Prawo Przyciągania. Jak na prawdę działa (sekret, Joe Vitale, Joseph Murphy, Diana Palmer, afirmacja)

nawyki bogatych
Nawyki Bogatych i Biednych. Jak myślą ludzie bogaci. Inwestuj w siebie?
18 października, 2021
własny biznes
Pomysł na Własny Biznes. Kiedy otworzyć i założyć własną firmę a kiedy NIE?
18 października, 2021

Prawo Przyciągania. Jak na prawdę działa (sekret, Joe Vitale, Joseph Murphy, Diana Palmer, afirmacja)

prawo przyciągania sekret

Powyżej Prawo przyciągania YouTube. Natomiast poniżej transkrypt.

Prawo przyciągania – jak zacząć

Widziałeś film „Sekret” albo czytałeś książkę „Sekret”? Jest to dosyć popularna pozycja a ma już swoje lata. Pierwszy raz oglądałem ten film będąc jeszcze nastolatkiem. Więc dodatkowo, być może słyszałeś o Prawie Przyciągania i zastanawiasz się dokładnie, co to jest i zastanawiasz się, czy to naprawdę działa? Czy Prawo Przyciągania działa?

Widzisz, wierz lub nie, Prawo Przyciągania nie jest jakimś skomplikowanym, magicznym rytuałem ani jakimś tajemniczym, starożytnym sekretem, jest w rzeczywistości bardzo, bardzo proste. Chcę, żebyś pomyślał, że grawitacja, przyciąganie ziemskie jest niezmiennym prawem wszechświata. Kiedy coś rzucę w powietrze, spadnie na ziemię. Gdy zeskoczysz z budynku, uderzysz o ziemię. To jest prawo grawitacji.

Prawo przyciągania badania naukowe?

Widzisz, Prawo Przyciągania nie jest inne. Jest to po prostu zdolność przyciągania do naszego życia tego, na czym się skupiamy. Mówiąc ogólnie, wszystkie myśli w końcu zamieniają się w rzeczy, a to, na czym się skupiasz, przyciąga, podobnie jak grawitacja. Aby zrozumieć Prawo Przyciągania, najpierw musisz zrozumieć, że zawsze przyciągasz do swojego życia ludzi, rzeczy, zasoby, idee w harmonii z twoimi dominującymi myślami.

Oznacza to, że zawsze przyciągasz ludzi do swojego życia zgodnie z aktualnym doświadczeniem, wiedzą i mądrością. Oznacza to, że Twoje życie staje się lepsze tylko wtedy, gdy Ty stajesz się lepszy. Oznacza to, że jako sprzedawca, jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, chcesz zamknąć więcej transakcji lub zwiększyć swoje dochody, zrobisz to tylko wtedy, gdy staniesz się lepszy.

Chcesz zostać lepszym menedżerem, staniesz się lepszym menedżerem tylko wtedy, gdy staniesz się lepszy. Staniesz się lepszym ojcem tylko wtedy, gdy staniesz się lepszy. Więc dzisiaj chcę podzielić się z wami czterema strategiami, jak zastosować Prawo Przyciągania w swoim życiu. Bez żadnych teorii new Age, czy mumbo jumbo w stylu „jesteś zwycięzcą”.

Tylko jak korzystać z Prawa Przyciągania, aby stworzyć życie, którego pragniesz. Strategia numer jeden i to jest efekt potwierdzenia, czyli confirmation bias. Widzisz, jako istoty ludzkie poszukujemy informacji, które potwierdzają to, w co już wierzymy. Co to znaczy? To jest bardzo proste. Czy kiedykolwiek miałeś takie doświadczenie że nagle widziałeś coś praktycznie wszędzie a wcześniej zdawało się zupełnie inaczej? Często stykamy się z czymś takim kiedy szukamy jakiegoś auta, albo takie kupimy. Kupisz czarne audi a6 i nagle widzisz go kilka razy więcej na ulicach jak jeszcze parę dni wcześniej.

Ale czy to prawda, czy jest to po prostu błąd potwierdzenia, że ​​ponieważ na tym się skupiasz, nagle możesz zobaczyć więcej? A może one jeździły po ulicach, ale po prostu ich nie zauważałeś?

Tak działa nasz umysł. Podam kolejny przykład. Oglądasz mój film i jeśli śledzisz moją pracę przez dłuższy czas, możesz zobaczyć często skrajnie różne komentarze pod filmami. To bardzo interesujące, że ten sam film jest inaczej odbierany. Ktoś powie, „to mega, ale super wiedza, – fajnie wytłumaczyłeś ten temat z innej perspektywy”, a inny powie „że to do bani”, a jak ktoś nie ma ani zdjęcia profilowego tutaj, ani na facebooku i jakiś zmyślony nick to tacy są często zwykłymi trolami i piszą coś co w ogóle nie ma związku z tematem, albo błyszczą inteligencją pisząc bardzo konstruktywnie „g*wno, albo dupa”.

I to ten sam film, dlaczego? Ponieważ szukamy informacji, które potwierdzają to, w co już wierzymy. Kiedy oglądasz którykolwiek z moich filmów, tak naprawdę nie słyszysz tego, co mówię, słyszysz to, co chcesz usłyszeć.

Widzisz, wszyscy mamy filtr, wszyscy mamy jakiś swój filtr. Każda informacja, która przechodzi przez nasz umysł, mamy ten filtr, to jest błąd potwierdzenia. Jeśli to potwierdzi, jeśli potwierdzi to, w co już wierzysz, przyjmiesz to bez wahania. Jeśli nie, zignorujesz to. Nawet tego nie usłyszysz, albo będziesz walczyć ze sobą. I dlatego ten sam fragment treści, ten sam film, wywołuje tak różne reakcje ludzi. Wiem to. To nie ma nic wspólnego z tym, co mówię, nie ma nic wspólnego z tym, czego uczę, ma wszystko wspólnego z twoją wiarą, tym, jak widzisz świat, twoim światopoglądem .

Otóż ​​to. Niektórzy ludzie mogą wziąć informacje, których uczę, i wyjść tam, założyć nowy biznes, przenieść swój biznes na wyższy poziom, zrobić sześciocyfrowy dochód, zrobić siedmiocyfrowy dochód. Niektórzy ludzie mogliby wziąć moje informacje i nic z nimi nie zrobić, nic z nimi nie zrobić i powiedzieć: „To bzdura”. To ta sama informacja.

Strategia druga, jak sprawić, by Prawo Przyciągania działało w moim życiu, to znaczy, że zauważam rzeczy, ale nie zwracam na to uwagi… Zobacz jak to jest przed występem, albo przed jakimiś zawodami. Ktoś czuje pewne emocje, podwyższony puls bo zaraz ma wyjść przed publiczność i na pytanie co czuje odpowiada „stres”. Druga osoba natomiast odpowiada „ekscytacja”. A jego ciało odczuwa to samo. Kolejny przykład. Pada deszcz. Ktoś mówi „okropna pogoda”, a inna osoba że to okazja na romantyczny spacer.

Widzisz… i to jest ta sama rzecz. Ten sam scenariusz. Widzisz, to, na czym się skupiasz, to się rozszerza. To tak, jak z filtrem, o którym mówiłem. Większość ludzi zmienia swoje życie dzięki większej ilości informacji bez aktualizacji filtra. To nie to, co ci się przydarza, ale to, jak myślisz o tym, co się z tobą dzieje, decyduje o tym, jak reagujesz i jak się czujesz. świat wewnątrz ciebie, który tworzy warunki twojego życia. Więc możesz wybrać, czy chcesz zwrócić na to uwagę, czy nie chcesz poświęcać temu uwagi.

Kiedy wracasz do domu i narzekasz na swoją pracę, kiedy narzekasz na swój biznes, zgadnij co. Idziesz do domu, poskarżysz się współmałżonkowi. Przeżywasz to doświadczenie na nowo, dajesz mu energię. Twój szwagier, twój brat, twoja siostra dzwoni do ciebie, a ty mówisz: „O rany, pozwól, że ci powiem o tym, jak straszna była dzisiaj praca”. Ponownie przeżywasz to, dodajesz temu znowu więcej energii.

Tak… , to już się wydarzyło, ale możesz wybrać, czy chcesz dać temu energię i w ten sposób aktywujesz Prawo Przyciągania. Im więcej energii dasz czemuś, tym bardziej przyciągasz te rzeczy i okoliczności do swojego życia.

Prawo Przyciągania i manifestacji

Strategia numer 3. Teraz, kiedy nie poświęcasz uwagi złym rzeczom, to dobrze, ale potem powoli i stopniowo nawet eliminuj zauważanie tego. Widzisz, musisz zrozumieć że wszechświat w jakiś sposób trochę działa przeciwko nam. Zgadza się. Zrobiłem kiedyś na ten temat inny film o entropii. Pozwól, że ci wyjaśnię. Masz ogród. Sadzisz kwiaty, co dostajesz? Co otrzymujesz? Chwila dla Ciebie, daj komentarz poniżej.

Dostajesz kwiaty, prawda? Teraz, ale co się stanie, jeśli ty nie sadzisz niczego, nie poświęcasz czasu nawet na pielęgnację ogrodu, nawet nie zwracasz na to uwagi, co się dzieje? Rosną chwasty. Więc nie jest tak, że jeśli czegoś nie zasadzisz, nic się nie stanie, nie. Raczej tak jest, gdy nie sadzisz niczego, to rosną chwasty i tak działa nasz umysł. Więc jeśli nie karmisz ciągle swojego umysłu, czymś dobrym, jeśli nie karmisz go ciągle pozytywną motywacją, inspiracją, czymś, co prowadzi cię do twoich celów, praktycznymi, użytecznymi informacjami, aby nakarmić twój umysł, to nie robiąc tego stale, rosną chwasty. I dlatego osobiście nie oglądam wiadomości. Ponieważ większość wiadomości to nic innego jak negatywność i mają one na celu przyciągnięcie Twojej uwagi.

W rzeczywistości nie robi to wiele w twoim życiu, nie dodaje mu wartości, nie czyni cię lepszym człowiekiem, poza tym, że cię cholernie przeraża. Oglądasz wystarczająco wiadomości, nawet nie chcesz wychodzić z domu. Nie chcesz nic robić. Boisz się uczyć nowych rzeczy. Boisz się rozwijać, bo zaraz koniec świata. Jak to kiedyś peja śpiewał w kawałku „mój rap moja rzeczywistość”, wojny bomba, coś o wąsach w uniformach… Swoją drogą ciekawe, wąsy w uniformach. Postaraj to sobie wyobrazić haha. Daj łapkę w górę jeśli kojarzysz kawałek.

Także już wiesz dlaczego ja nie oglądam wiadomości. Jeśli w kraju albo na świecie dzieje się coś bardzo ważnego, tak na prawdę ważnego to ktoś z najbliższych albo z pracowników mi o tym powie. Ale przez większość czasu nie wiem, co się dzieje. Skupiam się na tym, co robię. Chcę to chronić. Chcę chronić mój filtr. Bardzo, bardzo uważam na to, jak patrzę na świat i jak ulepszam swój filtr. I dlatego Prawo Przyciągania działa cały czas, działa 24/7/365. Nie możesz tego zatrzymać, nawet jeśli chcesz.

Nie możesz tego zatrzymać, nawet jeśli nie zwracasz na to uwagi. Więc możesz wybrać, możesz wybrać informacje, które konsumujesz każdego dnia. Możesz wybrać, na co zwracasz uwagę, możesz wybrać kanał, który oglądasz, możesz wybrać, jakie filmy oglądasz. Masz prawo wyboru.

Strategia numer cztery. To, co mówisz do siebie, staje się twoją samospełniającą się przepowiednią. Więc chcę zadać ci pytanie, chcę, żebyś skomentował poniżej. Podziel się ze mną jednym ze swoich celów, może dwoma lub trzema celami. Śmiało, zrób to.

Czasami słyszę, jak ludzie dzielą się ze mną swoimi celami i mówią coś takiego: „Chcę odnieść sukces”. Lub „Chcę być milionerem”. „Chcę być milionerem, chcę być milionerem”. Zastanów się. To, co mówisz, staje się twoją samospełniającą się przepowiednią. Kiedy mówisz to wystarczająco często i o tym myślisz to, zgadnij co?

Dostaniesz bardzo, bardzo silne pragnienie, chęć odniesienia sukcesu. Pomyśl o wszechświecie, pomyśl o wszechświecie jak o osobie, której mówisz: „Hej, chcę odnieść sukces, chcę być milionerem”. Wszechświat jest jak: „Świetnie, twoje życzenie jest dla mnie rozkazem”. Trochę jak Dżin z lampy „Dobrze, spełnię twoje życzenia”.

Więc zgadnij co, przez całe życie chcesz i chcesz i chcesz i nie masz! Ale dlaczego?

Mówisz cały czas że chcesz, więc dostajesz „chęć”. Rozumiesz?! Chęć to nie jest fakt. Więc zmień swoje słownictwo. Mów „odnoszę sukces, a nie chcę odnieść sukces”. Nie mówisz że chcesz być świetnym handlowcem.

Rozumiesz? To znaczy chcesz gdzieś, kiedyś w przyszłości. Zamiast tego mówisz jestem świetnym sprzedawcą. świetnym przedsiębiorcą. Jestem wspaniałym ojcem. Jestem wspaniałym synem.

Jestem wspaniałym mężem. Jestem wspaniałą żoną. Jestem wspaniałą córką. Pamiętajże Ty nikogo nie oszukujesz. Jeśli nie jesteś milionerem to nie mówisz znajomym że nim jesteś. To co mam na myśli to nie jest komunikacja zewnętrzna, to jest komunikacja wewnętrzna, to co sobie mówisz. Wszystko zostaje w Twoim umyśle. Czy twoje nawyki, twoje zachowania, twoje działania są zgodne z tym, kim jesteś?

Najpierw musisz zobaczyć siebie jako tę osobę którą chcesz być, zanim uzyskasz wyniki, a nie wyniki jako pierwsze. To nie działa tak, że jeśli w jakiś magiczny sposób dostaniesz milion złotych to będziesz postrzegał siebie jako milionera.

Nie, jest na odwrót. Tak działa Prawo Przyciągania. Musisz zobaczyć, jak działasz, myślisz , jak się zachowujesz, nie przepuszczając pieniędzy, mówię o twoim sposobie myślenia. Działając, zachowując się, myśląc, podejmując działania, robiąc rzeczy, działając jak milioner przed wynikami, zanim pieniądze trafią na twoje konto bankowe. Analogii jest dużo. I nie chcę tutaj wymieniać ale może sport dobrze Ci to zobrazuje.

Poniżej książka Sekret Prawo przyciągania:

prawo przyciągania sekret

Jeśli ktoś trenuje, do obojętne czego, dajmy na to boks to każdy podczas obozu treningowego ćwiczy jak mistrz świata. Jest przygotowany na 100% i mimo że nie ma tytułu mistrzowskiego tak się czuje. Obojętne czy mówimy o treningach czy dniu walki o pas.

Więc chcę zostawić ci na koniec małe podsumowanie. Pamiętaj na czym masz się skupiać, jak masz pielęgnować swój filtr i jak mówić do siebie. Zachowuj się tak, jakby wszystkie twoje marzenia się spełniły, a następnie rzucaj wyzwanie swojej rzeczywistości, aby nadrobić zaległości.

Prawo Przyciągania Pieniędzy. Jak na prawdę działa i co ma z tym wspólnego Dr Joe Vitale + afirmacja

Jako ojca koncepcji prawa przyciągania uważa się pisarza Joseph Murphy który napisał Potęga Podświadomości. Mam nadzieję że wiesz już czym jest prawo przyciągania i praktyka uważności. Pamiętaj żeby zrezygnować z czego nie chcesz a skupić się na tym czego pragniemy, a wtedy temat prawa przyciągania będzie działał na Twoją korzyść.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
Pobierz: Darmowy Raport