Konsultacje i doradztwo w sprzedaży i marketingu B2B


Umów bezpłatnie 1h konsultacji online


-Poznaj sposoby rozwinięcia Twojego biznesu w sieci
-Dowiedz się jak najtaniej pozyskać klienta w internecie
-Naszykuj pytania i zaproś więcej osób na spotkanie z ekspertem. Wyślij zapytanie:

  ZAUFALI MI NAJLEPSI

  Doradztwo, określane jako konsulting

  to szeroka gama usług, od definiowania strategii firmy poprzez reorganizację (restrukturyzację) przedsiębiorstwa i zarządzanie finansowe, aż po zarządzanie kapitałem ludzkim oraz projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych.

  Przeczytaj o naszych usługach, a następnie zamów Bezpłatną Konsultację:

  Doradztwo marketingowe  Właściwie prowadzone doradztwo marketingowe daje Ci wiedzę o tym, jakie działania są niezbędne, aby przyciągnąć kolejnych klientów, w jakim czasie działania te powinny zostać podjęte, oraz jaki będzie ich koszt dla twojej firmy. Maksymalizowanie zysków płynących z marketingu wymaga takiego skonstruowania strategii marketingowej w internecie, aby ta zawierała wszystkie niezbędne elementy, które pozwolą Ci poznać kierunek, w którym powinna pójść Twoja firma.
  Pracując z agencją Unique SEO, która wchodzi w skład naszej grupy zajmiemy się: Seo, pozycjonowaniem, reklamami PPC (Google Ads i Facebook), a także tworzeniem lejków sprzedaży.

  Doradztwo w sprzedaży  Skutecznie pomagamy w poszczególnych etapach procesu sprzedaży:

  -Dobór grupy docelowej
  -Kreowanie produktu i metod sprzedaży
  -Wsparcie sprzedaży
  -Działania marketingowe
  -Generowanie leadów sprzedażowych
  -Inicjowanie kontaktów
  -Prezentacja oferty
  -Negocjacje
  -Realizacja i obsługa posprzedażowa
  - Dosprzedaż - cross i up-selling
  -Utrzymanie klienta

  Doradztwo personalne  Wybór właściwego pracownika na dane stanowisko jest niezwykle istotny dla działalności firmy. To właśnie od ludzi zależy jej przyszłość, możliwości rozwoju czy reputacja. Dlatego tak ważne jest by podczas procesu rekrutacyjnego, zadaniem wyboru najlepszego kandydata zajęła się osoba, której kompetencje pozwalają na odnalezienie właściwych specjalistów, dotarcie do nich czy ich rzetelną ocenę.
  Oferujemy m.in.:
  -pomoc w rekrutacji (tworzenie testów, ogłoszeń)
  -doradztwo personalne dla osób, które w danym momencie potrzebują pomocy w określeniu najlepszej opcji rozwoju kariery zawodowej - utrzymywanie work-life-balance

  Doradztwo dla firm  Doradztwo dla firm standardowo rozpoczynamy przeglądem i analizą całej organizacji. Efektem przeglądu są rekomendacje do rozwoju firmy jako całości lub jej części, np. call center, działu sprzedaży, produkcji, jakości itp.
  Doradztwo może przyjąć formę od jednodniowych konsultacji połączonych z mentoringiem po rozbudowany, kilkumiesięczny projekt doradczy.

  Koncentruje się na zmianie postaw pracowników na bardziej proaktywną, a organizację na samoświadomą. Właściciele i management firm stają się mniej zaangażowani operacyjnie, dzięki temu mogą się poświęcić strategii rozwoju firmy.

  Doradztwo strategiczne  Doradztwo strategiczne pomaga najbardziej wpływowym organizacjom na świecie osiągnąć doskonałe wyniki, podejmując właściwe decyzje biznesowe. Budując długotrwałe relacje z kadrą zarządzającą, tworzymy skuteczne strategie biznesowe obejmujące szeroki zakres zagadnień.
  Nasze rozwiązania są oparte na gruntownej wiedzy i doświadczeniu sektorowym.

  Obejmują m.in. zdefiniowanie strategii , identyfikację nowych możliwości , projektowanie modeli cenowych, rozwijanie innowacji. Tworzymy i wdrażamy indywidualnie dopasowane strategie, które pozwalają naszym klientom z ufnością patrzeć w przyszłość.

  Doradztwo w pozyskiwaniu klienta  Naszym zadaniem jest ułożenie i zweryfikowanie dla Ciebie procesu dotarcia do zdefiniowanej grupy docelowej, zainteresowania jej Twoim produktem i dostarczenie spotkań handlowych (leadów). Nasz zespół tworzy grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu nowych klientów z różnych branż. Nasze usługi w zakresie wsparcia ekspansji przedsiębiorstw należących do naszych klientów obejmują: -wyszukiwanie atrakcyjnych grup docelowych
  -badanie preferencji i potrzeb
  -umawianie spotkań handlowych
  -koordynowanie działań związanych z podpisaniem umów

  Wyślij wiadomość


  email: info@rafalszrajnert.pl

  +48 790-768-482

   Zwiększanie konsensusu, zaangażowanie, uczenie się i przyszła skuteczność nie są proponowane jako substytuty bardziej zwyczajowych celów doradztwa w zakresie zarządzania, ale jako pożądane rezultaty każdego naprawdę skutecznego procesu doradczego. Zakres, w jakim można je wbudować w metody osiągania bardziej tradycyjnych celów, zależy od zrozumienia i umiejętności, z którymi zarządza się całą relacją doradczą. Na takie cele zwracano większą uwagę w literaturze na temat rozwoju organizacji niż w dziedzinie doradztwa w zarządzaniu. Jednak cele behawioralne można najlepiej osiągnąć, jeśli zostaną zintegrowane z bardziej tradycyjnymi podejściami. Klienci mają prawo oczekiwać, że wszyscy konsultanci wiedzą co dla nich najlepsze.

   Idea, że ​​sukces konsultingowy zależy wyłącznie od wiedzy analitycznej i umiejętności przedstawiania przekonujących raportów, traci na znaczeniu, częściowo dlatego, że obecnie w organizacjach jest więcej osób posiadających wymagane techniki analityczne niż w latach boomu „doradztwa strategicznego”. Coraz częściej najlepsi doradcy definiują swój cel nie tylko jako rekomendowanie rozwiązań, ale także pomoc w instytucjonalizacji bardziej efektywnych procesów zarządzania.

   Tendencja ta jest istotna dla firm konsultingowych, ponieważ wymaga umiejętności procesowych, które wymagają większego nacisku w politykach firm dotyczących marketingu, rekrutacji i rozwoju personelu. Jest to równie istotne dla menedżerów, którzy potrzebują nie tylko fachowej porady, ale także praktycznej pomocy w poprawie przyszłych wyników organizacji.

   Gdy klienci uczą się wyrażać nowe potrzeby, dobrzy konsultanci uczą się, jak im odpowiadać.

   SZKOLENIA BIZNESOWE   Nasze życie nabiera rozpędu, kiedy posiadamy odpowiednią wiedzę. Umiejętności twardych uczysz się na studiach, natomiast umiejętności miękkich nie. Musisz to zrobić na własną rękę, czy to dla siebie czy swoich pracowników. Wybierz najlepszą ofertę szkoleń na rynku. Postaw na szkolenia biznesowe- trener personalny online.

   COACHING   Stwórz siebie: znajdź swoją misję, swoją motywację, swoją osobowość. Kim jesteś? Dlaczego świat miałby się Tobą interesować? Jakiej umiejętności chcesz się nauczyć? Rafał Szrajnert pokaże Ci, jak. Weź odpowiednie szkolenia biznesowe i osobiste.

   DORADZTWO   Jeśli jest coś, co Rafał wie, jak to zrobić - to jak pracować z najlepszymi technikami. Niezależnie od tego, czy występujesz w roli solopreneur (jednoosobowa działalność), w swojej firmie, czy olbrzymiej korporacji musisz znać najlepsze narzędzia do osiągania celów. Pracuj z najlepszym w branży.

   ROZWÓJ BIZNESU   Rafał Szrajnert tworzy imperia. Pracuj z Rafałem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Twój pomysł - biznes - produkt - marzenie - może stać się imperium wartym wiele milionów. Odpowiednia wiedza i szkolenia biznesowe są tym czego szukasz.

   MENTORING   Czasami potrzebujesz kilku rad. Nie wiesz jak sobie z czymś poradzić. W życiu osobistym lub zawodowym. Potrzebujesz kogoś, kto udzieli Ci właściwej porady, kiedy jej potrzebujesz. Rafał wskaże Ci właściwy kierunek.

   GENEROWANIE ZYSKÓW   Najważniejszą częścią Twojej firmy jest sprzedaż - wiesz o tym, wie to również każdy, Rafał Szrajnert też. Różnica polega na tym, że Rafał może coś z tym zrobić. Znajdź ten sekretny składnik receptury swojej firmy, aby zacząć zarabiać nadprogramową gotówkę.

   Dlaczego nas wybrać   W RAFAŁ SZRAJNERT- SZKOLENIA BIZNESOWE, DORADZTWO, KONSULTING, COACHING rozumiemy, że biznes to walka i przetrwają tylko najsilniejsi. Zrobimy wszystko, aby pomóc zmiażdżyć konkurencję w drobny pył. Właśnie dlatego nie chodzi tylko o pusty ruch. Nie ma znaczenia, ile osób odwiedza Twoją stronę, jeśli żadna z nich nie zamieni się w gotówkę w banku. Po prostu wyrzucasz wszystkie ciężko zarobione pieniądze. Poświęcamy czas, aby naprawdę zrozumieć Twoją firmę i Twoich klientów oferując Ci najlepsze rozwiązania dla biznesu i coaching na rynku.

   Sprawdzamy ją pod każdym kątem i gromadzimy informacje od osób z pierwszej linii działalności. Zazwyczaj są to przedstawiciele handlowi lub BOK (biuro obsługi klienta) - aby dokładnie zrozumieć, czego oczekują kupujący. Następnie współpracujemy z Tobą, aby zbudować skuteczną strategię marketingową, która będzie przyciągać klientów do Twojego biznesu. Tworzymy najlepszy model biznesowy. Ale to nie wszystko. Zapewnimy także, że skonfigurujesz system, który zapewnia niezawodny, stały przypływ potencjalnych klientów i sprzedaży w każdym miesiącu, dzięki czemu możesz poświęcić mniej czasu na pracę w firmie i skupienie się na swoich marzeniach. Innymi słowy, mniej zgadywania, mniej niepokoju i więcej czasu na radowanie się życiem i czasem z rodziną. Dzięki temu że skorzystałeś z naszej oferty.