Szkolenia dla firm – przykłady, oferta, cennik

Trener mentalny
Trener mentalny (trening, a coaching)
28 stycznia, 2023
obsługa klienta szkolenie
Profesjonalna obsługa klienta szkolenie – Szkolenia obsługa klienta
28 stycznia, 2023

Szkolenia dla firm – przykłady, oferta, cennik

szkolenia dla firm
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Szkolenie dla firmy

  Interesująca tematyka szkolenia, ciekawe doświadczenie i sylwetka osoby prowadzącej, odpowiedni termin i harmonogram zajęć, wartość inwestycji na rozsądnym poziomie – to prawie wszystkie kryteria, które decydują o zakupie i udziale w szkoleniach biznesowych i szkoleniach dla firm.


  02

  Szkolenia dla firm dofinansowane z ue - EFS

  Szkolenia EFS są atrakcyjną i korzystną możliwością rozwijania umiejętności osób prowadzących działalność gospodarczą, właściciel firm i ich pracowników. Projektem objęte są również osoby samozatrudnione. Pozwalają zwiększyć kompetencje kadry, nabyć nowe kwalifikacje, podnieść efektywność i wydajność pracy całego zespołu. Projekt szkoleń dofinansowanych realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).


  03

  Szkolenia dla firm kurs online

  Większość umiejętności można wprawdzie wytrenować, ale wymaga to również dużej cierpliwości, uwagi i nauki.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy: Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SemRush, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SiteLiner, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenia dla firm to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   

  Szkolenie dla firm  Szkolenia korporacyjne, znane również jako Edukacja Korporacyjna lub ostatnio Nauka w Miejscu Pracy, to system działań mających na celu edukację pracowników. Chociaż pomaga pracodawcom, jest również korzystne dla zatrudnionych, ponieważ pomaga im zdobywać i doskonalić wiedzę i umiejętności, aby rozwijać się zawodowo i osobiście.

  Odpowiedzialność za szkolenie pracowników jest zwykle przejmowana przez zespoły ds. Rozwoju lub Talentów w większych korporacjach oraz Dział Zasobów Ludzkich w mniejszych firmach. Są zobowiązani do określenia tematów i potrzeb programów szkoleniowych i udostępnienia ich pracownikom. Są odpowiedzialni za budowanie strategii i mapowanie doświadczeń i podróży pracowników.

  Istnieje wspólne piętno wokół korporacyjnych programów szkoleniowych, w których pracownicy często mają trudności z dostrzeżeniem w nich wartości, ponieważ mają one na celu podkreślenie luk lub są bardzo konkretne i dotyczą tylko obecnych stanowisk. W związku z tym rola jaką zapewniają szkolenia dla firm obecnie ewoluuje, aby umożliwić ciągłe uczenie się.

  Firma szkoleniowa  Prawdopodobnie najczęstszym celem programów szkoleniowych jest pomoc pracownikom w ich obecnych rolach i przygotowanie do przyszłych. Tematy wahają się od bardzo konkretnych stanowisk pracy po umiejętności miękkie, takie jak przywództwo.

  Na rozwój kariery można spojrzeć z dwóch perspektyw: pracownika i pracodawcy. Głównym celem firmy jest zwiększenie produktywności pracowników w celu osiągnięcia celów biznesowych, co zazwyczaj odbywa się poprzez zapewnienie „idealnego małżeństwa między pracą a osobą”. Z drugiej strony dla pracownika bardzo ważna jest zarówno kariera, jak i rozwój osobisty. Podczas gdy „rozwój kariery” pomaga im osiągać cele, awansować, a nawet uzyskać wyższe wynagrodzenie, „rozwój osobisty” daje im satysfakcję z pracy i sprawia, że poza pracą czują się doceniani jako jednostki.

  Istotną różnicą między karierą a rozwojem osobistym jest fakt, że nie wszystkie firmy są skłonne inwestować w rozwój osobisty swoich pracowników tak bardzo, jak w karierę. Rozwój osobisty może obejmować kursy szkoleniowe, które nie mają bezpośredniego związku z wykonywaną pracą, na przykład inwestowanie w zdrowie i dobre samopoczucie lub osobiste zainteresowania, takie jak gotowanie. Istnieją dowody sugerujące, że inwestowanie w „osobę” często przyciąga i zatrzymuje pracowników oraz prowadzi do lepszych wyników biznesowych.

  Szybki podział na to, co umożliwiają programy kariery i rozwoju osobistego które oferuje szkolenie dla firm:

  Zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju zawodowego zgodnych z celami i strategiami firmy

  Podnosić umiejętności lub utrzymywać wiedzę na temat bieżących zadań związanych z pracą

  Rozwijasz osobiste umiejętności i zdolności w zakresie tematów dotyczących umiejętności miękkich, aby zaplanować rozwój osobisty

  Wzmocnisz lub uzyskasz wykształcenie i umiejętności do wykonywania obowiązków niezwiązanych z bieżącą pracą, aby osiągnąć samodzielnie ustalone cele i cele zawodowe

  Lepsi członkowie społeczności i szczęśliwsze jednostki

  Profesjonalny ekspert stworzy dla Ciebie dedykowane kursy dla firm. Negocjacje i sprawy hr nie będą już zmartwieniem. Oferta szkoleniowa na nasze usługi jest przejrzysta i prosta. Czas i program są dedykowane dla firm, pracowników firm i indywidualnych potrzeb. Więc podsumowując. Kursy i szkolenia prowadzone są jako spotkania zamknięte, lub on-line. Bardzo dobrą renomą szczycą się nasze profesjonalne szkolenia sprzedażowe, ale mamy jeszcze inne tematy w swojej ofercie. Zaczynamy?

  Gotowy/gotowa żeby zainwestować w szkolenia dla firm które szybko się zwracają?

   

  Zaufali mi najlepsi:

  moi klienci i partnerzy
  doradztwo konsulting szkolenie sprzedaży biznes firma szkolenia online
  Sprawdź moją ofertę:
  Szkolenia dla firm - przykłady, oferta, cennik 1

  Co myślisz o moim nowym wpisie na blogu?

  A może masz pytanie dotyczące strategii lub techniki jak działać najlepiej?

  Tak czy inaczej, chciałbym usłyszeć, co masz do powiedzenia.

  Więc śmiało, teraz udostępnij ten wpis na swoich social mediach i zobacz co inni mają do powiedzenia.

  Chcesz znaleźć praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe dla firm?

  Z pewnością znajdą się różne opcje, od tradycyjnych szkoleń stacjonarnych po szkolenia online. Wystarczy porównać oferty różnych dostawców i wybrać ten, który najlepiej odpowiada potrzebom firmy. Przed wyborem konkretnego szkolenia warto określić cele biznesowe, które chce się osiągnąć i rodzaj szkolenia, które najlepiej je realizują. Ważne jest też by zwrócić uwagę na doświadczenie trenerów i ich sposoby przekazywania wiedzy. Istnieje wiele sposobów na inwestowanie w szkolenia biznesowe.

  Jakie są rodzaje szkoleń?

  1. Szkolenia Biznesowe – szkolenia dotyczące umiejętności niezbędnych w pracy w środowisku biznesowym i w prowadzeniu własnego biznesu.
  2. Szkolenia Informatyczne – szkolenia z zakresu tworzenia oprogramowania, programowania, projektowania stron internetowych, analizy i zarządzania danymi.
  3. Szkolenia Sprzedaży – szkolenia służące rozwojowi umiejętności z zakresu prezentacji, marketingu i sprzedaży.
  4. Szkolenia Językowe – szkolenia poświęcone rozwojowi umiejętności językowych i komunikacji, wykorzystywane w celu ułatwienia komunikacji międzykulturowej.
  5. Szkolenia Zarządzania – szkolenia oferujące wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, finansami i oprzyrządowaniem.
  6. Szkolenia Interpersonalne – szkolenia służące udoskonaleniu umiejętności z zakresu współpracy grupowej i udanego porozumiewania się.
  7. Szkolenia z umiejętności miękkich i pracy pod presją/stresem.

  Jakie szkolenia dla pracowników biurowych?

  1. Szkolenie z zakresu obsługi komputera.
  2. Szkolenie z zakresu obsługi programów biurowych.
  3. Szkolenie z zakresu obsługi programów tworzenia i edycji dokumentów i prezentacji.
  4. Szkolenie z zakresu obsługi systemu do notatek i tworzenia wizualnych schematów.
  5. Szkolenie dotyczące przyjmowania i obsługi klientów.
  6. Szkolenie dotyczące tworzenie i edycji dokumentów ściśle związanych z branżą.
  7. Szkolenia z zakresu praktycznego wykorzystania w praktyce wiedzy umieszczonej w umowach i dokumentach.
  8. Szkolenie dotyczące tworzenia i aktualizacji elektronicznych skrzynek odbiorczych.
  9. Szkolenie z zakresu tworzenia i edycji danych w arkuszu kalkulacyjnym.
  10. Szkolenie dotyczące używania sieci do prowadzenia autonomicznych badań.

  Czy za szkolenie należy się dzień wolny?

  To zależy od warunków szkolenia oraz od Twojej umowy o pracę. W niektórych firmach szkolenia są traktowane jako normalny dzień pracy i nie przysługują dni wolne. Natomiast w innych firmach szkolenie może zostać uznane za dzień wolny. Wszystko zależy od rodzaju szkolenia oraz od tego, co jest w Twojej umowie o pracę.

  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)