Wakacje na Teneryfie i zejście wąwozem Masca

Segmentacja i badanie klientów
Absolutnie wszystko: badanie i segmentacja klientów (działa)
19 grudnia, 2017
Efektywność, wydajność i produktywność
3 kluczowe sukcesu-[efektywność, wydajność pracy i produktywność]
3 stycznia, 2018

Wakacje na Teneryfie i zejście wąwozem Masca

Wąwóz Masca

Wąwóz Masca

Wąwóz Masca- wakacje na Teneryfie


Z okazji świąt znalazłem trochę czasu, żeby zmontować film na youtube z wakacji na Teneryfie (początek tego roku). Film i opis wycieczki poniżej:

Wąwóz Masca położony jest na zachodzie Teneryfy, w górskiej wiosce o tej samej nazwie. Miejsce to stanowi popularną atrakcję turystyczną, pomimo lokalizacji w odosobnionej okolicy. Jest miejscem docelowym jeśli ktoś spędza wakacje na Teneryfie. Wioska Masca położona jest na wysokości 600 m n.p.m. Znajdują się tu restauracje i kawiarnie. Spróbować można lokalnych przysmaków, jak i bardzo popularnej kilkuwarstwowej kawy ze słodkim syropem. Nazwy nie pamiętam! Zdjęcie poniżej:wakacje na Teneryfie

Po złapaniu chwili relaksu przygotowujemy się do zejścia w dół szlaku. O ile dobrze pamiętam, sama trasa ma około 10 km długości. Miejsca dosyć trudna.

START góry Teno aż do morza poprzez Wąwóz Masca. Wakacje na Teneryfie.

Można wynająć przewodnika, co bardzo polecam. Interesujące anegdoty i możliwie najciekawsza trasa. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą zapas wody, jest tam bardzo ciepło, a możliwość zakupienia napojów istnieje dopiero przy samym wejściu na plażę. A więc na koniec wędrówki. Jeśli się już zdecydujemy czekają na piękne widoki. Trekking dawnym korytem, klify, szczeliny skalne, miejscami mini dżungla i strumienie. Teneryfa jako wyspa składa si e głownie z kamienistych plaż. Czasami występuje czarny, wulkaniczny piasek. Jeśli dobrze pamiętam, na wyspie jest 1-2 plaże z białym piaskiem sztucznie nawiezionym. W tym przypadku jest to plaża kamienista, na której raczej się nie położymy, aby skorzystać z opalania. Możemy jedynie posiedzieć na skałach. Słyszałem o śmiałkach, którzy zawracali i szli pod górę. Niestety, żadnych owych nie spotkałem. Samo spokojne zejście to 3-4 godziny. Wejście jest zawsze dłuższe i trudniejsze, więc polecam tylko zaprawionym. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą kamerę, lub aparat. A to co robią jaszczurki, zostawiam Wam do obejrzenia na nagraniu.
Zdecydowanie warto tam pojechać. Teneryfa to wspaniałe miejsce dla osób lubiących takie wyprawy. Na koniec wycieczki do portu zabiera nas motorówka. W tym momencie potwierdzam, warto spędzić wakacje na Teneryfie.Do następnego razu RS
Czy już wiesz, że wzbogaciliśmy ofertę?


PS
Wszystkim polecam wakacje na Teneryfie. Jest to piękne miejsce.

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.

Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!

Udostępnij!