Dialog motywujący szkolenie

Zarządzanie zespołem szkolenie
Zarządzanie zespołem szkolenie
11 czerwca, 2021
szkolenie Linkedin
Szkolenie Linkedin
11 czerwca, 2021

Dialog motywujący szkolenie

dialog motywujący szkolenie
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Dialog motywujący szkolenie

  Proponujemy rozwijanie umiejętności w Dialogu Motywującym wszystkim, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje zawodowe i oferować większą skuteczność podejmowanych działań. Ta nowoczesna metoda cieszy się rosnącym zainteresowaniem specjalistów z różnych dziedzin, zapewniając im skuteczne narzędzie do pracy z klientami, uczniami czy pacjentami.


  02

  Dialog motywujący szkolenie online

  Po zakończeniu szkolenia realizujemy superwizję, monitorując i wspierając uczestników szkolenia w praktycznym stosowaniu Dialogu Motywującego.


  03

  Dialog motywujący

  Na podstawie wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy formułę szkoleń , pozwalająca na zapoznanie się i wdrożenie Dialogu Motywującego w zawodową codzienność.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy: Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SemRush, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SiteLiner, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że dialog motywujący szkolenie to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   

  Jak wygląda dialog motywujący w praktyce?

  Cykl szkoleniowy ma charakter warsztatu, z aktywnym udziałem uczestników. Sporo osób używa naszych szkoleń do różnych celów w tym pomaganiu w wychodzeniu z uzależnień, w celu rozwiązywania problemów czy jako dodatek do terapii motywującej. Cele jakie ma terapeuta motywujący to najczęściej:

  Poznanie kluczowych założeń, koncepcji, teorii psychologicznych stanowiących podstawy DM.
  Przekazanie narzędzi, zasad, procesów i nastawienia mentalnego.
  Budujemy wspólnie samoświadomość.
  Nabywasz umiejętności prowadzenia rozmowy w Duchu i zgodnie z zasadami DM.

  Już dzisiaj możesz skorzystać z pomocy naszych trenerów dialogu motywującego. Oto cytat z wiki: "Motywacja (z łac. motivus „ruchomy” od motus „ruch”) – stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą zespół procesów psychicznych i fizjologicznych, określający podłoże zachowań i ich zmian. Wewnętrzny stan człowieka, mający wymiar atrybutowy. Motywacja wynika z interakcji zarówno świadomych, jak i nieświadomych czynników. Opanowanie motywacji pozwalającej na trwałe i przemyślane działanie ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wysokiego poziomu umiejętności"

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
  Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

  Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

  Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
  Pobierz: Darmowy Raport