Szkolenia dla firm

Trener mentalny
Trener mentalny
11 czerwca, 2021
szkolenie marketing
Szkolenie marketing (szkolenia z marketingu)
11 czerwca, 2021

Szkolenia dla firm

szkolenia dla firm
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Szkolenie dla firmy

  Interesująca tematyka szkolenia, ciekawe doświadczenie i sylwetka osoby prowadzącej, odpowiedni termin i harmonogram zajęć, wartość inwestycji na rozsądnym poziomie – to prawie wszystkie kryteria, które decydują o zakupie i udziale w szkoleniach biznesowych i szkoleniach dla firm.


  02

  Szkolenia dla firm dofinansowane z ue - EFS

  Szkolenia EFS są atrakcyjną i korzystną możliwością rozwijania umiejętności osób prowadzących działalność gospodarczą, właściciel firm i ich pracowników. Projektem objęte są również osoby samozatrudnione. Pozwalają zwiększyć kompetencje kadry, nabyć nowe kwalifikacje, podnieść efektywność i wydajność pracy całego zespołu. Projekt szkoleń dofinansowanych realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).


  03

  Szkolenia dla firm kurs online

  Większość umiejętności można wprawdzie wytrenować, ale wymaga to również dużej cierpliwości, uwagi i nauki.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy: Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenia dla firm to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   

  Szkolenie dla firm  Szkolenia korporacyjne, znane również jako Edukacja Korporacyjna lub ostatnio Nauka w Miejscu Pracy, to system działań mających na celu edukację pracowników. Chociaż pomaga pracodawcom, jest również korzystne dla zatrudnionych, ponieważ pomaga im zdobywać i doskonalić wiedzę i umiejętności, aby rozwijać się zawodowo i osobiście.

  Odpowiedzialność za szkolenie pracowników jest zwykle przejmowana przez zespoły ds. Rozwoju lub Talentów w większych korporacjach oraz Dział Zasobów Ludzkich w mniejszych firmach. Są zobowiązani do określenia tematów i potrzeb programów szkoleniowych i udostępnienia ich pracownikom. Są odpowiedzialni za budowanie strategii i mapowanie doświadczeń i podróży pracowników.

  Istnieje wspólne piętno wokół korporacyjnych programów szkoleniowych, w których pracownicy często mają trudności z dostrzeżeniem w nich wartości, ponieważ mają one na celu podkreślenie luk lub są bardzo konkretne i dotyczą tylko obecnych stanowisk. W związku z tym rola jaką zapewniają szkolenia dla firm obecnie ewoluuje, aby umożliwić ciągłe uczenie się.

  Firma szkoleniowa  Prawdopodobnie najczęstszym celem programów szkoleniowych jest pomoc pracownikom w ich obecnych rolach i przygotowanie do przyszłych. Tematy wahają się od bardzo konkretnych stanowisk pracy po umiejętności miękkie, takie jak przywództwo.

  Na rozwój kariery można spojrzeć z dwóch perspektyw: pracownika i pracodawcy. Głównym celem firmy jest zwiększenie produktywności pracowników w celu osiągnięcia celów biznesowych, co zazwyczaj odbywa się poprzez zapewnienie „idealnego małżeństwa między pracą a osobą”. Z drugiej strony dla pracownika bardzo ważna jest zarówno kariera, jak i rozwój osobisty. Podczas gdy „rozwój kariery” pomaga im osiągać cele, awansować, a nawet uzyskać wyższe wynagrodzenie, „rozwój osobisty” daje im satysfakcję z pracy i sprawia, że poza pracą czują się doceniani jako jednostki.

  Istotną różnicą między karierą a rozwojem osobistym jest fakt, że nie wszystkie firmy są skłonne inwestować w rozwój osobisty swoich pracowników tak bardzo, jak w karierę. Rozwój osobisty może obejmować kursy szkoleniowe, które nie mają bezpośredniego związku z wykonywaną pracą, na przykład inwestowanie w zdrowie i dobre samopoczucie lub osobiste zainteresowania, takie jak gotowanie. Istnieją dowody sugerujące, że inwestowanie w „osobę” często przyciąga i zatrzymuje pracowników oraz prowadzi do lepszych wyników biznesowych.

  Szybki podział na to, co umożliwiają programy kariery i rozwoju osobistego które oferuje szkolenie dla firm:

  Zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju zawodowego zgodnych z celami i strategiami firmy

  Podnosić umiejętności lub utrzymywać wiedzę na temat bieżących zadań związanych z pracą

  Rozwijasz osobiste umiejętności i zdolności w zakresie tematów dotyczących umiejętności miękkich, aby zaplanować rozwój osobisty

  Wzmocnisz lub uzyskasz wykształcenie i umiejętności do wykonywania obowiązków niezwiązanych z bieżącą pracą, aby osiągnąć samodzielnie ustalone cele i cele zawodowe

  Lepsi członkowie społeczności i szczęśliwsze jednostki

  Profesjonalny ekspert stworzy dla Ciebie dedykowane kursy dla firm. Negocjacje i sprawy hr nie będą już zmartwieniem. Oferta szkoleniowa na nasze usługi jest przejrzysta i prosta. Czas i program są dedykowane dla firm, pracowników firm i indywidualnych potrzeb. Więc podsumowując. Kursy i szkolenia prowadzone są jako spotkania zamknięte, lub on-line. Bardzo dobrą renomą szczycą się nasze profesjonalne szkolenia sprzedażowe, ale mamy jeszcze inne tematy w swojej ofercie. Zaczynamy?

  Gotowy/gotowa żeby zainwestować w szkolenia dla firm które szybko się zwracają?

   
  Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

  Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
  Zapisz się na newsletter.

  Zapisz się i otrzymuj ciekawe informacje!

  Udostępnij!