to świadomość, że nikt nie jest nad tobą. Czy czujesz się na tyle pewnie we własnych umiejętnościach, że możesz zrobić to, czego potrzeba? Czy chcesz postawić na siebie? Nie tylko słowa, ale działanie, jak często inwestujesz w siebie. Czy chcesz postawić wszystko na szali dla swoich celów i marzeń? Stawiasz na siebie? Czy zwlekasz? Wahasz się? Czy jesteś perfekcjonistą? Czy cierpisz na paraliż decyzyjny? Możesz mieć najlepsze pomysły i najwspanialsze pomysły na świecie, ale jeśli nie potrafisz ich wyrazić, nie wiesz, jak przekazać je innym ludziom, nigdzie nie pójdziesz. A umiejętności komunikacyjne przybierają wiele form. Mówię o pisaniu e-maili, pisaniu postów w mediach społecznościowych, prowadzeniu spotkania, rozmowie jeden na jednego, rozmowie przez telefon, rozmowie z potencjalnym klientem, a nawet rozmowie z dużymi grupami ludzi. Wszystko to podlega umiejętnościom komunikacyjnym. Jedną z rzeczy, które zrobiłem, które zmieniły moje życie na początku mojej kariery, była praca w sprzedaży, typu face to face. Dzięki temu mogłem doskonalić i rozwijać swoje umiejętności rozmów i negocjacji. Uczyłem się też od kilku mentorów różnych umiejętności, jak na przykład rozwijania umiejętności copywritingu, czyli komunikacji w formie pisemnej, by przekonywać, wpływać na kogoś. Tak więc wszyscy ludzie sukcesu mają jedną wspólną cechę: zdolność wpływania, przekonywania i inspirowania innych ludzi.

Znak numer pięć. Mają nastawienie na rozwój. Zobacz ile czyta Warren Buffet. Mark Cuban czyta trzy godziny dziennie. Bill Gates czyta co najmniej godzinę dziennie. U mnie jest to jedna, dwie książki tygodniowa, a kiedyś było to o wiele więcej. Od lat ciągle się uczę. I nie mówię tylko o czytaniu książki. Może to być słuchanie podcastu, rozmowa z innymi ludźmi sukcesu, skorzystanie z coachingu od mentorów. Ale ludzie sukcesu, zawsze się uczymy i rozwijamy, i nigdy nie przestajemy. Pewnego razu zaprosiłem na obiad osobę którą bardzo ceniłem bo odnosił wiele sukcesów u siebie w biznesie. Kiedy usiedliśmy i siedzimy naprzeciw siebie, i kiedy zjedliśmy posiłek, to zaczął mi zadawać pytania i coś zapisywał w telefonie. Spytałem się co robisz? A on mi na to że nie był pewny kilku rzeczy odnośnie reklam, a przecież to ja chciałem się od niego uczyć, ale okazuje się, że to on uczy się ode mnie. Nigdy tego nie zapomnę, bo widzisz, im więcej wiesz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że nie wiesz. Im mniej wiesz, tym więcej myślisz, że wiesz.

Znak numer sześć. Ludzie sukcesu przyjmują porażki. Czy przyjmujesz porażki? Czy porażki traktujesz osobiście? Widzisz, ludzie sukcesu, są śmiesznie pozytywnie nastawieni do swojej przyszłości. Zawsze mówią pozytywnie o swojej przyszłości, o tym, co się dzieje, jakby to już się wydarzyło, chociaż nie ma mowy, żeby to się wydarzyło. Wierzą w siebie. Mają pozytywne oczekiwania co do swojej przyszłości. Walt Disney został kiedyś zwolniony i powiedziano mu że nie ma wyobraźni ani kreatywności. Steven Spielberg został trzykrotnie odrzucony przez szkołę filmową. Michael Jordan nie mógł dostać się do szkolnej drużyny koszykówki. Zauważysz, ludzie odnoszący największe sukcesy w każdej dziedzinie, to zazwyczaj ci, którzy zawiedli bardziej niż ktokolwiek inny. Widzisz, różnica między osobą odnoszącą sukcesy a wszystkimi innymi nie jest brakiem siły, to nie jest brak wiedzy. To brak woli. Bardzo dobrze pasuje tutaj cytat Winstona Churchilla: Success consist of going from failure to failure without loss of enthusiasm. Czyli Po polsku możemy powiedzieć „Sukces składa się idąc od jednej porażki do kolejnej porażki bez tracenia entuzjazmu”.

Weźmy na przykład sprzedaż i domykanie transakcji. Najwięksi sprzedawcy, najlepiej zarabiający, odnoszący sukcesy … zgadnij co. To oni są tymi, którzy doświadczają najwięcej odrzuceń na co dzień bardziej niż ktokolwiek inny, i to sprawia, że ​​odnoszą sukcesy. Sukces jest na krawędzi porażki. Znak numer siedem. Mają wysokie EQ. Nie IQ, ale EQ. Mogą nie być najmądrzejsi na świecie, ale otaczają się mądrymi ludźmi. Może nie są najlepszymi studentami na świecie, ale wykazują wysoki stopień inteligencji emocjonalnej. Widzisz, jeśli chodzi o sukces, EQ zjada IQ na śniadanie. IQ, głównie jest to genetyczne, z czym się urodziłeś. Jednak EQ można rozwijać, uczyć się i udoskonalać. Ludzie sukcesu, mają wysoki stopień inteligencji emocjonalnej, co oznacza, że ​​nie pękają pod presją. Zachowują spokój, wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Wiedzą, jak radzić sobie z lękiem, nawet gdy sprawy nie idą po ich myśli. Ludzie sukcesu są również bardzo świadomi siebie, co oznacza, że ​​wiedzą, w czym są dobrzy, w czym nie są dobrzy, jakie są ich mocne i słabe strony. Wiedzą, jak zarządzać swoimi emocjami. Nie chcą czuć się nieadekwatni, urażeni, rozczarowani, gdy dotknie ich porażka. Więc ile z tych znaków masz? Jak prawdopodobne jest, że odniesiesz sukces? Jeśli masz kilka z tych znaków, gratulacje. Szanse, że odniesiesz sukces, są dość wysokie. Jeśli masz wszystkie te znaki, szanse na sukces są bardzo, bardzo wysokie. Posiadanie tych znaków to jedno, ale potrzebujesz jeszcze jednej rzeczy, to znaczy łączysz swoje znaki z umiejętnościami. W ten sposób naprawdę odnosisz sukcesy. Znaki, to tylko twój potencjał. Jak zamienić swój potencjał w zysk? Potrzebujesz umiejętności. Albo poświęcasz kilka lat na szukanie samemu, albo wynajmujesz mentora który Ciebie nauczy albo tańsza opcja inwestujesz w praktyczny kurs. Jeśli chodzi o szkolenia online to w opisie tego filmu masz link do platformy.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
Pobierz: Darmowy Raport