Konsultant marketingowy, właściciel agencji SEO/SEM i szkoleniowiec.

Dołącz do nas NA DARMOWYM WIDEO

Wpisz Swój Najlepszy Adres Email, Ponieważ Na Niego Dostaniesz Link.

ZAUFALI MI NAJLEPSI

Droga bizneswoman, drogi biznesmenie,


Wyobraź sobie, jak by to było podwoić sprzedaż w ciągu najbliższych kilku miesięcy ... jednocześnie wydając te same (lub nawet mniejsze) pieniądze na marketing? Mając tylko najlepsze szkolenia biznesowe.

Zyski wzrosłyby gwałtownie ... mógłbyś zwiększyć swój bonus ... czułbyś się bezpieczny, że Twoja firma jest na dobrej drodze ... nie musiałbyś spędzać weekendów martwiąc się o wzrost... wreszcie byłbyś w stanie "wyłączyć się" i rzeczywiście cieszyć z owoców swojej ciężkiej pracy. To dają Ci szkolenia biznesowe.

Więc zadaj sobie pytanie ... Czy masz już dosyć wydawania ciężko zarobionych pieniędzy na kampanie reklamowe, które kosztują Cię zbyt dużo? Czy masz dość tak zwanych "guru" i "ekspertów", którzy oferują więcej wymówek niż wyników?

Może nie masz pomysłu jak nauczyć się konkretnych i przydatnych umiejętności jakie oferuje rozwój osobisty i szkolenia biznesowe? Powstrzymaj stres i frustrację, próbując odgadnąć, jak rozwinąć swój biznes i zastosuj sprawdzone, sprawdzone w walce strategie i taktyki, aby działały.

Nasze strategie doradztwa biznesowego i szkolenia biznesowe wygenerowały dla nas i naszych klientów olbrzymie zyski ze sprzedaży.

To nie są miliony z jednej konkretnej niszy. Wręcz przeciwnie, udało nam się wdrożyć te strategie w wielu różnych branżach. Korzystanie z tych metod rozwojowych, pozwala pomóc setkom firm zmienić swoje narzędzia i zmiażdżyć konkurencję w drobny mak, wprowadzając już nawet podstawowe doradztwo marketingowe.

Wielu z nich odnotowało sprzedaż ponad dwukrotnie, nie wydając ani grosza więcej na marketing. Wystarczyły odpowiednie szkolenia biznesowe.

Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. W rzeczywistości jesteśmy tak pewni, że możemy Ci pomóc, a nawet zagwarantujemy rezultaty - jeśli nie osiągniemy naszego KPI, przestaniesz płacić, dopóki to zrobimy!

Żadna inna firma konsultingowa nie odważy się tego zrobić, ponieważ będą musieli zwolnić wszystkich pracowników i szybko wyjść z biznesu! Tak naprawdę, zapytaj jednego, czy zagwarantuje wyniki i zobacz, jak się wymigują.

TAK! CHCĘ DOSTAĆ STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ ZA 2000 PLN DLA MOJEJ FIRMY, BEZPŁATNIE!

Oto jak to działa. Najpierw przeanalizujemy Twoją firmę, prześwietlimy konkurencję, przeanalizujemy Twój rynek docelowy, procesy sprzedaży i Twoje cele. Następnie, w oparciu o to, co nam powiesz, opracujemy niestandardowy plan rozwoju specjalnie dla Ciebie ... za darmo. Doradztwo biznesowe i konsulting w najlepszym wydaniu. Dokładny plan na marketing, sprzedaż i reklamę!

Wszystko, o czym rozmawiamy, jest specjalnie dostosowane do Twojego biznesu, po tym jak zapytamy Cię o proces sprzedaży, cele sprzedaży i strategię budowania marki. Nie ma za to żadnych opłat i nie ma tu żadnego haczyka.

Robimy to, ponieważ wiele osób, które przechodzą ten proces, jest pod wrażeniem i zostaje naszym klientem.

Pamiętaj, że to nie jest rozmowa sprzedażowa. Zwykle naliczamy 2000 PLN za tego typu kompleksową analizę biznesową i planowanie. Będziesz rozmawiał z jednym z naszych wysoko wykwalifikowanych strategów, którzy opracują plan dostosowany do Twojej firmy, aby zmaksymalizować liczbę potencjalnych klientów i sprzedaży. Nie musisz zobowiązać się do skorzystania z naszych usług.

Liczne nagrody i wyróżnienia, nie tylko jako konsultant marketingowy

 

Dostarczam rezultaty

Zadzwoń Lub Napisz Teraz Aby Zamówić: doradztwo marketingowe

CZY CHCESZ POPRAWIĆ SWÓJ BIZNES?

Zdobądź informacje, strategie i narzędzia, aby zyskać przewagę nad konkurencją i zaprowadzić firmę na kolejny poziom. Działam z Tobą wtedy jako konsultant marketingowy.

CZY CHCESZ POPRAWIĆ SWOJE ŻYCIE OSOBISTE?

Czy odnosisz sukcesy i jesteś naprawdę szczęśliwy, czy też istnieją części Ciebie, które są niespełnione? Niezwykłe życie, którego pragniesz, jest w zasięgu ręki, ale potrzebujesz przejrzystości i skupienia, aby to osiągnąć.

ZAUFALI MI NAJLEPSI

Dołącz do nas NA DARMOWYM WIDEO

Wpisz Swój Najlepszy Adres Email, Ponieważ Na Niego Dostaniesz Link.

dlaczego wybrać

RAFAŁ SZRAJNERT- DORADZTWO MARKETINGOWE

W naszej firmie doradztwo marketingowe rozumiemy, jako że biznes to walka i przetrwają tylko najsilniejsi. Zrobimy wszystko, aby pomóc zmiażdżyć konkurencję w drobny pył. Właśnie dlatego nie chodzi tylko o pusty ruch. Nie ma znaczenia, ile osób odwiedza Twoją stronę, jeśli żadna z nich nie zamieni się w gotówkę w banku. Po prostu wyrzucasz wszystkie ciężko zarobione pieniądze. Poświęcamy czas, aby naprawdę zrozumieć Twoją firmę i Twoich klientów oferując Ci najlepsze szkolenia biznesowe na rynku.

Sprawdzamy ją pod każdym kątem i gromadzimy informacje od osób z pierwszej linii działalności. Zazwyczaj są to przedstawiciele handlowi lub BOK (biuro obsługi klienta) - aby dokładnie zrozumieć, czego oczekują kupujący. Następnie współpracujemy z Tobą, aby zbudować skuteczną strategię marketingową, która będzie przyciągać klientów do Twojego biznesu. Tworzymy najlepsze szkolenia biznesowe.

Ale to nie wszystko. Zapewnimy także, że skonfigurujesz system, który zapewnia niezawodny, stały przypływ potencjalnych klientów i sprzedaży w każdym miesiącu, dzięki czemu możesz poświęcić mniej czasu na pracę w firmie i skupienie się na swoich marzeniach. Innymi słowy, mniej zgadywania, mniej niepokoju i więcej czasu na radowanie się życiem i czasem z rodziną. Dzięki temu że skorzystałeś z oferty typu najlepsze szkolenia biznesowe.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ PO 30-MINUTOWĄ BEZPŁATNĄ SESJĘ STRATEGICZNĄ I UZYSKAJ DOSTOSOWANĄ POD SIEBIE STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ O WARTOŚCI 2000 PLN

OSTRZEŻENIE: zanim zgłosisz się na bezpłatną sesję ustalania strategii, musisz zrozumieć, że jest to tylko dla osób poważnie zainteresowanych rozwinięciem firmy, która zapewni jej długoterminowy sukces. Wykonamy najcięższą pracę, ale aby naprawdę zwiększyć sprzedaż, potrzebujemy Twojego zaangażowania i poświęcenia. Jeśli nie jesteś na to gotowy, nie trać naszego czasu.

Ale jeśli jesteś gotowy, aby wynieść swój biznes w przestrzeń i wystrzelić swoje zyski zamów teraz BEZPŁATNĄ sesję strategiczną i szkolenia biznesowe.

Przy okazji polecamy szybko zarezerwować swoje miejsce, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc dostępnych na darmowe sesje każdego miesiąca i szybko się zapełniają. Nie wspominając o tym, że nasza konkurencja NIE jest szczęśliwa, że rozdajemy te sesje za darmo i chcemy zasypują nas wiadomościami, aby tego nie robić. zamknąć tę ofertę. Zamów teraz, zanim zaczniemy znowu wyceniać sesje strategiczne.
Moje serwisy: