Jak osiągnąć Sukces w biznesie. 9 branż które sprawią że zarobisz miliony.

Jak zostać bogatym
Nauka Jak zostać bogatym (zarabiać duże pieniądze)
14 października, 2021
nawyki bogatych
Nawyki Bogatych i Biednych. Jak myślą ludzie bogaci. Inwestuj w siebie?
18 października, 2021

Jak osiągnąć Sukces w biznesie. 9 branż które sprawią że zarobisz miliony.

sukces w biznesie zarabianie pomysł

Transkrypt filmu z youtube, pt Sukces w biznesie:

9 branż które zapewnią Ci sukces w biznesie

Jak chcesz zbierać grzyby albo jagody, to jedziesz do lasu. Jak chcesz łowić smaczne ryby to idziesz nad jezioro a nieosiedlowy staw. A jak chcesz zarabiać duże pieniądze to idziesz do branży gdzie takie się zarabia. Dla przedsiębiorcy wybór odpowiedniej branży jest bardzo, bardzo krytyczny. I jest wiele branż, do których moglibyśmy się dostać, prawda?

Co jest ważne w biznesie

W sumie jeśli dana nisza nie jest regulowana jakimiś przepisami, koncesjami czy regulacjami to nie jest zbyt trudno otworzyć tam działalność. Czasami wydaje mi się, że jako przedsiębiorcy jesteśmy zbyt pewni siebie i mówimy, że moglibyśmy wejść do każdej branży, sprzedawać dowolny produkt, oferować dowolną usługę i dostarczać rozwiązania i moglibyśmy odnieść w tym duży sukces.

Myślę, że to po prostu nieprawda. W ostatnich latach przerobiliśmy ponad 50 nisz i branż siebie w agencji UniqueSeo, robiliśmy reklamy i pozycjonowanie i wiemy gdzie i komu najlepiej się bo widzieliśmy obroty naszych klientów. Więc dzisiaj podzielę się z wami dziewięcioma branżami, które najprawdopodobniej uczynią z was milionera. Rafał Szrajnert, zapraszam.

Jak odnieść sukces

sukces w biznesie zarabianie pomysł

Bardzo ważne, jeśli mnie znasz to wiesz że z automatu odrzucam jakieś szemrane inwestycje, więc nie będzie tutaj o krypto, jakiś piramidach, loteriach czy tego typu sprawach. Sukces w biznesie to nie sprint że dzisiaj musisz włożyć a jutro wyjąć dziesięć razy więcej. W prowadzeniu firmy chodzi o budowanie skalowalnego modelu na lata.

Jak osiągnąć sukces w biznesie

Branża numer jeden, która najprawdopodobniej uczyni cię milionerem, to usługi finansowe. Teraz, kiedy mówię o usługach finansowych, mam na myśli zarządzanie pieniędzmi, pożyczanie pieniędzy lub zarządzanie aktywami. Pracując nawet w jakieś instytucji za obsługę lub udzielenie finansowania dostajesz sporą prowizję. Widzisz, możesz szukać klientów w branży z której masz 100 zł z klienta albo 2000. Wybór należy do Ciebie.

Jak odłożysz trochę gotówki to możesz otworzyć swoją placówkę albo zacząć rekrutować partnerów za pomocą reklamy. Obecnie prowadzimy takie kampanie dla 2 placówek i po kilku miesiącach są bardzo zadowoleni. Ale to nie wszystko.

Do tematu możemy podejść szeroko, jak na przykład firmy pożyczkowe, banki, firmy finansowe, towarzystwa ubezpieczeniowe, pośrednictwo. Wiele z tych firm jest bardzo, bardzo bogatych, ponieważ jest dużo pieniędzy w pieniądzach. Rozumiesz… Wiele pieniędzy w pieniądzach.

Kiedy firma odnosi sukces…

Jest dużo pieniędzy do zarobienia tylko przez zarządzanie, obsługę, i inwestowanie pieniędzy. Michael Bloomberg, były burmistrz Nowego Jorku, został miliarderem, dostarczając dane finansowe branży finansowej. Z ciekawości sprawdziłem jak na daną chwilę jest wyceniany jego majątek i jest to dokładnie 54 miliardy dolarów, a sam jest filantropem, czyli część swoich pieniędzy po prostu rozdaje potrzebującym.

Branża numer dwa, technologia. Jasne, mamy teraz aplikacje jak Facebook, gigantów technologicznych jak Google, Apple, ale mówimy o czymś przyziemnym. Pomyśl o tradycyjnych branżach, w które mógłbyś wejść, przy użyciu technologii. Coś co możesz zrobić, aby ułatwić działanie albo zrewolucjonizować tę branżę.Czyli jak można wykorzystać technologię, aby uczynić rzeczy bardziej wydajnymi. Mówimy o robotyce, mówimy o sztucznej inteligencji, mówimy o automatyzacji, mówimy o wytwarzaniu tych produktów technologicznych lub nawet dostarczaniu technologii jako usługi.

Cechy biznesu

Branża numer trzy, opieka zdrowotna. Sporo się mówi o opiece zdrowotnej, ponieważ ludzie są gotowi wydać dużo pieniędzy, aby żyć dłużej. Tak więc opieka zdrowotna, o której mówię, to może być opieka, domy seniora, farmaceutyki, jakimikolwiek produkty lub usługi, które pomogą ludziom żyć dłużej i zachować zdrowie. Widuję ostatnio sporo nowych firm z suplementami, które zamawiają po prostu swoje produkty u dystrybutora z obrandowaniem. Więc, to bardzo, bardzo dobry przemysł, do którego można się dostać.

Branża numer cztery, nieruchomości i budownictwo. Prognozy i megatrendy mówią że do roku 2050 przekroczymy liczbę 10 miliardów ludzi na świecie. Jako ciekawostka, w roku 1950 było nas na świecie 2,5 miliarda. Obecnie wahamy się w okolicach 7,5 a 8 milardów. Co to oznacza? Gdzie jest okazja? Wszyscy potrzebujemy miejsca do spania, zabawy, rozrywki, wyjścia na zakupy.

Udany biznes

Branża numer pięć, edukacja. Wraz ze wszystkimi zmianami technologicznymi, które zachodzą, wiedza staje się bardzo, bardzo krytyczna. Ludzie chcą się uczyć, chcą wyposażyć się w zestawy umiejętności, i to jest przestrzeń, w której samemu działam po części. Oczywiście, mamy swoją agencję marketingową ale posiadam jeszcze drugą działalność w której prowadzę szkolenia dla firm i tworzę kursy online. Ale to nie wszystko, nie chodzi tylko o samo fizyczne nauczanie. Zobacz co przyniosły nam ostatnie lata.

Cała otoczka, programy, webinary, teams. W edukacji widzę widzę olbrzymią przestrzeń i możliwość łączenia osób, ludzi, profesjonalistów, i szanse na nowe miejsca pracy. Teraz, w ramach edukacji, możesz mieć również produkty, usługi i oprogramowanie, które pomagają ludziom na wiele różnych sposobów. Mamy więc tradycyjną edukację, ale mamy też edukację alternatywną, edukację poza systemami szkolnymi. I nie zawsze musi to być nauka akademicka, może to być inny rodzaj edukacji, który może pomóc ludziom prowadzić lepsze życie.

Branża numer sześć, rozrywka i rekreacja. Poza edukacją ludzie chcą się bawić. W rzeczywistości ludzie domagają się rozrywki. Patrzysz, jak wszystkie te wielkie firmy wkraczają do branży rozrywkowej. O czym mówię? Filmy, animacje, produkcje, efekty specjalne. W tej branży działa tak wiele firm. Amazon Prime, Netflix, Hulu, Disney Plus, mógłbym wymieniać i wymieniać.

Czemu? Ponieważ do tego zmierzamy. Teraz z drugiej strony pomyśl o branżach, które pomagają i ułatwiają działanie w tej branży. Influencerzy, YouTuberzy, Instagrammerzy, prawda?

Streamerzy… jak ja byłem dzieckiem to każdy chciał grać na komputerze a nie patrzeć jak grają inni. Teraz oglądanie graczy to jak film… Co jeszcze…

A standuperzy? Jakiś czas temu ich też nie było, a Ci najlepsi zarabiają na prawdę fajne pieniądze. Także więc, jeśli masz pomysł na stworzenie produktu, usługi lub firmy w celu obsługi tej konkretnej branży lub obsługi tego popytu, możesz również zarobić miliony.

Przemysł numer siedem, transport. Wszyscy lubimy podróżować. Tak jak teraz z internetem, im więcej widzimy, tym więcej chcemy. Nie chcemy zawsze siedzieć w domu, chcemy wyjść i zobaczyć fajne miejsca. A więc transport lotniczy, lotnictwo, ogromne możliwości. Ale pomyśl także o ludziach kupujących online i robiących zakupy online. Jak myślisz, gdzie może być okazja?;-) Obsługa przesyłek wysyłkowych. Nie mówię tylko o FedEx, UPS czy DHL. Pomyśl o czymś takim jak Uber Eats. To ogromny przemysł i to tylko dzięki możliwości dostarczenia usługi lub produktu. To może być tak proste, jak dostarczenie oprogramowania, które pomoże tym firmom lepiej zarządzać zapasami czy stanami magazynowymi, prawda?

Przemysł numer osiem, energia, zwłaszcza energia odnawialna. Tak więc, wychodząc poza ropę i gaz, teraz mówimy o słońcu lub wietrze. Nie wspominam o fotowoltaice, bo codziennie dostaję jakiś email lub telefon na ten temat. I tu porównam sprzedawców paneli do sprzedawców produktów finansowych. Jest to kolejna nisza w której z jednego klienta, nawet jako pracownik możesz zarobić kilka tysięcy. Oczywiście branża się zmienia,i w pewnym momencie będzie za dużo handlowców, zacznie się walka ceną i skończą się dotacje.

Tak więc, wszyscy potrzebujemy energii, potrzebujemy więcej mocy, aby zasilić nasze urządzenia i naszą technologię. To ogromny przemysł. Gdybyś mógł wymyślić kreatywne rozwiązania, które mogłyby rozwiązać ten problem, to mówimy tutaj o kolosalnych kwotach. Ale musisz mieć określony zespół, musisz rozumieć, jak to wszystko działa, i musisz być w stanie współpracować z rządem, aby to właściwie wykonać.

Przemysł numer dziewięć, żywność. Teraz, z miliardami ludzi, potrzebujemy mieszkania i jedzenia. Więc w przemyśle spożywczym zawsze znajdziesz swoje miejsce. Przy tak wielu ludziach na świecie potrzebujemy bardziej opłacalnego, wydajniejszego sposobu na produkcję i tworzenie żywności.

Co więc musimy zrobić? Ponownie, może uda Ci się wymyślić rozwiązania, które mogłyby znaleźć się w tych określonych branżach. I nie mówię tylko o fast foodach, ponieważ przy tak wielu opcjach ludzie chcą również zdrowszych wyborów. A dla mnie suplementy, produkty zdrowotne, to wszystkie te produkty, które należą do tej kategorii. Jeśli ludzie jedzą i chcą mieć zdrowsze życie, to tak, to również możemy tutaj dodać.

Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie

Więc oto 9 branż które zapewnią Ci sukces w biznesie. Ale musisz to również połączyć ze swoimi umiejętnościami, doświadczeniem i wiedzą. Wejście do odpowiedniej branży to jedno, ale musisz także być odpowiednią osobą w odpowiedniej branży, aby odnieść sukces. Czy to ma sens? Jeśli oglądasz mój film po raz pierwszy, upewnij się, że klikniesz przycisk subskrypcji poniżej i włączysz powiadomienie. Oczywiście nie jest to lista zamknięta tylko nasze obserwacje.

Możesz w komentarzu dopisać swoje przemyślenia, bo może samemu dowiem się czegoś ciekawego do Ciebie.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
Pobierz: Darmowy Raport