Allegro ads express. Reklama i kampania (jak się wyświetlać jeśli sprzedajesz + budżet)

Mars incorporated- większy niż myślisz (historia M&M 's nie jest tak słodka jak Ci się wydaje) 1
Mars incorporated- większy niż myślisz (historia M&M 's nie jest tak słodka jak Ci się wydaje)
16 sierpnia, 2021
Porażka
Porażka. Jak sobie z nią radzić (zmienić niepowodzenia w sukces)
17 sierpnia, 2021

Allegro ads express. Reklama i kampania (jak się wyświetlać jeśli sprzedajesz + budżet)

Platforma zakupowa Allegro – z jakich udogodnień warto skorzystać?
Platforma zakupowa Allegro – z jakich udogodnień warto skorzystać?

Reklama allegro ads

Czy słyszałeś już o Ads Express?

Jest to uproszczony i wygodny sposób korzystania z Allegro Ads.

Stworzono go, aby umożliwić łatwe i szybkie tworzenie skutecznych reklam.

Teraz w jednym miejscu możesz uruchomić kampanię i sprawdzisz jej efekty.

REKLAMA

Koniecznie zobacz NAJLEPSZE szkolenie z Facebooka na rynku

szkolenie facebook

Link do kursu: szkolenie Facebook Ads

Jak korzystać z Ads Express?

Wystarczą 4 proste kroki żeby korzystać z allegro ads

  • zaloguj się na swoje konto Allegro,
  • przejdź do sekcji “Moja sprzedaż” i wybierz zakładkę Allegro Ads
  • w Narzędziach do Promocji wybierz kwotę, jaką dziennie chcesz zainwestować
  • i włącz reklamy.

To wszystko!

System Allegro Ads Express automatycznie wybierze najlepsze spośród Twoich ofert. Zielone pole w suwaku budżetu dziennego pokazuje proponowany optymalny zakres kwot dla Twoich ofert.

Warto go uwzględnić zwłaszcza przy starcie działań.

Po uruchomieniu reklamy w zakładce Ads Express wkrótce znajdziesz najważniejsze statystyki: liczbę wyświetleń i kliknięć w reklamy, koszt reklamy i sprzedaż, jaką przyniosła.

Dodatkowo, klikając zieloną ikonę w statystykach możesz wyświetlić dokładną listę produktów, które sprzedałeś dzięki reklamie.

Zobaczysz tu także listę ofert z najlepszymi wynikami z ostatnich 30 dni.

Na dole zakładki znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W każdym momencie, jeśli zechcesz wykorzystać bardziej zaawansowane funkcje reklamowe, możesz przenieść swoje działania do pełnego panelu Allegro Ads.

Ty decydujesz i wybierasz, które narzędzie pomoże Ci sprzedawać więcej!

Ads Express. Jest to uproszczony i wygodny sposób korzystania z Allegro Ads.

A co pisze o tym sam portal?

Ads Express jest to wygodny sposób na dodawanie kampanii Sponsorowanych ofert Allegro bezpośrednio do pulpitu sprzedaży. W każdej chwili włączasz kampanię i sprawdzasz statystyki. Aby Twoje aukcje pojawiały się w najpopularniejszych lokalizacjach Allegro, trzeba tylko 3 kroki. W Ads Express ustawiasz dzienny budżet, który chcesz wydać, aby promować swoje oferty i prowadzić kampanię. Twoje wyceny zostaną wyświetlone w ciągu kilku minut w odpowiedzi na zapytania kupującego. Jedno miejsce, wiele możliwości. Firma chce aby narzędzia, które zapewnia, spełniały jak najwięcej Twoich potrzeb. Dlatego dodali nowe miejsce, w którym możesz wyświetlać Twoje aukcje w Ads Express: Wyszukiwarka Google. Kiedy aktywujesz swoją kampanię, decydujesz, czy chcesz, aby Twoje oferty pojawiały się w Google oprócz Allegro. Po prostu zaznacz to pole podczas dodawania kampanii. Jak to działa w praktyce? Gdy kupujący zaczną robić zakupy w wyszukiwarce Google, zobaczą Twoją ofertę, która odpowiada ich żądaniu. Gdy kupujący kliknie reklamę w Twojej reklamie, udają się do Allegro i może dokonać zakupu. Podobnie jak w przypadku ofert sponsorowanych przez Allegro, reklama w Google Ads jest również naliczana za kliknięcie. Nie ma opłat, aby zobaczyć samą reklamę. Pozwala to kontrolować koszty i stale monitorować kampanię. Pamiętaj, że wszystkie informacje będą dostępne w statystykach. Obecnie dobrze działa reklama graficzna kiedy użytkownik może wyszukiwać produkty wpisując słowa kluczowe. Jeśli dobrze to rozegrasz to zwrot z inwestycji masz gwarantowany. Cykl sprzedażowy może na tym tylko zyskać, ale pamiętaj aby starannie reklamować swój e-commerce. Niezbędna jest tutaj optymalizacja stawek cpc i kategoria. Więc jeśli chcesz aby platforma allegro ads promowała Ciebie kiedy ktoś sprawdza wyniki wyszukiwania to wiesz co robić. Nie wahaj się i zwiększ swoją ofertę już teraz! Skorzystaj z naszej agencji i postaw na kampanie allegro ads.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Dr/PhD Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podaj imię i adres email, aby przejść dalej