Terapia behawioralna kurs

szkolenie Linkedin
Szkolenie Linkedin
11 czerwca, 2021
Szkolenia interpersonalne
Szkolenia interpersonalne
11 czerwca, 2021

Terapia behawioralna kurs

terapia behawioralna kurs
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Terapia behawioralna kurs

  Ten rodzaj terapii oparty jest na zasadzie behawioryzmu, czyli wpływu otoczenia, bodźców i doświadczeń na postępowanie, zachowanie i myślenie człowieka. Założeniem terapii behawioralnej jest przekonanie, według którego zaburzenia funkcjonowania wynikają z wyuczonych reakcji na bodźce.


  02

  Terapia behawioralna szkolenie

  Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) to jedna z najbardziej skutecznych i najlepiej zbadanych w historii psychiatrii. Została opracowana przez amerykańskiego psychiatrę Aarona Becka w XX wieku.


  03

  Terapia behawioralna kurs online

  Terapia behawioralna stosowana jest w przypadku zaburzeń lękowych i depresji. Terapia behawioralna zalecana jest w przypadku różnego rodzaju fobii.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy: Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SemRush, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SiteLiner, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że terapia behawioralna kurs to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   
  Kurs Terapia poznawczo-behawioralna jest zwięzłym kompendium wiedzy na temat tej stale rozwijającej się, i zyskującej coraz więcej zwolenników metody. Z pewnością wiele ciekawych informacji odnajdą w nim osoby, które interesują się ludzka psychiką i psychologią. Każdy psycholog ma swoje podejście do technik i metod jakie używa. Niektórzy stosują TPB do leczenia dzieci z autyzmem i uważają że wpływ terapeutyczny jest wspaniały. A Ty jak myślisz? Czy stosowana analiza zachowania w teorii i praktyce robi na Tobie takie samo wrażenie?

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej