Czytanie na dziś, czyli książki warte przeczytania 2020

(akcja powrót do szkoły )Strona jest listą pokazującą najlepsze książki do przeczytania w różnych kategoriach, na podstawie wielu tysięcy godzin czytania i badań. Znajdziesz tu dziesiątki dobrych książek do przeczytania, uporządkowanych według kategorii.

To lista lektur dla osób, które nie mają czasu na nieistotne książki. Podaję tylko najlepsze do przeczytania na dziś w każdej kategorii. Możesz być pewien, że każda jest fantastyczna i będzie warta Twojego czasu.

Chcesz sobie uprościć sprawę? Sprawdź opisy klikając w link do każdej która Ciebie zainteresuje.

Czytanie na dziś: rozwój firmy i biznesNajlepsze książki o rozwoju firmy i kariery to te, w których pisarz zawiera autentyczne historie i czerpie z doświadczenia i własnego życia. Pokazuje, że jest takim samym człowiekiem jak czytelnik, że również popełniał błędy i że można to naprawić.

Czytanie na dziś: rozwój osobisty, umysł i naukaNajwiększy wpływ na nasz rozwój mają przeczytane książki i spotkani ludzie. Czasem jedna lektura, potrafi całkowicie zmienić perspektywę, ale także te pozornie małe, nieistotne momenty codzienności. Dobre pozycje o rozwoju potrafią wprowadzić prawdziwą rewolucję w myśleniu.

Czytanie na dziś: relacje międzyludzkieCoraz silniej doceniamy potrzebę umiejętnego komunikowania się z innymi, bowiem tylko tą drogą jesteśmy w stanie wpłynąć na kształtowanie swojego życia i rzeczywistości wokół nas.

Czytanie na dziś: lektura do poduszki, życiorysy i beletrystykaCzytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła – tak kiedyś pisała Wisława Szymborska. Dziś dzielę się z Wami kilkoma luźnymi książkami, które warto przeczytać w 2020 roku.

Czytanie na dziś: dieta, zdrowie, sportBądź fit, pielęgnuj umysł i ciało. Z pomocą dobrych książek możesz dokonać spektakularnej przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, zapracować na zdrowy organizm i świetną sylwetkę.

BONUSDlaczego warto czytać książki?Wszystko, co czytasz, wypełnia twoją głowę nowymi fragmentami informacji i nigdy nie wiesz, kiedy może się przydać. Im więcej posiadasz wiedzy, tym lepiej jesteś przygotowany do stawienia czoła każdemu wyzwaniu, jakie kiedykolwiek napotkasz.Im więcej czytasz, tym więcej słów zyskujesz na uwadze, a one nieuchronnie trafią do Twojego codziennego słownictwa.Wyartykułowanie i mówienie jest bardzo pomocne w każdym zawodzie, a świadomość, że możesz rozmawiać z przełożonymi z wiarą w siebie, może być ogromnym wzmocnieniem poczucia własnej wartości. Może nawet pomóc w Twojej karierze, ponieważ Ci, którzy są dobrze oczytani, mówią płynnie i mają wiedzę na różne tematy, mają tendencję do szybszego (i częstszego) awansowania niż osoby o uboższym słownictwie i braku wiedzy.

A co czytasz Ty?

Chciałbym wiedzieć, jakie są Twoje ulubione książki. Ode mnie dostałeś czytanie na dziś, a Ty daj mi czytanie na jutro. Więc zostaw komentarz poniżej, aby dać mi znać, jakie są twoje ulubione pozycje i dlaczego. Zawsze szukam nowych źródeł wiedzy, które pomogą mi wydajniej pracować, dlatego cieszę się, że słyszę, co polecasz. Daj mi znać w komentarzach poniżej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.

Zapisz się na newsletter.

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych wskazówek, strategii i CASE STUDY, których nie udostępniam nigdzie indziej.
Zapisz się na newsletter.