fbpx

Jazda porsche zimą

jazda porsche zimą

Jazda porsche zimą

Wczoraj całkiem spontanicznie postanowiłem zmontować film z mojej jazdy porsche carrera 911 4s. W ubiegłą zimę wybrałem się na tor w Łodzi, żeby sprawdzić w otwartej przestrzeni jak zachowuje się moja bestia.
Poniżej zamieszczam link do tego ciekawego filmu na youtube.

link> Porsche i jazda zimą

Na tym krótkim filmie macie przedsmak tego jak działa napęd na cztery koła w aucie sportowym. To co mogę powiedzieć to: nie ma co polegać na systemach, jeśli wpadniesz na lód to nic nie pomoże.Poślizg masz praktycznie gwarantowany.
Auto posiada najnowsze systemy, napęd na cztery koła i opony zimowe najwyższej klasy z homologacją do porsche. Uważam, że absolutnie każdy powinien skorzystać z jazdy lub kursu z profesjonalnym instruktorem w zimę. Sporo szkół organizuje kursy bezpiecznej jazdy w zimę. Bardzo ważne jest, żeby pojechać na taki event swoim prywatnym samochodem, którym jeździmy na co dzień. Razem z instruktorem będziemy mogli przećwiczyć kontrolowane wchodzenie i wychodzenie z poślizgów.

Wszystkim życzę bezpiecznej jazdy!
Zapraszamy do SKLEPU

Podziel się z innymi!

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert jest przedsiębiorcą z ogromnymi sukcesami, Oprócz własnej działalności prowadzi doradztwo biznesowe, coaching i szkolenia, szeroko znane w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *