Kobiecy foch definicja (strzelić focha synonim)

Digital Marketing
Digital Marketing Internetowy sposób na sprzedaż. Zarządzanie online
20 sierpnia, 2021
Fanpage na Facebooku
Firmowy Fanpage na Facebooku – czym jest i jak go skutecznie prowadzić? (Założyć stronę)
20 sierpnia, 2021

Kobiecy foch definicja (strzelić focha synonim)

kobiecy foch
Kobiecy foch definicja (strzelić focha synonim) 1

Jak poradzić sobie z kobiecym fochem?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że natura wyposażyła kobiety w ogromny potencjał, jakim są zasoby emocjonalne. Należy mieć świadomość, że przedstawicielki płci pięknej przeważnie są afektywne, wrażliwe, a także znacznie bardziej ulegają własnemu nastrojowi w porównaniu do przeciętnego mężczyzny. Bardzo często mówi się nawet, że kobieta zmienną jest.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Mężczyzna powinien wiedzieć, że sprawił przykrość kobiecie?

Warto wiedzieć, że panie są zdecydowanie bardziej emocjonalne od mężczyzn. Bardzo często wystarczy stosunkowo drobny gest, by zostały wyprowadzone z równowagi. Mężczyzna może nieświadomie sprawić partnerce przykrość. Godny uwagi jest jednak fakt, że kobiety nie zawsze będą zainteresowane powiedzieć o tym, co dokładnie im leży na sercu.

Bardzo często zamykają się w sobie i milczą. Wychodzą bowiem z założenia, że mężczyzna powinien wiedzieć, jaki błąd został przez niego popełniony. Należy mieć świadomość, że panowie nie zawsze będą zdawali sobie sprawę, gdzie dokładnie tkwi problem. Oczywiście próbują poznać prawdę, ale nie zawsze osiągają w tej kwestii rezultaty.

Jak można rozpoznać kobiecego focha?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że kobieta nigdy nie zmienia swojego zachowania bez żadnej przyczyny. W przypadku, gdy praktycznie zawsze bardzo dużo mówiła, a nagle milczy, oznacza to, że coś musiało ją poważnie zdenerwować. W najprostszym możliwym ujęciu kobiecy foch manifestuje się tym, że staje się zarówno chłodniejsza, jak i zachowuje się zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Warto określić to, co wydarzyło się przed zmianą jej zachowania. Mężczyzna powinien zastanowić się, czy przypadkiem powiedział coś nietaktownego, czy zrobił coś niewłaściwego. Zdarzają się również sytuacje, że mężczyzna zapomniał o czymś bardzo istotnym dla swojej partnerki. Mogła to być rocznica poznania się.

Brak czułości, czyli jedna z najczęstszych przyczyn kobiecego focha

Należy mieć świadomość, że każda sytuacja jest zupełnie inna. Godny uwagi jest jednak fakt, że przeważnie źródłem kobiecego focha jest brak czułości. Przedstawicielka płci pięknej może obrazić się o to, że partner za rzadko ją całuje, przytula czy trzyma za rękę. Dla kobiety jest bowiem oczywiste, że mężczyzna, któremu na niej zależy, będzie okazywał jej czułość. Jeżeli jednak tego nie robi, oznacza to, że mu na niej nie zależy. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dla pań bardzo często wspomniane sytuacje są zero-jedynkowe.

Warto wiedzieć, że kobiety oczekują czułości zarówno przed, w trakcie i po seksie, a także podczas pożegnania i powitania. W przypadku, gdy przedstawicielka płci pięknej będzie w danym dniu miała większy apetyt na czułość, niż otrzymała go od mężczyzny, można spodziewać się omawianego focha. Kobieta zacznie się dystansować od swojego partnera, stanie się niezadowolona, niedostępna i chłodna. Oczywiście nie chodzi o to, że mężczyzna zrobił coś źle. Nie okazał czułości na odpowiednim poziomie.

Brak miłych słów

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że kobiety uwielbiają czuć się atrakcyjne dla swojego partnera. Jeżeli zatem mężczyzna nie będzie mówił im nic miłego, a także nie pokaże, że partnerka go kręci, przedstawicielka płci pięknej zamknie się w sobie. Dla kobiety jest to bowiem oczywiste, że partner komplementowałby ją, jakby był zachwycony jej urokiem.

Brak zainteresowania

Według pań mężczyzna nie okazuje im zainteresowania, gdy za krótko rozmawia, a także zbyt rzadko się odzywa. W ten sposób rodzi się żal, który w konsekwencji doprowadza do kobiecego focha. Oczywiście mężczyźni nie mogą wychodzić z założenia, że kobiety odgrywają się im za brak rozmowy. Partnerka zamyka się w sobie, zakłada, że mężczyzna nie jest nią zainteresowany i nie warto się o niego starać.

Jak poradzić sobie z kobiecym fochem?

Bardzo często zdarza się, że mężczyźni nie wiedzą, co dokładnie zrobili źle, a także w jaki sposób to naprawić. W przypadku, gdy kobiecie brakuje zainteresowania, warto odezwać się do niej i zaproponować spotkanie wieczorem. Można również porozmawiać przez telefon. Jeżeli partnerka będzie potrzebowała więcej miłych słów, rekomendowane jest powiedzenie szczerego komplementu. W zdecydowanej większości przypadków należy mocno przytulić kobietę i pocałować ją w usta.

Mocne przytulanie bez dążenia do seksu

Istnieje także jedno uniwersalne rozwiązanie. Panowie przeważnie nie wiedzą, co przeskrobali, że partnerka chodzi wściekła. Oczywiście zawsze można po prostu zapytać się swojej partnerki, co się stało. Należy jednak mieć świadomość, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo na uzyskanie szczerej odpowiedzi. Panom, którzy nie wiedzą, w czym dokładnie tkwi problem, rekomendowane jest podejście do niej i mocne przytulenie. Wspomniany gest jest w stanie rozładować wszelką złość. Mężczyzna musi być bardzo zdecydowany.

Kobieta może źle odebrać sytuacje, w której partner złapie ją za pośladki lub będzie delikatnie muskał po dłoni. Dla przedstawicielki płci pięknej takie zachowanie będzie irytujące, ponieważ według niej mężczyzna cały czas myśli, że nic się nie stało. Z kolei złapanie za piersi lub pośladki jest sygnałem, że partnerowi chodzi tylko o seks. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że kobiecy foch jest stanem, w którym panie w bardzo dużej liczbie zachować dostrzegają drugi dno. Mężczyzna jest tym samym stawiany w negatywnym świetle.

Oczywiście można tego uniknąć. Zalecane jest postępowanie w taki sposób, by panie doszukiwały się ukrytych wad. Należy zatem mocno przytulić kobietę, a nie łapać ją za piersi czy pośladki. Świetnym rozwiązaniem będzie także objęcie partnerki w pasie, przytulenie do siebie i pocałowanie w usta, czubek głowy, policzek. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że im dłużej będzie przedstawicielka płci pięknej przytulana, tym bardziej zostanie rozładowana jej złość. Ponadto partner pokaże, że ma dobre intencje. Warto wiedzieć, że znaczna większość mężczyzn boi się dotknąć ciała kobiety, gdy widzi, że jest ona zdystansowana i chłodna.

Jest to oczywiście ogromny błąd. Należy mieć świadomość, że panie, które mają focha mogą odsuwać się od mężczyzn, gdy są delikatnie muskane. Nie oznacza to jednak, że nie chcą one zostać mocno przytulone. Godny uwagi jest fakt, że kobieta odsuwa się od faceta, by sprawdzić, czy faktycznie mu na niej zależy. Jeżeli mężczyzna jej nie przytuli, omawiany foch zacznie narastać.

Foch o sen

Nie wszyscy panowie zdają sobie sprawę, że kobiety mogą mieć focha o sen. Nie jest rekomendowane informowanie partnerki o tym, że przyśniła się inna dziewczyna. Warto wiedzieć, że niektóre przedstawicielki płci pięknej są w stanie „wyśnić” zdradę mężczyzny. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie przeczekanie. W międzyczasie można zapewnić obrażoną partnerkę o swojej miłości do niej.

Foch o SMS-y

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że foch jest często stosowany przez kobietę w sytuacji, gdy mężczyzna stosunkowo szybko nie odpisze na jej sms-a. Według znacznej większości przedstawicielek płci pięknej dopuszczalny czas oczekiwania wynosi około 10 minut. Należy mieć świadomość, że każda kolejna minuta będzie zwiększała prawdopodobieństwo na wystąpienie omawianego focha. Godny uwagi jest fakt, że w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia czy mężczyzna prowadzi samochód, czy robi zakupy.

Które kobiety najczęściej mają focha?

Warto wiedzieć, że focha przeważnie mają panie, które nauczyły się w domu, że gdy tylko się obraziły i zaczęły płakać, rodzice „skakali” wokół nich. Omawiane zachowanie zdarza się często kobietom, które nie widzą żadnej możliwości komunikacji werbalnej. Foch stosowany jest również przez bezsilne przedstawicielki płci pięknej, które nie wiedzą, co dokładnie zrobić w określonej sytuacji. Niestety focha bardzo często maja również manipulatorki, które jednocześnie nie są zainteresowane dopuszczeniem do siebie mężczyzny. Warto wiedzieć, że panie mogą także wykorzystać focha, jako kary dla partnera.

Kobiety stosują focha, gdy są po prostu zdenerwowane

Panie mogą być w danym dniu zdenerwowane np. sytuacją w pracy. Nie chcą wtedy, by partner podchodził do nich przez najbliższe 2-3 godziny. Stosują wtedy focha. Oznacza to, że mężczyzna niczym nie zawinił. Zdarzają się również sytuację, że partner wyprowadził kobietę z równowagi.

Komunikuje mu ona następnie, żeby zostawił ją na kilak godzin, gdyż musi dojść do siebie. Jest to zatem bardzo prosty komunikat. Jak wiadomo każdy ma prawo być zły, a następnie wrócić do równowagi w swoim tempie. Jeżeli przedstawicielka powie o tym mężczyźnie, nie ma w tym nic złego. Ludzie są ze sobą w związku, by rozmawiać.

Czy kobiety mają prawo od czasu do czasu do focha?

Należy mieć świadomość, że panie bardzo często traktują swoje fochy zbyt pobłażliwie. Uważają, że mają do tego prawo. W przypadku, gdy jedna strona odmawia drugiej kontaktu, oznacza to, że gardzi drugą osobą. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bardzo dużą liczbę złych zachowań można w sobie zmienić. Jak wiadomo ludzie, którzy są ze sobą w związku mogą mieć różne temperamenty i zdanie.

Co powinien zrobić mężczyzna, gdy kobieta bardzo często się obraża?

Rekomendowane jest przede wszystkim obnażenie sytuacji. Mężczyzna powinien powiedzieć przedstawicielce płci pięknej, że jej określone zachowanie jest fochem, a następnie zapytać, co dokładnie planuje osiągnąć w ten sposób. Oczywiście na próbę manipulacji można także zareagować żartem i śmiechem. Mężczyźni, którzy są w związku z określoną kobietą od kilku lat, nie zwracają większej uwagi na fochy.

Co powinna zrobić kobieta, która jest pod wpływem hormonów?

Panie muszą zdawać sobie sprawę, że fochy mogą skrzywdzić ich partnerów. Ludzie nie wchodzą w związek, by się wychowywać i karać. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wspólne rozwijanie się. Ponadto nikt nie może mieć w związku wyższej pozycji. Koniecznie trzeba również zdawać sobie sprawę, że foch jest pokazaniem władzy, a także zadaniem krzywdy partnerowi. Kobieta powinna się poważanie zastanowić, w jakim celu jest w związku z mężczyzną. Panie nie mogą wychodzić z założenia, że obowiązkiem faceta jest ich zadowalanie.

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!