Szkolenie NLP (kurs neuro lingwistyczne programowanie)

pOWIEDZ MI COŚ O SOBIE
Powiedz mi coś o sobie. Pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej (proszę opowiedzieć)
13 października, 2021
Jak zostać bogatym
Nauka Jak zostać bogatym (zarabiać duże pieniądze)
14 października, 2021

Szkolenie NLP (kurs neuro lingwistyczne programowanie)

szkolenie marketing
Wypełnij formularz i odbierz wycenę:

  Dla zapytań złożonych od pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godz. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 9.00

  Dlaczego warto ze mną współpracować


  01

  Szkolenie NLP

  Interesująca tematyka szkolenia, ciekawe doświadczenie i sylwetka osoby prowadzącej, odpowiedni termin i harmonogram zajęć, wartość inwestycji na rozsądnym poziomie – to prawie wszystkie kryteria, które decydują o zakupie i udziale w szkoleniach NLP.


  02

  Kurs NLP z certyfikatem

  Dobrze jest, aby wybrany kurs NLP obejmował zarówno szkolenia rozwojowe z zarządzania biznesem i sprzedażą, jak i rozwój osobisty.


  03

  Szkolenie z NLP online

  Szkolenia otwarte z dziedziny NLP obejmują różne kwestie - uczą kontaktów z innymi ludźmi, tworzenia interesującego, wspierającego wizerunek firmy, skutecznego przekazu czy planowania przemyślanych, złożonych relacji międzyludzkich i zarządzania sobą.

  We wszystkich pracach wykorzystujemy narzędzia, których miesięczny koszt subskrypcji wynosi min. 2 100 PLN dla jednej firmy: Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics, DeepCrawl, OnCrawl.

  Jeżeli wszystko powyżej przekonało Cię, że szkolenie NLP to coś w co warto zainwestować lub polepszyć,

   
  Wyobraź sobie, że niska pewność siebie lub poczucie własnej wartości nie są już ważne w Twoim życiu. Co byś zmienił, podarował, zrobił lub kim byś się stał/stała? Ci, którzy wywierają największy wpływ na życie, to ci, którzy zdecydowali się odrzucić swoją niepewność i zamiast tego podjąć zdecydowane działania. Ty też możesz taką osobą się stać.

  Istnieje wspólny podstawowy powód, dla którego ludziom brakuje pewności siebie lub poczucia własnej wartości. Większość ludzi chciałaby mieć większą pewność siebie w określonej dziedzinie swojego życia; osobiście lub zawodowo. Może to dotyczyć ich relacji, pracy, samych siebie, a nawet komunikowania się z innymi.

  Rozwijanie prawdziwej, trwałej pewności siebie wymaga od nas dwóch rzeczy. Po pierwsze, aby zrozumieć siebie i kim właściwie jesteśmy, a po drugie, aby stać się bardziej świadomym tego, jak dobrze odnosimy się do przeszłości i do innych ludzi w naszym życiu.

  Każdy od czasu do czasu ma niską samoocenę, ale jeśli nie mamy strategii, jak się jej pozbyć, gdy nadejdzie, możemy skończyć mają życie pozbawione mocy, w którym rządzą nami nasze emocje, a nie my kontrolujemy proces. Nikt nie chce żyć w ten sposób.

  Podczas tego kursu dowiesz się, jak;

  • Zastosuj zmieniające życie zasady NLP w swoim codziennym życiu.
  • Zrozum lęki, niepokoje i inne destrukcyjne emocje.
  • Opanuj swoje myślenie i przejmij kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi.
  • Rozwiń siłę i charakter, dojrzałość, zdecydowanie, asertywność.
  • Skup swoją uwagę bardziej na tym, czego chcesz, a mniej na tym, czego nie chcesz.
  • I wiele więcej ...


  „NLP Przełomowy Program Zaufania i Samooceny” oferuje szereg praktycznych opcji budowania pewności dla tych, którzy są gotowi podnieść swoją samoocenę „na wyższy poziom” i lepiej radzić sobie z negatywną samooceną, która często ZASMIECA nasze umysły.

  Ten dobrze zorganizowany kurs NLP jest pełen niekonwencjonalnych pomysłów, które można wykorzystać do przełamania niechcianych nawyków i ograniczających przekonań, budowania pewności siebie i zmiany poczucia własnej wartości. Staniesz się zmotywowany do realizacji swoich krótko- i długoterminowych celów z całą odwagą i wewnętrzną siłą, których będziesz potrzebować podczas całego procesu.

  Czy jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie? Jeśli tak, wykonaj następny krok i umów sie teraz. Ten kurs jest objęty 30-dniową gwarancją pełnego zwrotu pieniędzy.

  Dla kogo jest ten kurs neuro lingwistycznego programowania:

  • Każdy, kto chce mieć bogate doświadczenie w rozwoju osobistym lub zawodowym.
  • Uczniowie, którzy są gotowi do doskonalenia się, odniosą największe korzyści z tego kursu.
  • Ten kurs jest odpowiedni dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku i ze wszystkich grup etnicznych.
  • Docelowi uczniowie to ci, którzy są naprawdę zainteresowani programowaniem neurolingwistycznym i samorozwojem.
  • Jeśli jesteś gotowy, aby zyskać pewność siebie i osiągnąć to, do czego jesteś zdolny, ten kurs jest dla Ciebie.


  Kurs NLP programowanie neurolingwistyczne, praktyk i master

  Każdy dobry trener NLP wie że droga do nauki przebiega indywidualnie. Ścieżka wygląda tak:

  Najpierw praktyk NLP + perswazja i metamodel, model miltona ericksonna.

  Później Poziom Master NLP. To jedyny efektywny sposób aby nauczyć się jak osiągać zamierzony rezultat.

  Same techniki NLP to m.in. sleight of mouth. Nasz instytut prowadzi dodatkowo moduł jak działa przetwarzanie języka naturalnego.

  Jeśli więc chcesz poprawić swoje życie to zapraszamy. Skorzystaj ze sprawdzonego sposobu jak działa nasza akademia NLP.

  Ważna informacja. Aby perfekcyjnie opanować naukę neurolingwistycznego programowania i wywierania wpływu zalecamy zacząć kurs praktyk NLP. Dostajesz indywidualne podejście i praktycznie umiejętności jakie zapewnić może nasz Polski Instytut .

  Gotowa, gotowy na szkolenie NLP?
   
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Dr/PhD Rafał Szrajnert
  Rafał Szrajnert to doktorant (PhD) specjalizujący się w zarządzaniu i marketingu. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studia podyplomowe. Jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce. Profil działalności to: -doradztwo marketingowe -konsulting marketingowy -szkolenia, kursy -doradztwo biznesowe (psychologia, coaching) -marketing (seo, reklamy CPA, PPC)

  Podaj imię i adres email, aby przejść dalej