terapia behawioralna kurs
Terapia behawioralna kurs
11 czerwca, 2021
Szkolenie zarządzanie czasem
Szkolenie zarządzanie czasem
11 czerwca, 2021

Szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Szkolenia interpersonalne online

  Zgłoś się do nas i zacznij już dziś!


  02

  Kurs interpersonalny

  Tematyka rozwijania umiejętności interpersonalnych to przede wszystkim zwiększanie umiejętności porozumiewania się z innymi ludźmi oraz prawidłowymi kontaktami międzyludzkimi zarówno w organizacji jak i życiu prywatnym.


  03

  Szkolenia interpersonalne

  To podstawa w obecnych czasach.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy: Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SemRush, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SiteLiner, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenia interpersonalne to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   

  Popraw swoje umiejętności komunikacyjne w pracy i naucz się kierować pozytywną współpracą w nowoczesnym miejscu pracy.  Niezależnie od tego, czy komunikujemy się zza ekranu, czy twarzą w twarz, silne umiejętności interpersonalne pozwalają nam skutecznie dzielić się pomysłami, punktami widzenia, wiedzą i informacjami.

  Na naszych szkoleniach interpersonalnych poznasz najlepsze strategie komunikacji dla efektywnej współpracy w miejscu pracy i zastanowisz się nad swoim osobistym stylem komunikacji.

  Dowiesz się, jak ważne jest dopasowanie stylu komunikacji do celów pracy i projektu oraz dowiesz się, jak zarządzać i kontrolować trudne rozmowy.

  Więc co musisz wiedzieć o temacie jakim są szkolenia interpersonalne  Oto wypowiedziedź jednej z uczestniczek naszego szkolenia które było przeprowadzone pod hasłem "Warsztaty Wnterpesonalne Warszawa":

  "Ilekroć spotykałam charyzmatycznych ludzi, automatycznie zakładałam, że po prostu mają szczęście urodzić się z doskonałą genetyką – podczas gdy ja byłam nieszczęśliwą dziewczyną urodzoną, by być niezręcznym introwertykiem na całe życie.
  Ale potem dowiedziałam się, że umiejętności interpersonalne są w rzeczywistości czymś, czego można się nauczyć i doskonalić – i to nawet online, ze wszystkich miejsc!
  Więc zamiast chować się w cieniu, żałując, że moi rodzice nie przekazali mi lepszych cech, poprosiłam swoją szefową aby przeprowadzono u nas szkolenie interpersonalne, które mogło przyczynić się do naszego rozwoju osobistego i zawodowego. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dziękuję!"


  Zobacz też nasze szkolenia z umiejętności miękkich

  Szkolenie interpersonalne możemy przeprowadzić online. Pod inną nazwą znnae również jako kursy rozwoju osobistego online, kurs relacji międzyludzkich, szkolenia z rozwoju osobistego, czy trening interpersonalny online. Sporo osób trafia do nas z hasła "Bezpłatne szkolenia Rozwój osobisty" lecz niestety nie prowadzimy darmowych zajęć.

  Nasza oferta na cykl szkoleniowy to asertywność, kompetencja i szeroko rozumiane szkolenia biznesowe. Wiemy jak realizować cele z zakresu wiedzy i umiejętności. Każda branża może tu skorzystać. Umiejętności osobiste sprawiają że rozmówca jest pod wrażeniem Twoich kompetencji zawodowych. Więc... Szkolenia i kursy jakie Ci dajemy rozwijają kompetencje miękkie, nie tylko w celu motywowania pracowników, ale także są niezbędne do sprawnego zarządzania zespołem.

  Zamów wycenę do swojej firmy już Teraz!
   
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej