Szkolenie Linkedin

dialog motywujący szkolenie
Dialog motywujący szkolenie
11 czerwca, 2021
terapia behawioralna kurs
Terapia behawioralna kurs
11 czerwca, 2021

Szkolenie Linkedin

szkolenie Linkedin
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Szkolenie Linkedin

  Jesteś na etapie poszukiwania pracy? Zależy Ci na wypromowaniu swojego nazwiska i zbudowaniu marki osobistej? Czy może chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe i dotrzeć do decyzyjnych osób w dużych firmach? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym kursem.


  02

  Kurs LinkedIn od podstaw

  Linkedin marketing, to szkolenie online, podczas którego poznasz zasady prowadzenia działań marketingowych na Linkedin. Serwis Linkedin daje możliwość promowania zarówno firmy, jak i marki osobistej.


  03

  LinkedIn szkolenie online

  Dla osób, które chcą zbudować swoją osobistę markę na LinkedIn i zoptymalizować ją pod kątem znalezienia pracy.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy: Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SemRush, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SiteLiner, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenie Linkedin to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   

  Kursy LinkedIn, Sales Navigator szkolenie  Dlaczego warto uczyć się marketingu LinkedIn i generowania leadów?

  Możesz oferować niesamowity produkt lub usługę… ale najtrudniejsze jest zwykle wstawienie stopy do drzwi, aby umówić się na pierwsze spotkanie z wymarzonymi klientami.

  Większość ludzi bezcelowo próbuje znaleźć nowych klientów dzwoniąc na zimno lub uczestnicząc w wydarzeniach networkingowych, co, jak wszyscy wiemy, może prowadzić do niespójnych wyników i, szczerze mówiąc, może być ogromną stratą czasu. Musi być lepszy sposób, prawda?

  Na szczęście istnieje SPRAWDZONA metoda, z której najlepsi sprzedawcy, rekruterzy i przedsiębiorcy od lat umawiają się na spotkania z wymarzonymi klientami, i to po prostu poprzez wykorzystanie LinkedIn.

  Teraz korzystanie z LinkedIn do generowania leadów jest, łatwe i zdecydowanie, jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dla osoby lub firmy na rozwijanie relacji biznesowej z inną firmą.

  LinkedIn jest tak wszechobecny w naszym codziennym życiu i nadal będzie w przeważającej mierze dominującą siecią społecznościową, w której można prowadzić interesy w miarę upływu czasu.

  Każdego dnia miliony użytkowników na całym świecie sprawdzają swój LinkedIn i to dopiero początek. Dla osoby która pracuje jako sprzedawca, rekruter lub przedsiębiorca jest to potężna koncepcja.

  Niestety…

  WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE WYKORZYSTUJE W PEŁNI LINKEDIN

  Większość ludzi, niezależnie od tego, czy są sprzedawcami, rekruterami, freelancerami, konsultantami czy przedsiębiorcami, spędza wiele godzin na pisaniu i wysyłaniu kiepsko napisanych wiadomości na LinkedIn, które otrzymują ZERO ODPOWIEDZI… i ostatecznie przestają myśleć, mówią że LinkedIn nie działa.

  Lub mogą nawet spędzać godziny, próbując generować leady na LinkedIn za pomocą marketingu… ale bez planu, nie udaje się uchwycić ani jednego leada.

  Oto dobra wiadomość: ta porażka jest SZANSĄ dla CIEBIE.

  Dopóki będziesz korzystać z naszej SPRAWDZONEJ MASZYNY LINKEDIN MARKETING i LEAD GENERATION (którą krok po kroku pokażę Ci jak zrobić), będziesz mógł generować leady i spotykać się z każdym.

  Szkolenie Marketing LinkedIn  Oto niektóre z wielu rzeczy, które omówię w tym kursie, który uczy, jak wykorzystać LinkedIn Lead Generation i Marketing (oraz organizować spotkania z wymarzonymi klientami):

  Pokażemy Ci, jak stworzyć maszynę do generowania leadów LinkedIn do tworzenia nowych potencjalnych klientów, aby rozwijać swoją firmę za pomocą BEZPŁATNEGO konta LinkedIn

  Jak zoptymalizować swój profil na LinkedIn, aby uzyskać 10x większą widoczność i generować leady

  Jak wysyłać zimne wiadomości w LinkedIn i umawiać się na spotkanie z KAŻDYM z małych, średnich firm i firm z GPW

  Dostęp do NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH skryptów i szablonów LinkedIn Cold Outreach, których możesz użyć w niemal każdej sytuacji

  NAJBARDZIEJ EFEKTYWNE strategie marketingowe na LinkedIn, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i przekształcić ich w ciepłe leady

  Jak tworzyć angażujące treści LinkedIn za pomocą tekstu, zdjęć, filmów, plików do pobrania i nie tylko

  Najlepsze strategie sprzedaży społecznościowej na LinkedIn, które łączą poszukiwania wychodzące z marketingiem treści LinkedIn w celu generowania większej liczby potencjalnych klientów

  Jak utworzyć grupę LinkedIn i stronę firmową LinkedIn, aby zwiększyć wiarygodność swojego profilu

  Jak przyciągnąć ruch do swojej witryny za pomocą filmów LinkedIn i postów na blogu LinkedIn

  Jak generować leady za pomocą LinkedIn Ads

  Dlaczego identyfikacja głównych punktów BÓLU klientów ma kluczowe znaczenie i jak rozwiązać ich BÓL?

  Kiedy i jak śledzić ludzi, którzy „grają trudnych do zdobycia”

  Jak konwertować rozmowy LinkedIn w PRAWDZIWE spotkania przez telefon lub osobiście

  Ten kurs nauczy Cię WSZYSTKIEGO, co musisz wiedzieć, aby generować leady na LinkedIn za pomocą strategii marketingowych oraz zobaczysz jak spotkać się z KAŻDYM, niezależnie od tego, czy znasz ich już LinkedIn, czy dopiero zaczynasz.

  Osobiście testowałem wszystkie te kuloodporne strategie z małymi, średnimi firmami i firmami z listy GPW we wszystkich branżach, takich jak handel detaliczny, nieruchomości, opieka zdrowotna itp.

  Obiecuję, że te strategie LinkedIn BĘDĄ DLA CIEBIE DZIAŁAĆ, niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, rekruterem, konsultantem, freelancerem, przedsiębiorcą,itp.

  Szkolenie z Linkedin, czyli reklama na linkedin to content, branding i sprawdzone działania b2b. Polepszysz postrzeganie marki firmy i zobaczysz jak wykorzystywać linkedin na skuteczne działania w mediach. Ludzie często mylą social media i social selling. Ale nasz program szkoleniowy, dostosowany do grupy docelowej i Twojej firmy pozwala budować markę i sprzedaż JEDNOCZEŚNIE. Media społecznościowe to potężne narzędzie do budowania marki osobistej. Pamiętaj o tym. Trener, który prowadzi szkolenia optymalizuje działania w mediach społecznościowych dla maksymalnego wyniku. Zaczynamy?

  Ten kurs mistrzowski LinkedIn Marketing i Lead Generation ma na celu przeprowadzenie każdego przez kolejne etapy, aby spotkać się z wymarzonymi klientami i rozwinąć firmę. Wszystko jest wam dane. Będziesz mieć wszystkie potrzebne narzędzia.

  Jeśli przejdziesz ten program, podejmiesz działania i nie będziesz generować więcej leadów, otrzymasz natychmiastowy pełny zwrot pieniędzy. Brak pytań.

  Więc jeśli jesteś gotowy, aby TURBODOŁADOWAĆ swój biznes i spotkać się z KAŻDYM za pomocą LinkedIn, do zobaczenia w środku!
   

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej