Nawyki ludzi sukcesu. Jak zacząć swój dzień z gotowym planem i osiągnąć sukces

Strategie cenowe strategie ustalania cen
Strategie cenowe jak je wybierać i na czym polegają (cena produktu, marketing, przedsiębiorstwo, rodzaje, definicja)
26 maja, 2021
feedback
Co to jest feedback i dlaczego jest ważny (jak udzielać i przekazywać informacje zwrotne, definicja)
31 maja, 2021

Nawyki ludzi sukcesu. Jak zacząć swój dzień z gotowym planem i osiągnąć sukces

nawyki ludzi sukcesu

MEGA SKUTECZNY KURS, dzięki któremu nauczysz się pisać reklamy i zwiększysz zyski.

Kliknij w obrazek poniżej:

Jak napisać reklamę

Istnieją pewne reguły psychologiczne, które kreują nawyki ludzi sukcesu, ale czy wiesz jakie?

Jaka jest różnica pomiędzy osobami, które pracują w tej samej firmie a jedna z nich po kilku latach cały czas awansuje, zarabia więcej i odnosi sukces a druga jest cały czas w tym samym miejscu?

Dzisiaj…

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

10 nawyków ludzi sukcesu.

Czyli nawyki ludzi bogatych, zapraszam!

…więc.

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większe sukcesy niż inni?

Widzisz, nie decydujesz o swojej przyszłości.

Ty decydujesz o swoich nawykach, a nawyki decydują o Twojej przyszłości.

Nikomu nie udaje się z dnia na dzień i z godziny na godzinę.

Sukces to nic innego jak suma małych wysiłków, powtarzane dzień w dzień.

Dzisiaj chcę się z Tobą podzielić 10 skutecznymi nawykami których nauczyłem się i rozwijałem przez lata.

Poniżej nawyki ludzi sukcesu.

nawyki ludzi sukcesu

Nawyk numer jeden,

ludzie sukcesu biorą 100% odpowiedzialność

Ludzie po porażce winią wszystkich na około tylko nie siebie.

Lata temu, spotkałem mojego pierwszego mentora, który usiadł ze mną i zadał mi pytanie, „Rafał, co nie działa?”

Powiedziałem: „Wszystko nie działa!” -„Nie zarabiam wystarczająco dużo pieniędzy”- miałem masę niepowodzeń, nie rozumiałem co jest nie tak. „Klienci chcieli zbyt tanio”- „Podatki są za wysokie, gospodarka jest zła”.

A ja po prostu wskazywałem palcami na wszystkich innych. Nie brałem odpowiedzialności za swoje życie.

Mój mentor powiedział do mnie: „dopóki nie weźmiesz 100% odpowiedzialności za własne życie, nie odniesiesz sukcesu”.

Pomyślałem sobie: „Może on ma rację, może”.

Wtedy pomyślałem, „Może, nie w 100%, ale może to ja jestem winny.”

Zacząłem drążyć dalej, przecież to ja wybrałem aby rozpocząć te biznesy, wybrałem tych partnerów. Zdecydowałem się poświęcić temu czas.

Każdą decyzja podejmowałem samodzielnie, zgodnie z moją najlepszą wiedzą.Wybrałem i działałem zgodnie z tym.

Od tamtej pory nauczyłem się brać odpowiedzialność. Jeśli tak ma być, to zależy to ode mnie i jest to coś, o czym musisz pomyśleć ponieważ nieudacznicy obwiniają innych ludzi.

Ludzie, którzy osiągnęli sukces mówią zawsze weź 100% odpowiedzialności za swoje życie.

Jakie jeszcze mamy nawyki ludzi sukcesu?

Nawyk numer dwa,

…to Ty musisz zdecydować dokładnie czego chcesz.

Większość ludzi w życiu nie dostaje tego, czego chce ponieważ nie wiedzą, czego chcą, i mój mentor powiedział wtedy do mnie: „Cóż, Rafał, musisz wyznaczyć sobie cel.”

Do tego momentu nie wyznaczyłem żadnych celów. Powiedział do mnie: „Chcę, żebyś wyznaczył sobie cel. Czego naprawdę chcesz?”

Jako młoda osoba, moim marzeniem było kupić czarne porsche 911. Co kilka lat później stało się rzeczywiście prawdą.

Wtedy to był mój sen, to było moje jedyne marzenie! Pomyślałem, że byłoby super, gdybym mógł prowadzić ten samochód.

A on powiedział: „Dobrze, postaw to sobie za cel. „Zrób to, to jest to, co chcesz zrobić”.

Potrzebowałem czegoś, co mógłbym zobaczyć, co mógłbym poczuć, coś na czym mogłem się po prostu skupić, a 911 to był dla mnie cel bo wtedy jeździłem Hondą.

Więc nawyk numer dwa, musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz. Kiedy już wiesz dokładnie, czego chcesz… nawyk numer trzy to

…musisz wierzyć, że jest to możliwe.

Otóż ​​to! Musisz tylko uwierzyć, że jest to możliwe. Mogę przytoczyć tutaj klasyka, Napoleon Hill mówi o tym w „Think and Grow Rich”. „Cokolwiek twój umysł może pojąć i uwierzyć, możesz osiągnąć”.

Najpierw musisz uwierzyć, że możesz to zrobić.

Jakie jeszcze mamy nawyki ludzi sukcesu?

Numer cztery, ludzie sukcesu, wizualizują sukces.

Więc oto co zrobiłem. Kiedy już wiem, że to jest mój cel, biorę 100% odpowiedzialność za to, że mogę to zrobić i wierzę, że mogę to zrobić, czyli wizualizuję sukces.

Ja akurat miałem zdjęcie 911 na pulpicie komputera. Patrzyłem na to codziennie i wizualizowałem. Zamykałem oczy i widziałem wnętrze auta, widziałem, że moje ręce są tutaj. Widzę cały samochód, widzę wnętrze. Czuję skórzane siedzenie. Wizualizowałem, wizualizowałem i wizualizowałem to dopóki nie stało się to tak żywym obrazem w mojej głowie, że mogłem to zobaczyć, mogłem to poczuć, rozumiesz?

I robię to codziennie, wizualizuję swój sukces. Więc to jest nawyk numer cztery, musisz wizualizować swój sukces.

Piąty nawyk, ludzie sukcesu zachowują się tak, jakby już to mieli.

Kiedy na ulicy widziałem 911 zachowywałem się tak, jakby wynik został już osiągnięty. Więc działem i mówiłem w taki sposób, jakby to auto było już moje.Po prostu zrobione, osiągnąłeś cel.

Zrobione, to skończona umowa. Więc zachowuję się w ten sposób. Widzisz, większość ludzi czeka, aż zobaczą wynik a potem mówią: „O tak,”, czuje, że na to zasługują.

Nie, najpierw musisz uwierzyć, że zasługujesz na to zanim nadejdzie wynik, nie na odwrót.

Jakie jeszcze mamy nawyki ludzi sukcesu?

Szósty nawyk, ludzie sukcesu są gotowi zapłacić cenę.

Więc, jedną rzeczą jest marzyć, jedną rzeczą jest wierzyć ale pod koniec dnia musisz coś zrobić, prawda? Musisz być gotów zapłacić cenę, a w tym przypadku ponieważ jest to po prostu samochód, dość łatwo to obliczyć.

Dowiedziałem się więc dokładnie , ile ten samochód kosztuje i pomyślałem sobie: „Dobra, to będzie mnie kosztować tyle i tyle. Ok, więc musiałem się skupić i wygenerować wystarczający dochód, aby za to zapłacić, i byłem gotów za to zapłacić.

Więc kiedy moi przyjaciele, kiedy szli do pubów, kiedy imprezowali, kiedy tylko tracili czas, pracowałem. Po prostu pracowałem dzień w dzień, długie godziny każdego dnia. Bez przerwy, bez czasu wolnego. Byłem skupiony tylko dlatego, że byłem gotów zapłacić cenę. Więc jedno z pytań, które musisz sobie zadać jaką cenę jesteś skłonny zapłacić za sukces? Z czego chcesz zrezygnować? Co chcesz poświęcić?

Ponieważ zawsze jest kompromis.

Jakie jeszcze mamy nawyki ludzi sukcesu?

Zwyczaj numer siedem, ludzie sukcesu odczuwają strach a i tak to robią.

Widzisz, wielu ludzi myśli, że ludzie sukcesu nie mają obaw. Oczywiście, że się boimy. Oczywiście mamy wątpliwości. Oczywiście czasami boimy się podjąć decyzję. Jesteśmy istotami ludzkimi.

Różnica polega na tym, że nie pozwalamy, aby lęki nas powstrzymały. Nie pozwalamy, aby wyczyn dyktował nam, kim jesteśmy lub czego nie zamierzamy zrobić.

Czujemy strach, ty czujesz strach, ale i tak to robimy.

Pamiętam, kiedy musiałem wykonywać zimne telefony i zdobywać klientów. Czy się bałem? Jasne. Czy byłem zdenerwowany? Jasne. Czy podobało mi się kiedy mnie odrzucali? Nie, oczywiście nie. Oczywiście, że nie, ale cały czas czuję strach i i tak to robię.

