JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI (sposoby na poznanie nowych przyjaciół)

Pewność siebie
JAK ZWIĘKSZYĆ PEWNOŚĆ SIEBIE? (9 + kurs pewności siebie) Poczucie własnej wartości i samoocena
13 grudnia, 2022
Six Sigma
Six Sigma, a lean sixsigma (kompendium!)- doskonalenie procesów, metodyka i szkolenie
16 grudnia, 2022

JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI (sposoby na poznanie nowych przyjaciół)

JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI

JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI

JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI (konkretne dane- super sposób!)

Zawartość strony


Jak poznać nowych ludzi. W swoim życiu wiele podróżowałem i podróżuję do tej pory. Mieszkałem w wielu krajach i miastach.

Kiedy mieszkasz w jednym miejscu przez długi czas, poznajesz wielu przyjaciół i znajomych.

Przyjmujesz za pewnik, że łatwo jest nawiązywać nowe przyjaźnie, które znoszą piętno czasu i historii.


Znacie się naprawdę dobrze, wiecie, czego się od siebie możecie spodziewać, a nawet jeśli nie spotykacie się z przyjaciółmi każdego dnia, wiecie, że są dla was.JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI

JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI

W swoim rodzinnym mieście, oprócz kręgu naprawdę bliskich przyjaciół miałem rozszerzoną grupę sąsiadów, współpracowników, rodziców moich przyjaciół i dostawców usług (fryzjer, urzędników itp.), z którymi regularnie utrzymywałem kontakt.

Zaufali mi najlepsi:

moi klienci i partnerzy

Dołącz do nas NA DARMOWYM WIDEO

Wpisz Swój Najlepszy Adres Email, Ponieważ Na Niego Dostaniesz Link.Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak te kręgi ludzi w Twoim życiu tworzą swojskość, która jest bezpieczna i pocieszająca. Są siatką, która utrzymuje życie na miejscu i daje poczucie przynależności.

Wiedziałem, zanim przeniosłem się do innego miasta, że będzie mi brakowało moich znajomych i przyjaciół, ale emocje związane z nową przygodą w chłodnym, nowym miejscu stłumiły moje obawy.


Pierwsze sześć miesięcy wydawało się długimi wakacjami, ale wraz z nadejściem zimy i odejściem nowości zacząłem tęsknić za moimi przyjaciółmi.Kiedy masz 20 lat, poznawanie nowych ludzi nie wydaje się tak trudne. Miałem pracę w pełnym wymiarze godzin w dużym mieście i było mnóstwo okazji i zabawnych miejsc, aby poznać nowych ludzi.

Ale co jeśli, ktoś ma rodzinę lub na tyle dużo zajęć że nie może spędzać czasu w klubach lub barach, żeby znaleźć przyjaciół?

Znalezienie nowych przyjaciół nie zawsze jest łatwe i wygodne. Czasami, tak samo jak chcesz mieć przyjaźnie, po prostu wolisz skulić się z książką na fotelu, niż uczestniczyć w jakimś spotkaniu towarzyskim lub spotkać się z grupą nieznajomych.

Specjalnie dla introwertyków potrzeba dużo energii emocjonalnej, żeby się przełamać. Ale nie możesz zaszyć się w domu i pozostać pustelnikiem na zawsze. Musisz znaleźć miejsca, aby poznać nowych ludzi.

Oto 28 bezbolesnych sposobów jak poznać nowych ludzi w nowym mieście i nie tylko a także nawiązać przyjaźnie:


1. Wybierz się na wycieczkę.

W ten sposób zawsze poznawałem najlepszych kumpli.


Kiedy jesteś z kimś w ruchu, łatwo jest nawiązać autentyczną rozmowę bez rozpraszania codziennego życia. Kiedy jesteś otoczony pięknem natury, inspiruje to otwarcie się. Ludzie relaksują się na łonie natury, łatwiej nawiązać przyjaźń.

Jeśli lubisz wędrówki, poznawanie ludzi na szlaku oznacza, że ​​znalazłeś przyjaciela, który podziela twoją pasję do pleneru. To już jeden punkt na korzyść.

2. Przynależność do klubu sportowego.

Jeśli sam nie spotkasz kogoś na szlaku, dołącz do klubu turystycznego, w którym wędrujesz z innymi. Jeśli turystyka nie jest Twoją pasją, możesz dołączyć do grupy osób lubiących bieganie, lub grupy rowerowej, czy nawet na zajęcia grupowe na siłowni.


Znajdź grupę, która dzieli się aktywnością fizyczną, którą lubisz i regularnie tam uczęszczaj. Nawiąż rozmowy z innymi członkami i zasugeruj spotkanie przy kawie, winie lub piwie po wydarzeniu lub spotkaniu.

MEGA SKUTECZNY KURS, dzięki któremu nauczysz się pisać reklamy i zwiększysz zyski.

Kliknij w obrazek poniżej:

Jak napisać reklamę

3. Dołącz do klubu książki.

Jeśli kochasz książki, klub książki to wspaniały sposób na poznanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kluby książek można znaleźć w lokalnej księgarni, online lub za pośrednictwem grup na portalach społecznościowych.

Może Ci to zająć kilka spotkań z różnymi klubami książki, zanim znajdziesz odpowiednie „dopasowanie” do grupy, która dzieli się Twoim gustem w książkach. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dopasowania, załóż własny klub i zaproś innych członków do przyłączenia się.


4. Wolontariusz.

Jest wiele świetnych okazji do wolontariatu z dużymi grupami ludzi, w których możesz znaleźć swoich nowych przyjaciół.Wolontariat w obszarach, które są dla Ciebie znaczące i interesujące. Możesz być wolontariuszem jako trener, na imprezie kulturalnej lub na lokalnym pokazie sztuki.

Jeśli nie masz pewności, jakie są możliwości wolontariatu w Twoim mieście, sprawdź grupy społecznościowe, aby dopasować Cię do organizacji, która chciałaby mieć trochę czasu i energii.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Koniec reklamy.


5. Jak poznać nowych znajomych na facebooku. Dołącz do grup na social mediach

Niezależnie od tego, jak interesuje Cię aktywność grupowa, znajdziesz ją na grupach na social mediach. Przewiń różne wydarzenia w swoim mieście, aby znaleźć coś, co rozświetli Twój ogień lub wpisz swoje zainteresowanie i zobacz, co jest dostępne.6. Porozmawiaj z sąsiadami.

Czasami ludzie, których szukamy, są na naszych własnych podwórkach. Czy ostatnio kontaktowałeś się z sąsiadami?

Jeśli widzisz swojego sąsiada pracującego na podwórku, podejdź i zaoferuj pomoc. Albo zrób trochę dodatkowej zupy lub ciasteczek i zanieś je rodzinie.

Wkładając trochę wysiłku, możesz spotkać wspaniałych nowych przyjaciół w odległości krótkiego spaceru od domu.
7. Jak zagadać do nowych ludzi. Nawiąż rozmowy.

Gdziekolwiek jesteś – w kolejce na poczcie, w sklepie spożywczym lub na koncercie, rozpocznij rozmowę z kimś wokół Ciebie.

Przygotuj kilka rozmów, aby zawsze mieć coś do powiedzenia, aby rozpocząć rozmowę.

Tak, na początku może to być niewygodne, ale jeśli druga osoba jest przyjazna i elastyczna, może to być początek interesującego połączenia.


8. Spaceruj ze swoim psem.

Zabranie psa na spacer daje nowym ludziom powód do zatrzymania się i porozmawiania z Tobą. Inne psy będą zaciekawione i przeciągną swoich właścicieli, aby się przywitali.

Jeśli w Twojej społeczności jest park dla psów, weź piłkę lub frisbee i wybierz się na wycieczkę ze swoim zwierzakiem. Szanse są dobre spotkasz ludzi, którzy są innymi miłośnikami psów.

9. Usiądź przy „stołach społecznościowych”.

Znajdź restauracje, które mają stoły społecznościowe lub stoły barowe. Zamiast izolować się na dwóch szczytach stolika, usiądź przy stole społeczności i poznaj nowych ludzi siedzących w pobliżu.10. Gospodarz imprezy.

Stwórz własną, nieformalną kolację lub otwórz dom i zaproś sąsiadów, ludzi z pracy lub znajomych, na których natknąłeś się po drodze.

Poproś ich, aby zabrali ze sobą przyjaciela, dzięki czemu poszerzysz swój potencjalny krąg nowych połączeń. Nie musisz robić niczego skomplikowanego. Zrób garnek zupy lub zamów kilka pizz. Chodzi o to, aby po prostu połączyć ludzi i rozwinąć swoje kręgi.

11. Znajdź stowarzyszenie biznesowe.

Czy istnieją grupy lub stowarzyszenia związane z Twoją karierą? Badaj lokalne wydarzenia biznesowe i uczęszczaj na nie, dzięki czemu możesz połączyć się w sieć profesjonalnie i osobiście.


12. Idź na wydarzenie kulturalne.

Zostań corocznym członkiem symfonii, lokalnego teatru lub baletu. Weź udział w występach, zbieraj fundusze i organizuj imprezy. Nawiąż rozmowy z innymi uczestnikami, którzy tam są, ponieważ doceniają sztukę taką jak Ty.

Jeśli wolisz sztukę wizualną, odwiedź lokalne galerie, porozmawiaj z właścicielami lub menedżerami i porozmawiaj o sztuce z innymi gośćmi.

13. Zapisz się na siłownię.

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie ludzi są zajęcia na siłowni. Ale jeśli zajęcia nie są dla Ciebie ważne, spędzaj czas w sali ćwiczeń.

Jeśli w Twojej siłowni znajduje się kawiarnia lub bar z sokami, spędzaj tam trochę czasu po treningu i połącz się z innymi członkami.

14. Poproś o wprowadzenie.

Jeśli masz kilku przyjaciół lub znajomych, którzy mają większy krąg przyjaciół, poproś ich, aby przedstawili Cię nowym osobom. Jeśli przeniosłeś się do nowego miasta, tak jak ja, może Twoi obecni znajomi znają ludzi w Twoim nowym mieście. Poproś ich, aby nawiązali kontakt, a następnie obserwuj siebie, aby zaproponować spotkanie.

15. Weź udział w Toastmasters lub innym klubie.

Wystąpienia publiczne nie są zabawne dla większości ludzi, ale gdy wpadniesz w otoczenie, w którym wszyscy dzielą te same obawy i krzywą uczenia się, może szybko przełamać lody.

Kluby dają Ci nie tylko pewność prezentacji, ale także dają szansę poznania wielu nowych i ciekawych ludzi.


16. Idź na wycieczkę po winie lub piwie. 🙂

Mieszkam w mieście z dziesiątkami lokalnych browarów, a wycieczki są tutaj częstym zjawiskiem. Jeśli masz w pobliżu winiarnie, a nawet restauracje oferujące degustacje wina, dołącz do zabawy i poznaj innych koneserów. Piwo, wino i kontakty towarzyskie zawsze wydają się dobrze łączyć.

17. Weź lekcję tańca.

Taniec towarzyski to świetny sposób na zbliżenie się z potencjalnymi nowymi przyjaciółmi lub romantycznymi partnerami. Ale nie musisz trzymać się tańca towarzyskiego.

Weź udział w zajęciach jazzowych, Zumbie lub tańcu salsa. To świetne ćwiczenie, a spotkasz fajnych ludzi, którzy lubią się ruszać.

18. Znajdź kościół lub wspólnotę religijną.

Jeśli jesteś osobą duchową lub masz silną wiarę, Twój kościół, synagoga lub inna wspólnota religijna jest idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, którzy mają podobne poglądy.

19. Idź na seminaria, podpisywanie książek lub wydarzenia- przemowy.

Zajrzyj do przewodnika po lokalnej społeczności, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia pojawiają się w Twojej okolicy. Weź udział w niektórych z tych wydarzeń i spróbuj usiąść obok kogoś, kto może również szukać nowego przyjaciela.20. Spędź czas w klubie jazzowym lub muzycznym.

Czy lubisz jazz lub inny gatunek muzyczny i miejsce pozwala na rozmowę?

Znajdź fajny klub, w którym możesz posłuchać wspaniałej muzyki i rozpocząć ciekawą rozmowę.

21. Zabierz swoją książkę lub komputer do kawiarni. Jest tam wielu fajnych ludzi.

Kiedy zaczynam czuć się związanym z pracą w domu lub biurze, chodzę do lokalnej kawiarni żeby pracować.

Łatwo jest trzymać głowę w komputerze lub książce, ale spójrz co jakiś czas i przeglądaj krajobraz.

Nawiąż rozmowę z osobą stojącą obok Ciebie. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz.

22. Spędź czas w lokalnym muzeum.

Idź do muzeum!

Czy lubisz sztukę? Historia naturalna? Nauka? Większość miast ma jedno lub kilka muzeów poświęconych temu, co Cię interesuje.

Będziesz miał mnóstwo rzeczy do omówienia, jeśli porozmawiasz z innym odwiedzającym muzeum.

23. Zapisz się na zajęcia plastyczne (lub dowolne zajęcia). Zyskasz przyjaciół.

Zajęcia i kursy automatycznie rzuca Cię w grupę podobnie myślących ludzi.

Spróbuj zapisać się na zajęcia bardziej praktyczne niż kurs wykładowy, który pozwoli Ci porozmawiać z innymi uczniami.

Postaraj się przedstawić innym uczniom i zainicjować rozmowę z otoczeniem.

24. Dołącz do zarządu organizacji charytatywnej. Poznaj kogoś.

Czy masz coś co jest dla Ciebie szalenie ważne? Jakąś przyczynę. Jeśli tak, zaangażuj się naprawdę, stając się członkiem zarządu lub kluczowym graczem w organizacji.

Będąc liderem / decydentem w świecie non-profit, będziesz narażony na wiele interesujących ludzi, którzy popierają Twoją sprawę.

25. Uzyskaj pracę w niepełnym wymiarze godzin, pracując z ludźmi, których lubisz.Znajomości.

Jeśli pracujesz w domu lub w środowisku, które nie sprzyja poznawaniu nowych ludzi, rozważ pracę w niepełnym wymiarze godzin w bardziej społecznym środowisku.

Praca zaledwie kilka godzin tygodniowo jako gospodarz / hostessa w restauracji, kawiarni lub barze da Ci szansę na spotkanie z setkami różnych osób.

26. Zjedz obiad w barze, lub swojej ulubionej restauracji.

Dla niektórych to dziwne uczucie , gdy sami wybierają się do restauracji, ale zamiast tego spróbuj zjeść obiad i usiądź przy barze. Rozmawiaj z barmanem (jeśli nie jest zbyt zajęty) i rozmawiaj z ludźmi wokół Ciebie.

Cokolwiek robisz, nie wkładaj głowy do książki ani smartfona. Spróbuj wyglądać na przystępnego i przyjaznego.


27. Odwiedź lokalny rynek.

Rynki lokalne to świetna zabawa, zwłaszcza jeśli lubisz gotować i zdrowo się odżywiać. Jeśli to zrobisz, znajdziesz mnóstwo innych osób, które podzielają Twoje wartości żywnościowe, więc zrób to rano.

Rozmawiaj z rolnikami, zadawaj pytania i zapraszaj do rozmowy z innymi kupującymi. Wydarzenia te często mają świąteczną, towarzyską atmosferę, więc wykorzystaj je jak najlepiej.

28. Zaakceptuj zaproszenia.

Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, nie odrzucaj zaproszeń na imprezy towarzyskie.

Nawet jeśli uważasz, że wydarzenie może nie być Twoją sprawą, zaryzykuj i tak idź. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz ani jakich połączeń możesz dokonać.

Zawsze możesz odejść, jeśli masz zły czas, ale jeśli nie pójdziesz – nigdy się nie dowiesz!

Co można powiedzieć na zakończenie wpisu „jak poznać nowych ludzi?”

Ćwicząc niektóre z tych pomysłów na poznawanie nowych ludzi, pamiętaj, że będziesz musiał przejść przez pewien dyskomfort, kiedy się tam znajdziesz.

Będziesz musiał zintensyfikować i przedstawić się, zainicjować rozmowę lub zasugerować spotkanie, a mimo to może minąć trochę czasu, zanim odkryjesz swoją grupę nowych przyjaciół, którzy czują się komfortowo i wspierają.

Nie możesz nawiązać przyjaźni z kimś, chyba że przejdziesz przez etap „rozwoju”, który na początku może być trochę sztywny i niezręczny. Budowanie zaufania, bliskości i koleżeństwa będzie pracą w toku, ale to nie znaczy, że w międzyczasie nie możesz cieszyć się wspaniałym życiem społecznym.

Im więcej stawiasz na życie społeczne, tym większe szanse, że spotkasz ciekawych, zabawnych nowych ludzi, którzy poprawią Twoje życie, nawet jeśli ostatecznie nie staną się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi.

PS. Skoro wiesz jak poznać nowych ludzi to zacznij wreszcie proces zmiany i ciesz się dodatkowymi zyskami które pozwolą Ci osiągnąć życie takie jak zawsze chciałeś! Mam jeszcze dla was pewne zadanie. Napiszcie w komentarzu jakie jest wasze zdanie na temat obecnego socjo trendu i tego że ludzie mają problemy z komunikacją. Jestem ciekaw waszych odpowiedzi.

Jak poznawać nowych ludzi przez internet

Nowe znajomości online to obecny standard. Grono znajomych może urosnąć bardzo szybko. Więc jeśli chcesz kogoś poznać, mieć życie towarzyskie i zawierać nowe znajomości to pora skorzystać ze wskazówek z tego artykułu!

doradztwo konsulting szkolenie sprzedaży biznes firma szkolenia online
Sprawdź moją ofertę:
JAK POZNAĆ NOWYCH LUDZI (sposoby na poznanie nowych przyjaciół) 1

Co myślisz o moim nowym wpisie na blogu?

A może masz pytanie dotyczące strategii lub techniki jak działać najlepiej?

Tak czy inaczej, chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia.

Więc śmiało, teraz udostępnij ten wpis na swoich social mediach i zobacz co inni mają do powiedzenia.

FAQ do wpisu jak poznać nowych ludzi

Gdzie można poznać nowe osoby?

Nowe osoby można poznać na różnych spotkaniach, w klubach, na wydarzeniach kulturalnych, na imprezach, w kawiarniach, w restauracjach, na uczelniach lub w innych miejscach publicznych. Można także poznawać nowych ludzi za pośrednictwem internetu, na przykład na czatach, forach lub serwisach randkowych.

Jak poznać nowych przyjaciół?

1. Spróbuj wyjść ze swojej strefy komfortu i nawiązywać nowe kontakty. Spróbuj poznawać nowych ludzi poprzez zajęcia, które lubisz, takie jak kursy, wolontariat, kluby, zajęcia sportowe, wyjścia do klubów lub restauracji, wycieczki, itp.
2. Kiedy spotkasz nową osobę, załóż z nią konwersację i pytaj o jej życie, hobby i zainteresowania.
3. Poznaj ludzi poprzez swoich przyjaciół i rodzinę. Możesz poprosić ich o przedstawienie ci nowych ludzi.
4. Weź udział w różnych spotkaniach grupowych, takich jak wydarzenia kulturalne, wycieczki, warsztaty, itp. Możesz poznać nowych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do twoich.
5. Korzystaj z mediów społecznościowych, aby poznać nowych ludzi. Wyślij zapytanie do osób, które lubisz i z którymi chciałbyś się spotkać.

Jak można poznać nowych ludzi przez internet?

1. Dołącz do grup dyskusyjnych i for internetowych na tematy, które interesują Cię.
2. Używaj aplikacji i stron pozwalających na poznawanie nowych ludzi, takich jak Tinder.
3. Przyłącz się do grup w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter.
4. Zarejestruj się na stronach randkowych i zacznij szukać osób o podobnych zainteresowaniach.
5. Odwiedź czaty internetowe. 6. Dołącz do grup np. grupy na LinkedIn.

Gdzie poznać ludzi po 40-tce?

Istnieje wiele miejsc, w których można poznać ludzi po 40-tce. Przykłady to:
– kluby fitness,
– lokalne społeczności lub grupy,
– grupy spotkań towarzyskich,
– grupy hobbystyczne,
– kluby literatury,
– kluby jogi,
– grupy wsparcia,
– kluby tenisa,
– kluby golfowe,
– grupy wolontariatu,
– kluby karaoke,
– grupy jeździeckie,
– kościoły,
– kluby podróżnicze,
– kluby kulinarne,
– kluby biblioteczne,
– kluby gier planszowych,
– grupy taneczne,
– grupy miłośników pieszych wycieczek,
– kluby czytelników,
– grupy sztuki i rękodzieła,
– grupy spotkań z kuchnią regionalną.

Dr/PhD Rafał Szrajnert
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)