Szybkie pieniądze. Czy da się zarabiać szybko? (prawda czy fałsz)

usp
Jak USP produktu zwiększa wyniki biznesowe (Unique selling Proposition, unikalna cecha oferty, przykłady, definicja)
5 stycznia, 2023
neuromarketing
Czy neuromarketing jest etyczny? Konsument a cykl zakupowy i wpływ na jego decyzje
5 stycznia, 2023

Szybkie pieniądze. Czy da się zarabiać szybko? (prawda czy fałsz)

szybkie pieniądze

Szybkie pieniądze. Czy da się zarabiać szybko? (przykłady, sposoby)

Czy szybkie pieniądze to coś możliwego czy raczej internetowa ściema?

Czytaj do końca i poznaj odpowiedź.

MEGA SKUTECZNY KURS, dzięki któremu nauczysz się pisać reklamy i zwiększysz zyski.

Kliknij w obrazek poniżej:

Jak napisać reklamę

Od razu na wstępie powiem, że sam jestem przeciwny metodom szybkiego bogacenia się za pomocą różnych programów, czy inwestycji w ryzykowne aktywa. Dlatego nie będę tego poruszał. Jeśli potrzebujesz emocji to wrzuć wszystkie swoje oszczędności w krypto czy forex, zapnij pampersa i żyj nadzieją, że się uda.

Niestety statystycznie będziesz tylko dawcą kapitału. Jestem zwolennikiem prowadzenia biznesu w sposób organiczny, bo jak coś nie rośnie organicznie tylko bardzo szybko to jest to kolejny HYPE i wkrótce już go nie będzie.

Więc szybkie pieniądze…

Zaufali mi najlepsi:

moi klienci i partnerzy

Mimo wszystko zakładam, że potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, skoro to czytasz.

Mówię tutaj o małych przypływach kapitału, a nie o milionach złotych. Pomówimy o szybkich pieniądzach wystarczających, by zaspokoić twoje miesięczne zobowiązania lub sprawić, by wierzyciele przestali do ciebie dzwonić.

Żadna z metod o których Ci powiem szybkiego zdobycia pieniędzy nie rozbije przysłowiowego banku. Niektóre są łatwiejsze niż inne, ale prawie wszystkie wymagają bardzo niewielkiego lub zerowego kapitału. Mają na celu przeprowadzić cię przez trudne czasy.

Niektóre z tych strategii zarabiania dodatkowych pieniędzy będą wymagały przebywania w określonych lokalizacjach, podczas gdy inne są niezależne od lokalizacji, ale wszystko sprowadza się do zaradności.

Wszyscy kiedyś byliśmy w trudnej sytuacji w tym czy innym momencie naszego życia, ale dla osoby, która jest zaangażowana, wszystko jest możliwe. Wiele ma związek z nastawieniem.

To co teraz powiem jest bardzo ważne więc uważaj. Kiedy brakuje ci pieniędzy, pojawia się myślenie o niedostatku.Po angielsku mówi się na to scarcity i pisało tym kiedyś wybitny psycholog Cialdini.

Nastawienie na niedostatek jest negatywne i żyjesz z przeświadczeniem, że ​​nigdy nie ma dość tego, co jest do zdobycia, zarobienia czy zrobienia. Kiedy zauważysz, że myślisz w ten sposób, zrób wszystko… Wszystko co w Twojej mocy, aby wprowadzić się w bogaty sposób myślenia.

Nasze myśli są niesamowicie potężne. Codziennie mamy pomiędzy 60 000 a 70 000 myśli. Przebadali to badacze z USC, czyli University od Southern California, po polsku po prostu z uniwersytetu w południowej Kalifornii.

szybkie pieniądze

Wiele z tych myśli mamy głęboko zakorzenionych w naszej podświadomości, z których wiele się powtarza. A jeśli myśli się powtarzają to tworzą nawyk. Nawyk już określa nas, kim jesteśmy. Musimy być tak jakby księgowymi naszych myśli. Czyli musisz zacząć zwracać uwagę o czym myślisz w trakcie dnia, w którą stronę idziesz. Kiedy zaczniesz myśleć negatywnie, musisz się z tego wyrwać.

Kiedy chcesz szybko zarobić pieniądze, często jesteś w trudnej sytuacji finansowej, nawet może jesteś zdesperowany, by związać koniec z końcem, ale wszystko, co mamy i wszystko, czym się stajemy, częściowo rodzi się z naszych myśli.

Myśl, a staniesz się tym o czym myślisz. Pielęgnuj właściwe myśli, jeśli chcesz żyć w obfitości.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Koniec reklamy.

Na czym polega psychologia zarabiania pieniędzy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko zarobić trochę gotówki, czy mówimy tylko o zarabianiu pieniędzy w odniesieniu do Twojego życia long term, istnieje ważna zasada rodem z psychologii, o której należy wspomnieć przed przystąpieniem do sporządzania strategii na szybkie pieniądze.

Jeśli przestudiujesz model Freuda, odkryjesz Aparat psychiczny.

Aparat psychiczny według Freuda składa się albo z trzech systemów: Nieświadomości, Przedświadomości, Świadomości, albo inaczej z trzech instancji: id (To), ego (Ja) i superego (Nad-Ja).

jak zarabiać szybkie pieniądze

To trzyczęściowa konstrukcja w twoim umyśle, która kontroluje całe twoje zachowanie.

Id żyje głęboko w podświadomości od urodzenia. To źródło naszych nagłych i najbardziej instynktownych pragnień. Kiedy zauważysz, że robisz to, o czym wiesz, że nie powinieneś, to za to odpowiedzialne jest właśnie Twoje id.

Super-ego powstaje w późniejszym życiu, aby zrównoważyć id. Formuje się i odrywa od id poprzez nasze wychowanie, zasady wpojone przez rodziców oraz nasze poczucie wspólnoty i przekonań. Ludzie, którzy są ostrożni w stosunku do swoich pieniędzy, mogą podziękować swojemu super-ego. Ego z kolei jest motorem podejmowania decyzji. Decyduje między złem, czyli (id) a dobrem, czyli (super-ego). I mogę porównać to trochę do kreskówek, kw których na jednym ramieniu mamy diabła a na drugim anioła.

Jak zarobić pieniądze w godzinę

Mamy głosy w naszym umyśle i od ego zależy, który z nich wybierzemy. Jego celem jest w jakiś sposób zaspokojenie id, jednocześnie dbając o super-ego. Schematy szybkiego wzbogacenia się i modne diety odchudzające są naturalnie popularne, ponieważ zaspokajają id, jednocześnie dbając o super-ego. Praca ego jest zakończona, gdy widzi coś takiego. Atrakcyjność „szybkiego” zarabiania, odchudzania i temu podobnych wynika z wrodzonego pragnienia natychmiastowej gratyfikacji, więc uważaj na to, co wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe ( bo często tak jest)/ W szczególności gdy chcesz szybko zarobić pieniądze.

Bądź ostrożny.

Kolejna kwestia:

Jakie są najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy od razu?

Jeśli wpiszesz w internecie hasło „szybkie pieniądze”, czy jak zarabiać szybko, albo metody zarabiania to otrzymasz miliony wyników z których większość będzie nic nie warta.

Zastosuję tu pewną grę słowną, bo nie będzie o szybkim zarabianiu, ale o zarabianiu od razu. Podobne brzmienie ale znaczy coś zupełnie innego, bo podam Ci sposoby na sposoby, z których możesz skorzystać od razu i otrzymasz szybko pieniądze. Następnie zalecam odłożyć je w realny biznes, no ale rozumiem że możesz być w trudnej sytuacji i wydasz je na bezpośrednią konsumpcję. Jednak podkreślam, to co możesz to odkładaj, nie wydawaj na pierdoły, bo przydadzą Ci się do biznesu w przyszłości. Znasz to powiedzenie, że łatwiej jest zarabiać pieniądze jak ma się pieniądze.

Czyli jak możesz zacząć zarabiać szybko od razu praktycznie z miejsca:

 • kierowca uber
 • sprzedaż starych rzeczy lub takich których nie używasz, np na amazon, ebay, allegro, vinted
 • po godzinach dostarczasz jedzenie w restauracji
 • pośrednik jeśli znasz jakaś branżę to możesz działać na zasadzie procentu od pośrednictwa. Czyli dogadujesz ze sobą 2 strony umowy
 • jeśli masz chociaż podstawowe umiejętności graficzne to sporo firm szuka kogoś do publikowania postów na fanpageach, możesz też sprzedawać swoje prace na wielu serwisach jak envato itp
 • możesz wykonywać drobne prace online na fiverze, tylko musisz znać angielski, w polsce jest też kilka serwisów tego typu np useme czy freelanceria ale nigdy nie korzystałem i nie wiem ilu tam jest rzeczywiście klientów
 • internet się rozrasta a głownie ecommerce. możesz wykonywać proste prace copywriterskie, np opisy produktów
 • dalej, klasyki, czyli opieka nad dziećmi tzw. babysitting, czy drobne prace na osiedlu jak koszenie trawników
 • jeśli masz zacięcie do jakiegoś sportu to możesz być trenerem personalnym w tej dziedzinie. W polsce nie ma obostrzeń prawnych, i nie potrzebujesz jakiś specjalnych certyfikatów. Np trenerzy na siłowni, mogą ale nie muszą, certyfikat to pewien dodatek, ważne żebyś zapewniał rezultaty
 • korepetycje
 • jeśli znasz jeszcze jakieś ciekawe sposoby na szybkie zarabianie od razu bez nakładu to pomóż innym i dodaj swoje sugestie w komentarzu

Najczęściej zadawane pytania

Jak szybko zarobić 1000 zł

Coraz więcej osób (zarówno tych młodych, jak i starszych) szuka sposobów, by zarobić dodatkowe pieniądze. Prawdziwe pytanie to jak stworzyć biznes który da się skalować i jest w pełni legalny. O tym przeczytasz w innych artykułach na tym blogu!

Szybkie nielegalne pieniądze

Szybkie nielegalne pieniądze, jak czytamy na forsalu: „Narkotyki, fałszywe pieniądze albo podrobiony polski paszport za 500 euro. Oto tajemnice tzw. deep web, czyli głębokiego internetu. Wystarczy specjalny program, by surfować po zakazanych stronach.”

Poniżej zdjęcie czego szukają userzy:

szybkie pieniaze legalne nielegalne jak zarabiać

Jak zarobić duże pieniądze w krótkim czasie

Nie ma łatwych, powszechnie dostępnych sposobów zarabiania dużych pieniędzy. Nawet jeżeli taki pomysł gdzieś się pojawi, to zaraz inni go kopiują i rośnie konkurencja. Dlatego mówię po raz kolejny, budujemy skalowalny prawdziwy biznes.

Jak zarobić 50 zł w jeden dzień

Do tego wystarczą proste programy partnerskie, dzięki nim będziesz w stanie zarobić 50 zł w jeden dzień. Oto ranking najlepszych programów partnerskich.

Jak zarobić pieniądze szybko

Tak jak mówiłem, nie ma prostych, łatwo dostępnych sposobów na zarabianie dużych pieniędzy. Nawet jeżeli taki pomysł gdzieś się pojawi, to zaraz inni go kopiują i rośnie konkurencja.

Jak zarobić 100 zł dziennie przez internet

Podobnie jak w przypadku na szybkie pieniądze do 50 zł na dzień, tutaj wystarczą proste programy partnerskie, dzięki nim będziesz w stanie zarobić 100 zł w jeden dzień. Oto najlepsze programy partnerskie.

Jak zarobić pieniądze w godzinę

Wybierasz z listy którą opublikowałem wcześniej w tym artykule pracę za którą dostajesz praktycznie od razu pieniądze. Nie są to środki odroczone na przyszłość.

Jak zarobić pieniądze przez internet za darmo

Za darmo, rozumiem tutaj bez wkładu własnego. Tutaj masz najlepsze sposoby na zarabianie online.

PS

Znasz inne metody na szybkie pieniądze? Podziel się nimi w komentarzach!

Szybki sposób jak zarobić pieniądze

Myślę że już wiesz co jest realne a co nie i jak filtrować informacje w internecie. Pamiętaj aby sprawdzić rzetelność danych i działaj!

doradztwo konsulting szkolenie sprzedaży biznes firma szkolenia online
Sprawdź moją ofertę:
Szybkie pieniądze. Czy da się zarabiać szybko? (prawda czy fałsz) 1

Co myślisz o moim nowym wpisie na blogu?

A może masz pytanie dotyczące strategii lub techniki jak działać najlepiej?

Tak czy inaczej, chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia.

Więc śmiało, teraz udostępnij ten wpis na swoich social mediach i zobacz co inni mają do powiedzenia.

Jak szybko zarobić pieniądze?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od Twoich umiejętności, zasobów i okoliczności. Możesz spróbować zarabiać poprzez freelancing, pracę w domu, inwestowanie w akcje lub inne instrumenty finansowe, tworzenie własnego biznesu lub pracę na etacie.

Czy można zarobić szybkie pieniądze?

Tak, istnieje wiele sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy. Można spróbować zarabiać w internecie, poprzez inwestowanie w akcje lub kryptowaluty, a także poprzez wykonywanie dodatkowych prac. Jednak należy pamiętać, że szybkie zarobki wiążą się zawsze z ryzykiem.

Dr/PhD Rafał Szrajnert
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)