Po prostu trzymaj się swojej wizji.

Jakie jeszcze mamy nawyki ludzi sukcesu?

Nawyk numer osiem, ludzie sukcesu szukają mentora.

Widzisz, ludzie którym się wiecznie coś nie udaje bardzo często, mają wielkie ego. Kiedyś usłyszałem fajną grę słowną w języku angielskim, „your ego is not your amigo” czyli Twoje ego nie jest twoim amigo. Twoje ego nie jest twoim przyjacielem. Twoje ego cię zniszczy.

Znalezienie mojego mentora, znalezienie pierwszego mentora zmieniło moje życie. Nie znam wszystkich odpowiedzi. Nie wiem wszystkiego. Nie ma mowy, żeby ktoś wiedział wszystko a im więcej się uczysz, tym więcej zdajesz sobie sprawę z tego jak mało wiesz.

Więc mój mentor przekazywał mi sposób myślenia i zestaw umiejętności że muszę osiągnąć swoje cele. Czy to znaczy, że nie mam porażek? Oczywiście, że mam porażki. Ale sukces przychodzi tym szybciej i m więcej porażek odniesiesz i wyniesiesz z nich lekcje.

Jakie są kolejne nawyki ludzi sukcesu?

Tak więc nawyk numer dziewięć, ludzie sukcesu mają entuzjazm.

Zauważ, ludzie o wysokich dochodach mają dużą energię. Osoby o niskich dochodach mają niską energię. Nie chce im się. Nie są produktywni. Nie mogą tego zrobić. Brakuje im witalności, energii, prawda? Entuzjazm, wytrwałość, to jest potrzebne aby coś się działo.

Więc jak zamierzasz cokolwiek osiągnąć jeśli do niczego nie podejdziesz z pasją i entuzjazmem? Możesz teraz nie być w tym najlepszy, ale jeśli jesteś entuzjastyczny i wierzysz w to co robisz, sprawisz, że to się stanie. Więc to jest bardzo kluczowy nawyk i to sprawia, że ​​wszystko działa, a to prowadzi do ostatniego nawyku i to jest nawyk numer 10.

Rady ludzi sukcesu: ludzie sukcesu zobowiązują się do ciągłego doskonalenia.

Widzisz, po tym, jak zrobiłem te wszystkie rzeczy, zachowuję się tak, jakbym cały czas zaczynał. Co przez to rozumieć? Kilka lat temu osiągnąłem cel, kupiłem swój wymarzone porsche. Wypełniliśmy papierki. Miałem mentora który mi pomógł osiągnąć ten cel i co dalej?

Potem wyznaczyłem następny cel? Chcę mieć piękny dom. Wtedy myślałem, że samochód to mój cel. Kiedy go osiągnąłem to nie jestem już tym zainteresowany i wyznaczam kolejny cel.

Dlatego ludzie sukcesu muszą mieć mentora. Nigdy też nie przestają się poprawiać. Zawsze chodzi o to, by stać się lepszym, stając się lepszą wersją siebie. Jeśli chcesz być zdrowszy, co musisz zrobić? Będziesz studiować odżywianie, będziesz się uczyć zasad treningu, prawda? Jeśli chcesz być dobrym kucharzem, nauczysz się przepisów. Nauczysz się od innych kucharzy. Będziesz przeprowadzać burzę mózgów.

Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz uczynić z tego przedmiot, którego się uczysz. To musi być coś, co traktujesz poważnie. To jest coś, w co wkładasz wysiłek jak przy nauce wszystkiego innego.

Więc skomentuj poniżej i podziel się ze mną, który z tych skutecznych nawyków zamierzasz wdrożyć jako pierwszy. Może nie zaimplementujesz ich wszystkich naraz, ale jaki jest ten jeden nawyk, który chcesz dzisiaj wdrożyć? Polecam ciągle rozwijać nawyki ludzi sukcesu!

I pamiętaj, że mam przygotowane mega praktyczne kursy w stylu mentoringowym do nauki online.

REKLAMA:

Koniecznie zobacz naszą platformę ze szkoleniami online:

kurs facebook szkolenie online

PS. Zapraszam do 2 wpisów które ukaże się wkrótce pt. Poranne nawyki ludzi sukcesu i Ciekawostki o ludziach sukcesu.

Chcesz dalej inwestować w rozwój osobisty i chcesz poznać jak wstawać i rozpoczynać każdy dzień tak aby był lepszy od poprzedniego? Zapraszamy na naszą platformę ze szkoleniami.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej