Trener biznesu, nauka kluczowych umiejętności

doradztwo konsulting
Doradztwo konsulting (jak poprawić wynik biznesowy)
11 czerwca, 2021
Kurs trener biznesu
Kurs trener biznesu, szkoła trenerów (efektywny cykl rozwojowy)
11 czerwca, 2021

Trener biznesu, nauka kluczowych umiejętności

trener biznesu
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Szkoła Trenerów

  Trener biznesu to dosyć młoda profesja w Polsce, ale bardzo pożądana i ciesząca się zainteresowaniem. Jak być skutecznym trenerem, pozyskiwać klientów i przygotowywać efektywne szkolenia? Dlaczego kluczem do sukcesu jest ciągłe podnoszenie swoich kompetencji? Czy przyszłość należy do szkoleń online?.


  02

  Kurs trener biznesu

  Mamy przygotowaną dla Ciebie skuteczną strategię rozwoju.


  03

  Trener biznesu

  Nie czekaj, bo Twoja konkurencja nie śpi.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 700 PLN dla jednej firmy: Adintelligence, Semstorm, Senuto, Contadu, Ahrefs, GKP Google Keyword Planer (planer słów kluczowych google’a), Majestic, Moz, SemRush, SEOQuake, Screaming Frog, Surfer SEO, SiteLiner, Buzzsumo, SEOStation, Google Studio, Youtube analytics, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, Raven, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że trener biznesu to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   

  Trener biznesu co robi  Organizacje stają przed wieloma trudnymi wyzwaniami, od skutecznego wdrażania nowych technologii po szybkie dostosowywanie się do ciągle zmieniających się warunków branżowych i rynkowych. Jedna z największych przeszkód, jakie napotykają firmy w osiąganiu swoich celów, pojawiła się przed rewolucją przemysłową: znalezienie i zatrzymanie wykwalifikowanych pracowników.

  Ankieta LinkedIn z 2019 r. wykazała, że 94% pracowników zostałoby dłużej na swoich obecnych stanowiskach, gdyby ich pracodawcy zainwestowali w rozwój ich kariery. Ta sama ankieta wykazała, że największym wyzwaniem, przed jakim stoją pracodawcy w rozwijaniu utalentowanych pracowników, jest przekonanie pracowników do „poświęcenia czasu na naukę”.

  Wypełnianie tej luki jest zadaniem trenerów korporacyjnych, których obowiązki wykroczyły w ostatnich latach poza standardowe szkolenia techniczne oraz polityki i procedury korporacyjne z przeszłości. Trenerzy korporacyjni pracują z pracownikami i menedżerami na wszystkich poziomach organizacyjnych i odgrywają kluczową rolę w przygotowaniu pracowników firmy do radzenia sobie ze złożonymi problemami, jakie napotykają w dzisiejszym środowisku pracy.

  Najlepsza Szkoła Trenerów Biznesu  Trener biznesu rzekazuje firmom wiedzę, która pomaga im się rozwijać, osiągnąć NAJLEPSZE wyniki, a taże maksymalizować obroty. Praca trenera biznesu polega m.in. na szkoleniu kadry pracowniczej, kształtowaniu kompetencji miękkich, uczeniu technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji, a poza tym na udzieleniu konsultacji menedżerom wyższego szczebla.

  Unikalny program szkoleniowy, trenerski i uszyty na miarę. Coach na miarę światowej czołówki! Co dla Ciebie zrobimy? Dostajesz prowadzenie szkoleń, cykl rozwojowy, świadectwo ukończenia, praktycznie zawód trenera w ręku. Jesteś gotowy do pracy z grupą, rozumienia uczestników szkolenia i potrzeb szkoleniowych. Jest to proces grupowy ukierunkowany na budowę kluczowych umiejętności. Wciąż szukasz firm szkoleniowych? Zapomnij... Bo już nas znalazłeś.

  Obecnie trener biznesu to dosyć młoda profesja w Polsce, ale niezwykle pożądana i ciesząca się zainteresowaniem.

  A Ty...

  Szukasz odpowiedzi jak być skutecznym trenerem, pozyskiwać klientów i przygotowywać efektywne szkolenia?

  Wiesz dlaczego kluczem do sukcesu jest ciągłe podnoszenie swoich kompetencji?

  Zamów konsultacje już teraz!
   

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rafalszr/domains/rafalszrajnert.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 286
  Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej

  Hej, koniecznie zobacz nowy film na YouTube (piramidy finansowe w Polsce + AMBER GOLD): link

  Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej. Zapisz się na newsletter.
  Pobierz: Darmowy Raport