Książki o podświadomości, sztuka afirmacji (nie tylko Joseph Murphy)

Książki o emocjach i uczuciach, poradnik (smutek, złość, szczęście) 2
Książki o emocjach i uczuciach, poradnik (smutek, złość, szczęście)
22 lipca, 2021
Książki o mózgu, chcesz poznać swój umysł? 3
Książki o mózgu, chcesz poznać swój umysł?
22 lipca, 2021

Książki o podświadomości, sztuka afirmacji (nie tylko Joseph Murphy)

Książki o podświadomości, sztuka afirmacji (nie tylko Joseph Murphy) 4

„Trudny problem” świadomości – w jaki sposób fizyczna materia mózgu wytwarza psychologiczne zjawisko świadomości – od dziesięcioleci to nęka psychologów i neuronaukowców. Ale co, jeśli przez cały ten czas błędnie stawialiśmy to pytanie?

Czym jest świadomość? Na pierwszy rzut oka pytanie to wydaje się dość proste, ale po dalszych badaniach szybko staje się znacznie bardziej złożone. A czym jest podświadomość?

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Świadomość jest najbardziej intymnym doświadczeniem mentalnym, a jednocześnie najtrudniejszym do wytłumaczenia. To właśnie ona pozwala przeczytać to zdanie, przypomnieć sobie wczorajsze wydarzenia, cieszyć się muzyką i sztuką, marzyć o planach na jutro. Zapewnia całe twoje doświadczanie świata, a jednak jest tajemniczo zmieniona lub całkowicie nieobecna, kiedy zasypiasz w nocy.

Przez wieki pisarze spierali się zarówno o naturę, jak i cel świadomości, jednak kilka raczej podstawowych pytań pozostaje nierozstrzygniętych. Na przykład: na jakim etapie płód lub noworodek staje się świadomy i zdolny do zrozumienia świata, w którym jako dorośli zamieszkujemy? Podobnie, czym świadomość zwierząt różni się od naszej i dlaczego zwierzęta nie reagują tak jak my na muzykę i sztukę? Czego potrzeba, by skonstruować świadomą maszynę? I wreszcie, czy stany takie jak śpiączka i stan wegetatywny mogą skrywać świadome umysły w niereagujących ciałach?

Odpowiedzi na te pytania dadzą Ci książki o podświadomości.

Zobacz je:

Ranking książek o podświadomości

Oto najlepsze książki o podświadomości:

Wykorzystaj swoj potencjal przez potege podswiadomosci Zdobadz pewnosc siebie i poczucie wlasnej wartości

Link do książki: https://www.rafalszrajnert.pl/kup/podswiadomosc/

Książki o podświadomości, sztuka afirmacji (nie tylko Joseph Murphy) 5

Możesz stać się kim chcesz przypomina J. Murphy, autor bestsellera Potęga podświadomości.

Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie.

Wiara w siebie, czyli poczucie, że możemy osiągnąć wszystko, co sobie zamierzymy, to podstawowy składnik bogatego, wypełnionego sensem życia. Brak tej cechy stanowi kluczową przyczynę życiowych niepowodzeń. J. Murphy proponuje w tej książce niezawodny sposób wyleczenia się z niepewności. Uczy, jak przeprogramowywać szkodliwe nawyki myślowe i skutecznie wpływać na podświadomość, aby budować poczucie własnej wartości. Radzi też, jak odkrywać własną wewnętrzną moc i z niej czerpać, żeby realizować swoje cele i pragnienia.

Potega pewnosci siebie

Link do książki: https://www.rafalszrajnert.pl/kup/swiadomosc/

Książki o podświadomości, sztuka afirmacji (nie tylko Joseph Murphy) 6

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni?

Ponieważ są pewni siebie!

– Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie, jeślibyś wiedział, że nie może ci się nie udać?

– Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem, gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu, oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej, praktycznej książki, opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów, dowiesz się, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.

Potęga pewności siebie wyjaśnia, jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”, myśląc jak osoby, które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim, co robisz. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Prowadząc cię krok po kroku, Brian Tracy pomoże ci zbudować fundamenty wiary w siebie, która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz, i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć.

Nauczysz się, jak:

– określać swoje wartości, żyć w zgodzie z nimi i w pełni wykorzystywać swój potencjał;

– wyznaczać jasne cele i sporządzać pisemne plany ich zdobycia;

– przez całe życie doskonalić się w wybranej dziedzinie i dbać o osobisty rozwój;

– zaprogramować podświadomość tak, aby odpowiadała w pozytywny i konstruktywny sposób na każdy problem lub trudność;

– zminimalizować swoje słabości i zmaksymalizować siły do większych osiągnięć;

– osiągnąć wyższe poziomy odwagi i niezwykłej wytrwałości.

Stań się niepowstrzymany, niepokonany i nieustraszony w każdym obszarze swojego życia dzięki potędze niewzruszonej pewności siebie. Zostań człowiekiem czynu, pokonaj każdą przeszkodę i zdobądź każdy szczyt. Dzięki swojej nowo odnalezionej niezachwianej pewności siebie osiągniesz każdy cel, jaki sobie wyznaczysz.

Sen Alicji czyli jak dziala mozg

Link do książki: https://www.rafalszrajnert.pl/kup/podswiadomosc1/

Książki o podświadomości, sztuka afirmacji (nie tylko Joseph Murphy) 7

To się w głowie mieści!

Gdy Alicja śpi, budzą się neurony. Prawdę mówiąc, one nigdy nie śpią, co najwyżej potrzebują nieco odpocząć. Tym razem mózg Alicji postanowił wyprodukować nietypowy sen, podczas którego opowie, w jaki sposób dowodzi całym organizmem.

„Sen Alicji” podarował czytelnikom profesor Jerzy Vetulani. Był nie tylko wybitnym naukowcem, ale również gawędziarzem prosto i zabawnie wyjaśniającym sekrety nauki. Rewelacyjnie zilustrowana opowieść Profesora to porcja bezcennej wiedzy i mnóstwo śmiechu.

Porada dla rodzica: Przeczytaj tę książkę, zanim zrobi to Twoje dziecko. W przeciwnym razie wyprzedzi Cię w neuronauce o kilka długości!Jedyna książka profesora Jerzego Vetulaniego dla dzieci!

„Gdybym przeczytał taką książkę w dzieciństwie, chciałbym zostać neurobiologiem, a nie bajkopisarzem!”Grzegorz Kasdepke

„Nie wszyscy umieją opowiadać językiem zrozumiałym dla dzieci o sprawach zrozumiałych dla dorosłych, i to tylko niektórych. Tę umiejętność miał z pewnością prof. Vetulani, a ta książka jest tego dobitnym dowodem!”Michał Rusinek

„Kto ma mózg, powinien przeczytać tę książkę!”prof. Stanisław Kwiatkowski, neurochirurg

Potęga podświadomości

A bym zapomniał o tej pozycji!

Totalny klasyk, jeśli chcesz osiągnąć sukces i ukierunkować swój umysł.

Jakie jeszcze książki o podświadomości dodasz do tej listy?


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej