Książki o sprzedaży (psychologia, biznes i co warto przeczytać jako handlowiec)

Książki o pewności siebie (wiara w siebie) 2
Książki o pewności siebie (wiara w siebie)
21 lipca, 2021
Książki o marketingu. Co musisz przeczytać (e-marketing) 3
Książki o marketingu. Co musisz przeczytać (e-marketing)
22 lipca, 2021

Książki o sprzedaży (psychologia, biznes i co warto przeczytać jako handlowiec)

Książki o sprzedaży (psychologia, biznes i co warto przeczytać jako handlowiec) 4

Inwestor-miliarder Warren Buffett spędza na czytaniu książek większość swojego dnia. Bill Gates przysięga również. Mark Cuban spędza na czytaniu trzy godziny każdego dnia.

Istnieje kilka praktyk, które są udowodnione, że bezpośrednio poprawiają twoje życie (i zdolności sprzedażowe) w tym czytanie.

Naukowcy odkryli, że czytanie pomaga zapobiegać stresowi, depresji i demencji, a także zwiększa pewność siebie, empatię, podejmowanie decyzji i ogólną satysfakcję z życia.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Nie tylko to, ale czytanie właściwych książek może prowadzić do wyższych dochodów i bardziej znaczących sukcesów sprzedażowych.

Tom Corley, autor książki Rich Habits: The Daily Success Habits of Wealthy Individuals, odkrył, że prawie we wszystkich przypadkach ludzie, którzy zarabiają ponad 160 000 USD rocznie, czytają o samodoskonaleniu, edukacji i sukcesie. Podczas gdy ci, których roczny dochód wynosi 35 000 USD lub mniej, czytają wcale, lub prawie głównie dla rozrywki.

Książki to współcześni mentorzy. Są jak niezrównany dostęp do największych umysłów naszego pokolenia i poprzednich pokoleń. Dlatego tak ważne jest, aby wygospodarować czas w ciągu dnia, aby usiąść wygodnie i przebrnąć przez kilka stron.

Aby pomóc Ci wskazać właściwy kierunek, stworzyłem listę- książki o sprzedaży które musisz znać.

Ranking książek o sprzedaży

Bardzo się cieszę że interesują Ciebie książki sprzedażowe. Więc poniżej lista którą musisz poznać. Najlepsze książki o sprzedaży:

Grant Cardone

Link do kategorii: https://www.rafalszrajnert.pl/kup/cardone/

ksiązki o sprzedaży

Nie podaję jednego tytułu bo praktycznie wszystkie książki Granta są o sprzedaży, także masz podany wyżej link do całej kategorii jego książek.

Np Sell or Be Sold.

Opis

Jak dostać od życia to, czego pragniesz?


Nie ma znaczenia czy sprzedajesz swój produkt przed inwestorami czy swoją osobą promujesz zdrowy styl życia – wszytko w życiu może i powinno być traktowane jak sprzedaż. I jak twierdzi sam Grand Cardone – ekspert w tematyce sprzedaży – znanie zasad sprzedaży jest nieodzownym elementem sukcesu każdego gatunku! 

W książce „Sell or be sold” Cardone przedstawia techniki i podejścia niezbędne do opanowania sztuki sprzedaży w każdych okolicznościach. Ta książka zmieni Twoje podejście do tematu sprzedaży i życia. 

Umiejętność sprzedania siebie w życiu jest równie istotna jak jedzenie, woda i tlen w Twoim życiu. Jest ona niezbędna abyś mógł sprzedać swój biznes, swoje produkty, pomysły oraz SAMEGO SIEBIE! 

Co da Ci ta książka:

 • Nauczysz się jak radzić sobie z odrzuceniem
 • jak obrócić na swoją korzyść negatywne sytuacje 
 • jak skrócić cykl sprzedażowy 
 • jak zagwarantować sobie zwycięstwo w każdej sytuacji 
 • jak sprzedawać w złych warunkach ekonomicznych 
 • jak radzić sobie z niechęcią kupującego 
 • jak pozostać pozytywnie nastawionym pomimo odrzucenia 

Polowanie na Wilka z Wall Street

Link do książki: https://www.rafalszrajnert.pl/kup/wilk/

Książki o sprzedaży (psychologia, biznes i co warto przeczytać jako handlowiec) 5

Kontynuacja głośnego i skandalizującego „Wilka z Wall Street”. Historia sfilmowana przez Martina Scorsese, z Leonardem Di Caprio w roli głównej. Jordan Belfort, właściciel jednej z największych firm brokerskich w Stanach Zjednoczonych wpada w poważne kłopoty. W wieku trzydziestu pięciu lat opływa w atrybuty typowego dla Wall Street sukcesu, takie jak luksusowe rezydencje, jachty, prywatne samoloty, limuzyny i tabuny prostytutek, od których roiło się nawet w podziemiach budynku firmy. Wie, że po piętach depczą mu agenci FBI – bynajmniej nie z powodu rozwiązłego trybu życia – lecz jest przekonany, że zdoła ich przechytrzyć.

Przebudzenie okazuje się bolesne. Królestwo Belforta popada w ruinę, a on sam musi stawić czoło największemu wyzwaniu: poradzić sobie z sędziami, zatrzymać dzieci i rozwścieczoną żonę, zachowując przy tym resztki szacunku do siebie. Dla kogoś takiego jak on jest to prawdziwe piekło. Czy najsłynniejszy skandalista w historii świata finansów zdoła się opamiętać?

JAK SPRZEDAWAĆ, ŻEBY CHCIELI KUPOWAĆ

Link do książki: https://www.rafalszrajnert.pl/kup/sprzedawac/

Książki o sprzedaży (psychologia, biznes i co warto przeczytać jako handlowiec) 6

W tym samym roku, w którym Titanic zderzył się z górą lodową, Dale Carnegie zaczął prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych na nowojorskim Harlemie. Obydwa te wydarzenia wywarły wpływ na losy wielu ludzi. Dziś tragiczny rejs Titanica jest zaledwie jedną z wielu historii z przeszłości, a książki Carnegiego w dalszym ciągu „pomagają innym uświadomić sobie własne ukryte moce” i ułatwiają nadawanie życiu sensu. Dotyczy to również sfery biznesowej, zwłaszcza sprzedaży. Bo przecież bez dobrej sprzedaży sukces przedsiębiorstwa stoi pod znakiem zapytania.

Dzięki tej książce przyswoisz ponadczasowy model sprzedaży opracowany przez amerykańskiego pisarza. Zaczniesz stosować zasady, które sprawdzają się nie tylko w działalności biznesowej, ale i w życiu osobistym. Zrozumiesz, dlaczego tak ważne są relacje z klientem i będziesz nimi skutecznie zarządzać. Nabędziesz kompetencji potrzebnych na każdym etapie transakcji, by zyskać zaufanie i szacunek partnerów w biznesie. Rozwiniesz umiejętności wpływania na nabywców, rozumienia ich oczekiwań, a także wykorzystywania sprawdzonych zasad rządzących więziami międzyludzkimi. W tej książce wyniki odkrywczych badań naukowych przeplatają się z doświadczeniami najlepszych praktyków. W efekcie lektury szybko zwiększysz zyski ze swojej sprzedaży i… staniesz się spełnioną, szczęśliwą osobą!

Poznaj i stosuj złote zasady Dale’a Carnegiego:

 • zadbaj o zaufanie w relacjach z innymi
 • przekonuj innych do swojego sposobu myślenia
 • bądź liderem
 • spraw, by inni z przyjemnością robili to, czego oczekujesz!

Jakie jeszcze książki o sprzedaży dodałbyś do tej listy?

Jako uczący się przez całe życie korzystam z książek, gdy chcę poszerzyć swoje myślenie lub poprawić wyniki. A jeśli chodzi o podnoszenie swoich umiejętności sprzedażowych, nic nie przebije jednej z najlepszych książek o sprzedaży. Podaj mi swoją ulubioną.

Dobry sprzedawca musi posiadać sporą wiedzę z technik sprzedaży, a także musi wiedzieć na jakich fundamentach działa dana branża. Proces sprzedaży ciągle ewoluuje, dlatego warto sięgnąć po nasze szkolenia dla firm.

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!